R e k l a m a

Radni Powiatowi gdzie Wasze oświadczenia majątkowe ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Radni Powiatowi gdzie Wasze oświadczenia majątkowe ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 58)
  • Autor
    Wpisy
  • #62531 Reply
    kamieni kupa
    Gość

    Przecież nie może zarabiać 6 tyś zł bo był by złodziejem albo idiotą

    #62532 Reply
    Smutna
    Gość

    Płakać się chcę. Młodzi po dobrych studiach mają problemy ze znalezieniem sensownej pracy, a taki Szydłowski jest pół roku w PGE i zarobił grubo ponad 200 0000. Najśmieszniejsze jest to, że na niego głosowałam 🙁

    #62533 Reply
    amy
    Gość

    Dobra zmiana przy korycie. Gęby pełne frazesów do czasu dostania się do koryta. Później tylko żreć aż do udławienia.

    #62586 Reply
    PAJ19
    Gość

    Taka prawda. A jeden nawet omija kominówkę kontraktem menadżerskim.

    #62588 Reply
    amy
    Gość

    A ten od kontraktu jaki dumny po Pajęcznie chodzi, jakby kij połknął. I na chodniku parkuje swój czarny służbowy samochód bo mu wolno…wybraniec w końcu…szkoda gadać.

    #62590 Reply
    ferfefr
    Gość

    Uciąć mu głowę, bo kij połknął i na chodniku parkuje 🙂

    #62595 Reply
    alek
    Gość

    Nie, bo powinien zachowywać się tak jak tego wymagają od Ciebie i ode mnie lub jak tego nakazuje kultura. Ty albo tego nie rozumiesz albo jesteś tym od kontraktu.

    #62602 Reply
    Sobek
    Gość

    Dobrze płacą w tym PGE i podobno następnych szykują do listy płac

    #62604 Reply
    pati rota
    Gość

    czy ktos wierzy w DEMOKRACJE taka bedzie moze za 100 150 lat

    #62609 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    mógłby ktoś podrzucić linka do ich zeznać podatkowych? może by o tym napisać artykulik?

    #62610 Reply
    Józuś
    Gość

    Ludzie są zmęczeni złą zmianą. Tacy mieli być prawi, tacy sprawiedliwi i co wychodzi? Oszukują gdzie tylko mogą, a zeznania majątkowe to przy reszcie przezkrętów mały pikuś. 🙁

    #62618 Reply
    KMKM
    Gość

    Smutna po prostu jesteś niezaradna życiowo. Trzeba było chodzić na spotkania też byś już pewnie fajną pracę miała. Nigdy nie jest za późno i wystarczy że odpowiednio poprosisz to też coś kiedyś dostaniesz. Ostatnio nawet pan od wody się załapał na świetną pracę.
    Jeśli chodzi o Pana Marka to te 200 tysięcy tak was boli? Za te upokorzenia których doznał i cały czas go spotykają to mu się należy!!!

    #62676 Reply
    Jurgiel
    Gość

    Wyczuwam sarkazm… jeśli się pomyliłem wyrazy współczucia dla ciebie 🙁

    #62680 Reply
    Marek
    Gość
    #62684 Reply
    zgrywus
    Gość

    „Pax, pax między chrześcijany”

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 58)
Odpowiedz do: Reply #62151 in Radni Powiatowi gdzie Wasze oświadczenia majątkowe ?
Twoje informacje