R e k l a m a

Remont ratusza w Pajęcznie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Remont ratusza w Pajęcznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 30)
  • Autor
    Wpisy
  • #90334 Reply
    asda
    Gość

    Dzień dobry, przejeżdżając dziś przez Pajęczno zauważyłem remont elewacji urzędu miasta. Zawsze podobał mi się budynek pajęczańskiego ratusza i wydaje mi się, że był w dobrym stanie. Nowa elewacja rownież zapowiada się ładnie i na pewno będzie wyróżniającym się budynkiem w mieście. Jestem tylko obserwatorem z zewnątrz, jednak uważam, że ta inwestycja jest zbędna i te pieniądze w Pajęcznie można było lepiej wydać. Jestem ciekaw waszych opinii na ten temat.

    #90335 Reply
    Zenek
    Gość

    Jest wiele ważniejszych potrzeb…drogi dziurawe, pieniądze pozyskane oddane, brak inwestycji dla ludzi…sobie luksusy, zaraz pan burmistrz będzie sobie gabinety urządzał…?

    #90336 Reply
    Ela
    Gość

    Samochód służbowy już traktuje jak swój…
    Wozi się z rodziną?

    #90735 Reply
    Ola
    Gość

    Ratusz wygląda pięknie. Brawo dla architekta.

    #90739 Reply
    Merry
    Gość

    Wreszcie brak zapachu konia, szczególnie z wreczyckiej stajni

    #90740 Reply
    Ela
    Gość

    Dobrze, że poprzednik zaprojektował, przygotował inwestycje i jeszcze pieniądze pozyskał…

    #90761 Reply
    Roman
    Gość

    Ratusz będzie piękny…dobrze że Mielczarek nie zrezygnował z inwestycji przygotowanej przez poprzednika…?

    #90762 Reply
    Agnieszka
    Gość

    To nowy będzie miał ciepło, ładnie… już nic nie ruszy, bo więcej dla niego nie potrzeba…. z okna popatrzy na maszt, bo nizej na liscie juz nie potrzeba. Teraz tylko kawka, gazetka i wyplata na koncie.

    #90825 Reply
    Iwona
    Gość

    Zamiast dróg na osiedlu Matusowiec będzie nowa elewacja budynku, który nie ma 30 lat. Na bogato.

    #90849 Reply
    Agata
    Gość

    Zamiast dróg na osiedlu Matusowiec?… a tyle Wam naobiecywal…. wierzcie dalej w te banialuki.

    #90878 Reply
    Krystyna
    Gość

    Ten ładny ratusz nie pasuje do tego bałaganu w parku. Burmistrz nie widzi…? A Ola kierowniczka nie chce widzieć…?

    #90950 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Ciekawe kiedy wy lebry zrobicie coś dla miasta prócz ciągłego klepania „jak wam źle”, jak tak źle to manaty i won tam gdzie będzie wam lepiej!!!!

    #90951 Reply
    Państwo teoretyczne
    Gość

    Mieszkaniec 100% racji ostatnio na tym forum nic tylko ciągłe narzekanie POlitycznych trolli wciąż nie mogących się pogodzić z kolejną przegraną banda nieudaczników i pachałków Brukselskich nic więcej

    #90954 Reply
    Wyborca
    Gość

    Banda nieudaczników z PiS to się zgadza, tylko kasa, udusza ten kraj.

    #90962 Reply
    Joasia
    Gość

    „Mieszkaniec” przykre jest to co piszesz…. mieszkam tu i denerwuje mnie ten balagan i nierobstwo. To co wywalczyli z dofinansowania oddał, ile to mln przeszło obok nosa? Bo sie tylka znad filiżanki kawy (z elitą) nie chcę ruszyć…. ale widocznie Tobie to odpowiada. Albo z Toba kawę pija. Pozdrawiam

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 30)
Odpowiedz do: Reply #90950 in Remont ratusza w Pajęcznie
Twoje informacje