R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 271 do 285 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #56315 Reply
    XyZ
    Gość

    Ja ostatnio tylko w Sajgonie i na dworcu kupuję jak mi potrzeba.

    #56411 Reply
    Hachiko
    Gość

    Czytając te wszystkie opinie po długiej przerwie jedzenia fast foodów postanowiłem sobie odmienić i zjeść 😉 Więc udałem się do „Chylewskiej” która cieszyła się kiedyś bardzo dobrą opinią.
    Poszedłem pod budkę tzw „okienko” pierwszą uwagę zwróciłem na ceny MASAKRA !! Takie ceny na miejsce gdzie nie można usiąść, zjeść w cieple i napić się napoju, nieporozumienie jakieś.
    Sobie zamówiłem kebaba, a moja dziewczyna wzięła sobie hambrgera, wzięliśmy to na wynos żeby na spokojnie zjeść w domu a nie na mrozie.
    Jedłem kebaba w między czasie spróbowałem też hamburgera od dziewczyny. I powiem wam jedno. Bardzo mocno się zawiodłem. W kebabie mięso gumowate jakieś, w hamburgerze bardzo suche i pieprzne po którym mocno chce się pić, Surówki kiedyś były bardzo dobre a teraz jakoś inaczej doprawione albo to wina po prostu warzyw, nad surówkami mam wątpliwość, a i jeszcze wspomnę że bułka od hamburgera przypalona, od góry czarna.
    Nie pójdę tam zjeść już więcej. Nie polecam ! Niech swoją opinie wyrażą też inne osoby.
    ocena od 1 do 10 dam jakieś 3/4 za mały plus ocenie jedynie sos czosnkowy. Oto moja opinia, pozdrawiam 😉

    #56412 Reply
    Hachiko
    Gość

    Czytając te wszystkie opinie po długiej przerwie jedzenia fast foodów postanowiłem sobie odmienić i zjeść 😉 Więc udałem się do „Chylewskiej” która cieszyła się kiedyś bardzo dobrą opinią.
    Poszedłem pod budkę tzw „okienko” pierwszą uwagę zwróciłem na ceny MASAKRA !! Takie ceny na miejsce gdzie nie można usiąść, zjeść w cieple i napić się napoju, nieporozumienie jakieś.
    Sobie zamówiłem kebaba, a moja dziewczyna wzięła sobie hambrgera, wzięliśmy to na wynos żeby na spokojnie zjeść w domu a nie na mrozie.
    Jedłem kebaba w między czasie spróbowałem też hamburgera od dziewczyny. I powiem wam jedno. Bardzo mocno się zawiodłem. W kebabie mięso gumowate jakieś, w hamburgerze bardzo suche i pieprzne po którym mocno chce się pić, Surówki kiedyś były bardzo dobre a teraz jakoś inaczej doprawione albo to wina po prostu warzyw, nad surówkami mam wątpliwość, a i jeszcze wspomnę że bułka od hamburgera przypalona, od góry czarna.
    Nie pójdę tam zjeść już więcej. Nie polecam ! Niech swoją opinie wyrażą też inne osoby.
    ocena od 1 do 10 dam jakieś 3/4 za mały plus ocenie jedynie sos czosnkowy. Oto moja opinia, pozdrawiam 😉

    #56805 Reply
    margaret
    Gość

    Pani Chylewskiej nie polecam jedzenie nie za specjalne w stosunku do kosmicznej ceny!!!

    #56870 Reply
    KOD
    Gość

    Widać, że konkurencja nie próżnuje i cały czas oczernia Chylewską 🙂

    #56872 Reply
    Droga42
    Gość

    Człowieku jaka konkurencja ?
    Kiedy ostatnio tam jadłeś jedzenie się tam mocno spier******!

    #56902 Reply
    Hachiko
    Gość

    Do KOD
    Konkurencja wcale nie musi wypowiadać się na forum 🙂 Ludzie sami wiedzą gdzie dobre a gdzie nie 😉 Tutaj każdy wyraża swoją opinię.
    A chylewsiej wróżę szybki upadek.

    #56927 Reply
    Sławek
    Gość

    tak konkurencja oczernia, serwuj dziadostwo na starym rakotwórczym oleju za grube pieniądze (w Warszawie za podobne pieniądze jadłem lepsze rzeczy) i czekaj na pokłony oraz walenie drzwiami i oknami; nie tędy droga i nie te czasy. Nie polecam „hamburgera” z kotletem z mięsa mielonego… Trochę samokrytyki i poszanowania

    #59082 Reply
    koszmar
    Gość

    Nie polecam lokalu „alibi”- małolata za ladą chyba jest tam za karę, obsługa klienta żenująca, pizza z „szynką”(tak naprawdę jakaś mielonka) 😀 w pół surowa mało tego trzeba było na nią czekać długo czekać.
    Nic dziwnego że weekend ale u was pustki 🙂
    Aż chce się zacytować „Dlaczego wy trujecie ludzi” 😀

    #59083 Reply
    SISI
    Gość

    co do alibi hmmm nikt mi alibi nieobrzydzi takimi wpisami

    #59090 Reply
    waldek
    Gość

    wybraliśmy się na obiad; mocno doprawione (przesolone), a mięso porażka (chyba 10 razy odgrzewane, nie dało się widelca wbić)

    #59505 Reply
    winiar
    Gość

    Tak chamskiego podejścia jak u Chylewskiej nie widzialem, dość ze drogo to jeszcze łaskawie Ci coś do jedzenia zrobią. Nie polecam tej szopy. Lokal wielki i zamiast zrobić w środku żeby posiedzieć to jedza i syfia chodniki.

    #59545 Reply
    Bronek
    Gość

    Co to za barany oczerniają Chylewską,kiedy tylko jestem w Pajęcznie zawsze tam jem ma bardzo dobre jedzenie.

    #59557 Reply
    Paula
    Gość

    Miala dobre jedzenie,owszem. Ale teraz jest syf totalny. Poza tym fatalne podejscie do klienta.w Pajecznie nie ma teraa dobrego fast foodu

    #59568 Reply
    Paweł
    Gość

    I jak zwykle opisują Panią Chylewską jakieś buraki a (jedzenie i tak ma najlepsze )jedynie co robią to reklamę dobrą

Przeglądajasz 15 wpisów - od 271 do 285 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #56411 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje