R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #1520 Reply
    agnieszka
    Gość

    Faktycznie Ristorante Italia to nowy lokal. Menu i atmosfera bardzo nam odpowiadało.
    Byłam z koleżankami. Na początku po lampce wina. Później Pizza była pyszna.

    #1521 Reply
    Emu
    Gość

    Byłem zamówiłem ale niestety stwierdzam że Ricco narazie najlepsze na Pajęcznie. No i wiadomo dobra zapiekanka tam gdzie lody włoskie:)

    #1548 Reply
    Zenek
    Gość

    Emu chyba żartujesz, w lodach włoskich nie było dobrej zapiekanki od 2-3 lat, chyba nie bez powodu te zapiekanki nazywane są sztachetami.
    Ma ktoś numer do tej nowej pizzeri?

    #1557 Reply
    agnieszka
    Gość

    A ja sobie chwalę IITALę. Pizza mi smakuje. Ciasto takie jak lubię. A najbardziej smakują mi desery.
    Ristorante Pizzeria Italia numer tel: 733-542-645

    #1563 Reply
    Kim
    Gość

    idac do włoskich mam pewnosc ze zjem swieze i dobre osobiscie polecam franka tez galanta pizza potem rico. Czekam na cech bo podobno coś mają tam otworzyc ;D

    #1572 Reply
    anon
    Gość

    Kim – niestety w lodach wloskich nie zawsze jest swieze a przynajmniej na takie nie wyglada. Kiedys mieli super szame ale od roku albo dwuch jest coraz gorzej. Szkoda ze nie ma juz piceri na wisniowej bo tam byly najlepsze zapiekanki!!!!!!!

    #1573 Reply
    MM
    Gość

    od franka jadlem.[izza dobra jest. obiady w dzien tez mozna porycyjke wziac i nawet sie najesc, a zadko mi sie to zdarza z kupionego obiadu 😀 tel. nie pamietam ale catering baf pajeczno w googlu i sie znajdzie 🙂 cateringbaf.pl czy tam com, jakby sie nie mogli nazwac franek pizza. pl 😀 jedynue co mi sie nie spodobalo to zwykly ketchup do pizzy,moglbybyc jakis sosik cyganski albo cos ostrzejszego zapodawac, tyle ze tez sobie z tym poradzilem…zamawiam dwa białe i ketchup mam w domu 😛

    a jak tam jedzenie z italii ze swierczewskiego??? maja jakas stronke zeby podejrzec co maja? bo mnie to zaciekawilo bym sobie coś zamówił

    #1584 Reply
    Agusia
    Gość
    #1585 Reply
    Maciej
    Gość

    Mi osobiście bardzo smakuje w Italii na Świerczewskiego. Jedzenie Super. A i dziś mają czynne więc na telefon dostarczyli.

    #1613 Reply
    krzysztof
    Gość

    Fantastyczna pizza i włoskie jedzenie w nowo otwartej restauracji włoskiej w Pajęcznie na ul Świerczewskiego. Polecam – właścicielka przez kilkanaście lat pracowała we Włoszech i doprawdy pizza b. dobra

    #1618 Reply
    Poinformowana
    Gość

    Co do tej nowej to pizza średnia. Najlepsza nadal pozostaje DUO. Szkoda że jest tak daleko.

    #1619 Reply
    p-no
    Gość

    Poinformowana a skąd ty jesteś że Duo jest dla ciebie tak daleko?

    #1620 Reply
    casperito
    Gość

    pizza w duo spoko ale jak się ją dobrze zasmaruje keczupem. inaczej troche słabawa no i ciasto jak z gliny.

    #1621 Reply
    poinformowana
    Gość

    Jestem z pajęczna i jak dla mnie do Sulmierzyc jest kawalek drogi.

    #1622 Reply
    p-no
    Gość

    No tak jak ja wszędzie autem jeżdżę to dla mnie to rzut beretem.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #56315 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje