R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 256 do 270 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #55650 Reply
    10warta
    Gość

    Polecam ChiliBar.

    #55702 Reply
    azaza
    Gość

    ostatnio chyba jedynie w sajgonie da sie w miare zjesc. u chylewskiej drogo i coraz mniejsze porcje

    #55704 Reply
    Olaaa
    Gość

    Chylewska zeszła na psy. Jeszcze jakieś 2 lata temu (czy jakoś tak) było tam pysznie. Według mnie wszystko się zmieniło jak zmieniła się obsługa. Kiedyś kebab był najsmaczniejszy na okolicę a teraz strach go kupować i do tego te ceny z kosmosu.

    #55705 Reply
    Charlie
    Gość

    Ale jak ludzie będą tam kupować to ona bedzie podnosiła ceny do góry. Obudźcie się, chodzicie tam jeść, dajecie jej zarobić a ona za to wam daje coraz mniejsze porcje?? W okolicy jest parę innych miejsc gdzie można zjeść i za mniejsze pieniądze. ehh…

    #55706 Reply
    Marceli
    Gość

    Właśnie coraz więcej osób narzeka na Chylewską..czyli coś w tym musi być, ja co prawda kupuję tam dość rzadko, ale znajomi narzekają, że jest gorzej. A taka była znakomita opinia kiedyś..

    #55740 Reply
    Gzik
    Gość

    Nie będą ciągle ceny rosły, bo w końcu osiągnie punkt przegięcia i klienci przestaną przychodzić. A jak już przestaną to nie jest wcale tak prosto zrobić żeby wrócili, bo życie nie znosi próżni i ktoś tę lukę na rynku wypełni i przejmie klientów.

    Także co jak co, ale jak zobaczyłem ceny pizzy prawie 40zł za dużą to ludzie, ale za tyle to jest naprawdę dobry obiad na rynku we Wrocławiu czy Krakowie.

    #55744 Reply
    rene
    Gość

    Te pseudo zapiekanki, hot dogi z parówkami z biedronki, burgery z mielonym w środku jezu, te wszystkie sałatki kupowane przez chylewską w biedronce, (nie raz widziałem pracownika na zakupach w biedronce i pełen wózek sałatek w słoikach, kilowych parówek i mięsa mielonego) frytki na fryturze od której można raka dostać (zawsze tam śmierdzi spalonym olejem). Dziwie się ludzią, że przepłacają za żarcie które można sobie kupić w biedronce i odgrzać w mikrofali a pewnie im smakuje skoro zawsze tam ktoś stoi (pewnie z innych wiosek). Nie jestem z konkurencji, a są miejsca w Pajęcznie gdzie można dobrze zjeść. A pizza pajęczańska za 40PLN klasyk panie i panowie, jak ktoś wyżej pisał lepiej zjeść obiad w knajpie w Krakowie

    #55745 Reply
    ernest
    Gość

    popieram wpis rene 100% prawdy

    #55746 Reply
    ernest
    Gość

    jest taki punkt w RZĄŚNI koło szkoły GIM…JUM powinni to zamknąć dekretem Gminnym, biedni rodzice tych dzieciaków nie wiedza że jedzenie jest podawane przez ogrodzenie, jak pieską, a tak naprawdę pani nabierała praktyki u pani Ch.(lody hot dog itp) w Pajęcznie, co te dzieciaki tam jedzą, a gdzie dyrekcja tej szkoły,(???)

    #55747 Reply
    XyZ
    Gość

    Ernest bardzo dobre ma jedzenie ta Pani w Rząśni. Wyniosła dobre praktyki póki co.

    PS: nie jestem uczniem tej szkoły.

    #56209 Reply
    aaa
    Gość

    Ja zawsze jadam w ricco albo w gastrofazie jeżeli chodzi o jedzenie w Pajęcznie. U Chylewskiej już od dawna nie jem, bo ceny ma z kosmosu. Płacić tyle nie wiadomo za co. Jak nawet nie ma gdzie usiąść i porządnie zjeść. Na dworcu różnie bywa ale na pewno lepiej pod względem chociażby ceny niż u chylewskiej bo jeżeli chodzi o jedzenie to podobnie. Ale wiadomo człowiek gorszy wybierze tańszą alternatywe a szczególnie młodzież.

    #56210 Reply
    aaa
    Gość

    Przepraszam w ostatnim zdaniu miało być człowiek głodny a nie gorszy 😉

    #56211 Reply
    aaa
    Gość

    Przepraszam w ostatnim zdaniu miało być człowiek głodny a nie gorszy 😉

    #56214 Reply
    Berlin pamiętamy
    Gość

    Kupując kebaba osiedlasz kolejnego Araba.

    #56313 Reply
    bbb
    Gość

    Kupujesz u chylewskiej osiedlasz ją ! zdzierstwo !

Przeglądajasz 15 wpisów - od 256 do 270 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #56214 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje