R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #1431 Reply
    Łęcina
    Gość

    Powiedzcie mi gdzie oprócz Ricco można zamówić jakieś dobre jedzenie?

    #1432 Reply
    Głodny
    Gość

    No właśnie też się do riko nie mogę dodzwonić, strajkują???

    #1433 Reply
    mateusz
    Gość

    W ricco mają remont i aktualnie pizzeria jest zamknięta.

    #1434 Reply
    gość
    Gość

    RICCO NIE JEST ZAMKNIĘTE! Remont już się kilka dni temu skończył.

    #1435 Reply
    jerzy
    Gość

    Nowy numer ricco 532-587-348

    #1436 Reply
    anna
    Gość

    Ricco w Pajęcznie nie jest zamknięte… w sobotę 14.12 zamawiałam pizzę na dowóz i dzwoniłam na stary numer telefonu, więc jest raczej aktualny.

    #1437 Reply
    Łęcina
    Gość

    Dzięki wszystkim, udało mi się dodzwonić jest otwarte. Remont był kilka dni temu. Właśnie wcinam, pizza całkiem, całkiem, chociaż bywało lepiej 🙂

    Podajcie swoje miejscówki, na wszelki wypadek jak by znowu był problem. Albo ogólnie co warto spróbować w okolicy.

    Ja bardzooo polecam DUO z Sulmierzyc, tyle że trochę daleko. Nie wiem jak wygląda sprawa z ich oddziałem w Działoszynie.

    #1438 Reply
    Pływak
    Gość

    W rico zależy od zmiany, czasem pizza jest slaba. Co do DUOsa to się zgadzam. Zawsze jak wracamy z basenu w Kleszczowie to trzeba zahaczyć o DUO. NAJLEPSZE PLACKI w powiecie!!!

    #1439 Reply
    bedoes
    Gość

    polecam też sprawdzić pizze z Alibi na Cmentarnej, jeżeli to ta sama pizza jak z poprzednich lokalów Franka to szczerze polecam 🙂 no i oczywiście budka na Kościuszki (nie ta koło polo) choć jakość jedzenia nie jest już taka jak wcześniej od dawna to nadal można tam smacznie zjeść

    #1440 Reply
    Rikardo
    Gość

    Co do Franka to jak jeszcze miał knajpę w poprzedniej lokalizacji to obiady były super, pizza podobna jak w riko. Po tym jak się przeniósł na cmentarną jeszcze nic nie jadłem, bo nawet nie wiedziałem że znowu można na wynos – macie jakieś info?

    Jeśli budka na Kościuszki koło Polo to chyba są rozmrażane gotowce, raczej bez szału.
    Tzw. Lody włoskie to też lipa, kiedyś jedzenie było super i było tanie. Teraz nie dość że jest bardzo drogo jak na fastfood to jedzenie smakuje słabo.
    Nie wiem czy ta pizzeria obok to ten sam właściciel ale też muszą popracować nad recepturą, bo mimo że dałem im szanse kilka razy, to za każdym razem była tragedia, mają bardzo dziwne ciasto.

    Nie wiem jak jest z jedzeniem w Cafe, bo oni chyba nie mają na wynos.

    #1443 Reply
    Madziula
    Gość

    Ja polecam pizze z Baru przy cpn w Ostrołęce. Pieką dopiero od 16 w tygodniu ale pizza super. Tylko nie mają dowozu.

    #1489 Reply
    Marcin
    Gość

    Ja polecam Hod-Dogi w Rząśni z baru Smaczek.

    #1500 Reply
    Łęcina
    Gość

    Marcin, mówisz o tej budce obok szkoły? Często tam przejeżdżam i się właśnie zastanawiałem czy stanąć, ale jakoś nie zachęca lokal.

    #1515 Reply
    Marcin
    Gość

    Tak.Jak mam ochotę na hod-doga to jadę tam z Pajęczna.

    #1516 Reply
    Maciej
    Gość

    Od Soboty jest otwarta Pizzeria RISTORANTE ITALIA na ŚWIERCZEWSKIEGO 5.
    Lokal po remoncie. Miejsca dużo.
    Jedzenie bardzo dobre. Polecam PIZZĘ ( pyszna), Desery – rewelacja. Ceny nie odstraszają więc myślę że jeszcze nie raz tam zawitam i w razie potrzeby zamówię na dowóz.
    Jak na mój gust to brakuje pikantnego sosu na pizzę.
    Na miejscu jest też coś do picia. Moja Pani piła dobre winko ( aż się zdziwiłem że tak jej wchodziło. Ja posiliłem się piwkiem a maluch oczywiście Cola… bo jak by inaczej)
    Jeśli chodzi o obsługę to nie mam się czego czepić. Wszystko jest na 5
    Porządki również oceniam na 5 – w końcu to nowe pomieszczenie.
    Dowóz? – Zamawiałem w Niedzielę, wieczorem musieliśmy czekać ok 30minut. Ale PIZZA dotarła jeszcze gorąca.
    Osobiście polecam.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #1439 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje