R e k l a m a

Radni Powiatowi gdzie Wasze oświadczenia majątkowe ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Radni Powiatowi gdzie Wasze oświadczenia majątkowe ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 58)
  • Autor
    Wpisy
  • #62687 Reply
    Jacek
    Gość

    Kto jeszcze sądzi ze łgarze dbający o swoje koryto zrobią coś dobrego ten chce dalej żyć w oparach absurdu rodem z PRL. Mało wam afer PISowskich, misiewicze, sady, dla widzimisię rozpieprzenie edukacji, telewizja rodem z bajki Urbana, spółki skarbu państwa, itd.
    A u nas dyzmowie – lekarz, nauczyciel bo poseł ma fantazję.
    KTO JESZCZE ZAGŁOSUJE NA PIS

    #62731 Reply
    Poseł
    Gość

    To że radny wziął pracę za ponad 300 tysięcy za bardzo nie dziwi, chociaż zawsze podczas wyborów mówił, że jak zostanie burmistrzem to wynagrodzenie sobie zmniejszy 🙂
    Wszyscy dobrze wiedzą dzięki komu i jakim „zasługom” ma tę pracę.
    Ja nadal będę głosował na PiS ale na pewno nie oddam głosu na naszą panią poseł i mam nadzieję, że jak do Kaczyńskiego dojdzie co tu się wyprawia to przywołają ją do porządku!!!

    #62733 Reply
    jakitaki
    Gość

    Pecunia non olet

    #62744 Reply
    10warta
    Gość

    Ale rączki paprzą 😉
    Kto teraz zagłosuje na ludzi tak dwulicowych i gawiedzi wciskających dyrdymały na zasadzie „ciemny lud uwierzy” a robiących całkiem coś innego? Nikt rozsądny nie powinien.

    Ale z drugiej strony. Ciekawe skąd niektórzy z radnych zgromadzili w gotówce całkiem spore kwoty? Ich zarobki na to nie wskazują 🙁 Nie piszę tu o członkach PIS. Okazuje się, że wśród naszych radnych są „gorsze egzemplarze”.

    #62746 Reply
    myślący
    Gość

    Równo nie znaczy sprawiedliwie a sprawiedliwie nie znaczy równo.

    #62747 Reply
    10warta
    Gość

    I słusznie. Ale nie powinno mieć to zastosowania w pracy z nadania politycznego.
    Mieli takie zjawiska zwalczać a nie stosować je jako zasadę. To po prostu oszustwo i hipokryzja.

    #62750 Reply
    myślący
    Gość

    Zawsze idee równości i sprawiedliwości porywały ludzi. Każdy przewrót, rewolucja opierały się na szarym człowieku który wierzył w takie wartości. I właśnie Ci którzy umoralniają naród najczęściej są największymi niegodziwcami. To najbardziej boli. Orwell to opisał w Folwarku zwierzęcym.

    #62764 Reply
    10warta
    Gość

    Ja tam głosuje na PO bo oni przynajmniej się z tym nie kryją że kradną, dla nich to jest oczywistość i właśnie za taką szczerość Pan Schetyna zawsze ma mój głos

    #62765 Reply
    myślący
    Gość

    Najpierw wybory samorządowe. Głosujemy na ludzi z własnego podwórka, których najczęściej znamy. Ludzie z PO inaczej zachowują się w samorządzie, inaczej w sejmie. To samo z jest PSL.

    #62766 Reply
    10warta
    Gość

    Wcale nie głosuję na PO… raczej 😉

    #62767 Reply
    10warta
    Gość

    Ale zamieszanie. Prawie jak między Dudą vel Długopisem a Kaczyńskim vel Jar.

    #62785 Reply
    myślący
    Gość

    Ja głosuje do samorządu na PSL i PO. Przynajmniej będzie spokój medialny i żadnych podejrzanych ruchów na stołkach

    #62882 Reply
    uczennica
    Gość

    Panie Marku gdzie ideały, które wpajał nam Pan w szkole?

    #62891 Reply
    amy
    Gość

    W portfelu .

    #62937 Reply
    Yui
    Gość

    Na koncie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 58)
Odpowiedz do: Reply #62140 in Radni Powiatowi gdzie Wasze oświadczenia majątkowe ?
Twoje informacje