R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #1623 Reply
    Marcin
    Gość

    Pizza taka sobie ale byłem kiedyś w Piątek to nawet fajne tany tany były.

    #1625 Reply
    casperito
    Gość

    w piątki sa imprezy ale tylko jak ktoś lubi disko polo. na inną muzykę nie można liczyć 🙂

    #1626 Reply
    Marcin
    Gość

    Ja tam disco polo nie lubię ale po wódce wszystko mi wcieka.

    #1753 Reply
    naiwny
    Gość

    McCheleska ma dobre jadło ale ceny masakra ja juz sobie darowałem za tą kasę u franka mam mega danie 1i2

    #2074 Reply
    p-no
    Gość

    Miałem wczoraj okazje odwiedzić pizzerie – Ristorante Italia i mogę powiedzieć tyle ze na plus jest to ze lokal jest duży i ciuchy po wyjściu nie smierdzą jak w innych pizzeriach,ciasto bardzo dobre. I to tyle plusów minusy pizza miała być z kurczakiem była ale kurczaka było tyle co na lekarstwo,wystrój wnętrza mnie nie rzucił na kolana,wcale ciepło tam tak nie jest.I to tyle ale życzę właścicielom wszystkiego dobrego.

    #2284 Reply
    robert
    Gość

    wkrótce nowy kebab w Pnie.. w budynku pks..bedzie trzeba porownac z Chylewską bo u niej mieso ujdzie..ale frytki..surówki i sosy niezła lipa..nie wspomne o fast food na świerczewskiego.. to ristorante oszczędza na składnikach po całości.. do tego zimno w lokalu.. masakra jakaś

    #2341 Reply
    Pajęczanka
    Gość

    Czy ktoś wie może kiedy będą otwarte kebaby u Turka na przystanku PKS??? już nie mogę się doczekać nareszcie jakaś będzie konkurencja dla budy w centrum 😀 i normalne mięso ścinane a nie z opakowania! 🙂

    #2360 Reply
    robert
    Gość

    Jezeli jest juz szyld nad lokalem to pewnie wkrótce .. ale sądząc po tym co jest w środku to szybko..zawsze mozesz zapytac Pajęczanka. z tego co widziałem kręci sie tak ktoś w srodku od czasu do czasu…moze jakas nowa reklama tego turkish kebab pojawi sie na stronie Twojepajeczno.pl 😉

    #2372 Reply
    Łęcina
    Gość

    Byłem po dłuższym czasie nieobecności w DUO w Sulmierzycach no i nie wiem czy miałem pecha, ale pizza strasznie słaba. Tak jak kiedyś DUO był na pierwszym miejscu, tak teraz spada na 3 albo nawet 4, szkoda bo lubiłem tam zjeść. Miła obsługa i ogólnie spoko, ale placki się strasznie zepsuły.

    #2381 Reply
    Pajęczanka
    Gość

    Byłam ostatnio drugi raz w nowej Włoskiej pizzerii i jestem mega zadowolona pizzą jaką dostałam była pyszna nie tak jak za pierwszym razem w dniu otwarcia kiedy mnie niczym nie powaliła tym bardziej wielkością i liczbą dodatków których było mało tym razem było super i pysznie dodatków dużo i pizza była takiej wielkości jakiej powinna być:) być może dlatego że robił ją ktoś inny nie ten pan co w dniu otwarcia tylko jakaś kobieta teraz mogę to powiedzieć Szczerze Polecam Smacznie trzymajcie tak dalej a będzie super!!!:)

    #2382 Reply
    Italia
    Gość

    Witam,
    Dziękuję za przemiły komentarz. Osobą która robi ostatnio pizzę jest właścicielka lokalu

    Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

    #2490 Reply
    robert
    Gość

    Pajęczanka ..to chyba miałaś mega szczęście ..że zjadłaś tam dobrą pizze bo dałem jeszcze jedną szanse tej pizzerii i niestety..zawiodłem się znowu… pizza była bardzo cienka ,dobrze jak jest cienka ale ta była po prostu bardzo cienka..do tego strasznie spieczona..nie dało sie tego ugyżć..zjeść..takze w tej pizzerii jak w ruletce..raz jest dobrze a raz nie. nie polecam

    #2495 Reply
    aga
    Gość

    Robert. Widać że o Włoskiej pizzy to nie masz w ogóle pojęcia.
    Włoska Pizza jest właśnie bardzo cienka, na kruchym cieście. Ale jak ktoś już wcześniej napisał. To rzecz gustu.
    Mi tam smakuje i jesteśmy z rodzinką mega zadowoleni.

    #2505 Reply
    Gruby
    Gość

    Wydaje mi się że ten za 6zł ma tyle mięsa co w lodach włoskich za 11zł 🙂 Ogólnie mi smakuje lepiej ten nowy, może dlatego że robiony przez prawdziwych Turków. No i podstawowa różnica że można sobie usiąść w środku jest całkiem dużo miejsca.
    Ogólnie taki kebabik za 6 ziko niszczy konkurencje, no może jeszcze gastrofaza ma jakieś szanse 🙂

    #2523 Reply
    Jan
    Gość

    Jadłem pizzę w wielu miejscach w Polsce i na świecie i niestety w naszym mieście jest tylko jeden lokal serwujący prawdziwą dobrą pizzę – Italia. Ricco ma ładny i modny lokal ale ich pizza jest jedną z gorszych jakie jadłem w życiu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #56315 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje