R e k l a m a

Restauracja luxton pajeczno

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja luxton pajeczno

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
  • Autor
    Wpisy
  • #53815 Reply
    Bob
    Gość

    Cześć. Prosze wszystkich o opinie na temat restauracji luxton chodzi o jedzenie i wgl 😉 czekam na odp;)

    #53816 Reply
    Bob
    Gość

    Chodzi rowniez o obsluge tez, planuje tam zrobic wesele wiec chcialbym sie dowiedziec co i jak i czy sie opłaca. Sala mi odpowiada bo ja widzialem. 😉

    #53817 Reply
    Marek
    Gość

    Super wybór. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam☺

    #53818 Reply
    Bob
    Gość

    Marek a mogę wiedzieć kiedy ostatni raz tam byłeś ? 😉

    #53821 Reply
    Marek
    Gość

    Miałem tam przyjęcie weselne i wszyscy goście byli zadowoleni. Było to w 2016 roku.

    #53823 Reply
    Bob
    Gość

    Dzięki za odpowiedź 🙂 A czy ktoś jeszcze może się podzielić ze mną swoją opinią ? 🙂

    #53855 Reply
    Bob
    Gość

    Wypowie wie ktos jeszcze ?;)

    #53856 Reply
    Jan
    Gość

    Wesele kilka lat temu, było w porządku. Nie pamiętam, żeby coś było nie tak. Fajna opcja przy dobrej pogodzie – duże palenisko/grill na „ogródku”.

    #53891 Reply
    Wojciech
    Gość

    Czy w luxtonie maja swoją kuchnie i kucharke? Czy catering? A jak ogólnie z jedzeniem? Smaczne?

    #53903 Reply
    Xmen
    Gość

    Przyłączam się do pytania w kwestii jedzenia :)?

    #53906 Reply
    Nik
    Gość

    Tak sami gotują. Bardzo smaczne jedzenie.

    #53913 Reply
    Marceli
    Gość

    Tak jest stała kucharka od kilku lat i gotują sami i dobrze gotują. Kiedyś na tym forum były opinie, że mało wyraziste, że nie czuć smaku czy coś w tym stylu. Po to są przyprawniki na stołach żeby ewentualnie wedle swoich kubków smakowych doprawić. Gdyby zaś kuchnia soliła fest, pieprzyła fest to wtedy byłby problem. Ale ja w kwestii jedzenia nie mam zarzutu 🙂

    #53928 Reply
    Gość
    Gość

    Jak to mówią każdy ma swój gust i upodobanie nie każdemu się dogodzi. Hmm byłam tam we wrześniu sala jest ładna , ale jak co tydzień nie są robione imprezy to według mnie pachnie nie zbyt przyjemnie i do tego nie ma pokojów by przenocować gości weselnych. Nie dla mnie za to bardzo polecam Zajazd nie dość, że często urządzane są imprezy to jeszcze pokoje mają. 😉

    #53934 Reply
    Marceli
    Gość

    No to fakt budynek z zewnątrz gigant i pomieszczenia na pokoje są tylko czemu nie wykończone do tej pory..bardzo dużo par zwraca na to uwagę wybierając lokal, bo goście weselni (tym bardziej z daleka) zamiast tłuc się czy to autobusem czy samochodami o 4 nad ranem do domu woleli by zapłacić i przenocować na miejscu. A znowu standard nie musi byc kto wie jaki, a jak wiadomo nowe to wszystko ładne 😛

    #53941 Reply
    Gość
    Gość

    Dokładnie masz rację Marceli . Gości miałabym 70 km od Pajęczna, nie wyobrażam sobie, żeby wracali do domu czy też każdemu szukać noclegu po Pajęcznie …. Dlatego też lokal ten nie wchodzi dla mnie w grę 😉

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
Odpowiedz do: Reply #53941 in Restauracja luxton pajeczno
Twoje informacje