R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 241 do 255 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #48478 Reply
    Gość
    Gość

    Witam co myślicie o jedzeniu u chylewskiej ? Jak dla mnie to drogo, znowu kubki poszły w górę cenowo mały juz kosztuje 14 a był po 10, a w dodatku jedzenie się pogorszyło. Może ktoś wyrazić swoją opinię na ten temat?

    #48479 Reply
    karo
    Gość

    Jakiś kubek 14 zł ? U Woźniaka teraz kiedyś zjadłem pyszny obiad z dwóch dań za 17 zł.

    #48482 Reply
    10warta
    Gość

    Drogo i strasznie mało tego w tej budce. O Chylewską chodzi 🙂

    #48483 Reply
    XyZ
    Gość

    Ja też wolę iść do Staronia czy do Franka na obiad niż jeść hamburgera za 11zł. Swoją drogą jak mam chęć na hamburgera to idę na dworzec tam kosztuje 8zeta.

    #48484 Reply
    Gość
    Gość

    Cieszę się , że nie jestem sam. Ceny mają z kosmosu . Swoją drogą jeśli chodzi o Staronia to na prawdę idzie się najeść. A Chylewska to coraz bardziej już podnosi ceny a jakościowo już coraz gorzej i coraz mniej ostatnio wziąłem boxa to mięso ledwo bylo widac na spodzie , surówki to samo za to frytek nie żałują bo najtańsze .

    #48511 Reply
    Johny
    Gość

    Popieram….jedzenie u chylewskiej jest masakryczne….cena nie idzie w parze z jakością nie jem tam juz raczej, jedynie od czasu do czasu sprawdzam czy coś się poprawiło, jakość coraz gorsza, jak mam ochotę na takiego typu posiłek to polecam budkę na wiśniowej albo ricco 🙂

    #48734 Reply
    Krzysiek
    Gość

    Jadłem kebab boxa z gastrofazy. Surówki i frytki można jeszcze przeżyć w końcu to junk food, ale mięso mają tragiczne. Dziwnie gumowe, tak jak by z jakichś odpadów czy zrzynów skór. Tragedia, ostatecznie wylądowało w psiej misce.

    #48737 Reply
    Damian
    Gość

    Pies przeżył?

    #48884 Reply
    Mniam
    Gość

    W tych fast foodach to sa hamburgery tylko z nazwy. Przecież to pseudo mięso nawet nie lezalo kolo wolowiny. Mieszanka kurczaka i zagęszczaczy.

    #50223 Reply
    beti
    Gość

    Jedzenie w Gastro fazie okropne nie polecam~!!!!

    #55517 Reply
    Joker
    Gość

    Co myślicie o tym aby odświeżyć ten temat? 😉 Może coś się zmieniło pod względem jedzenia w pajęcznie ? 🙂

    #55553 Reply
    pos
    Gość

    pizza i jedzenie ogólnie w chili barze w Działoszynie bardzo dobre

    #55571 Reply
    Dawid
    Gość

    No, zmieniła się…cena pizzy u Chylewskiej 😀 😀

    #55640 Reply
    Joker
    Gość

    Widzieliście te ceny u Chylewskiej ?? :O Oni są nienormalni, cena nie idzie w parze z jakością, jedzenie coraz gorsze tam a ceny idą w górę, na niektorych pizzach podniosła ceny o 11 zł !! co o tym myślicie ??

    #55642 Reply
    Bob
    Gość

    Ja o chylewskiej już nie jem i kilku moich znajomych też zrezygnowalo. Oszalała z tymi cenami a jedzenie wcale nie jest takie super.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 241 do 255 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #48884 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje