R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #12128 Reply
    Mariusz
    Gość

    Witam
    Więc i ja podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat Italii.
    Pizza pierwsza klasa. Bardzo mi smakuje: SALAME oraz 4 sery. Moje ulubione
    Lokal duży i przestronny. Jest też darmowe WiFi
    Teraz gdy jest dość gorąco na dworze to wewnątrz jest całkiem przyjemnie. Nie za ciepło ale i nie za zimno.
    Ceny nie są wysokie wiec wszystko do zaakceptowania.
    Teraz jest promocja na Pizzę PROSCIUTTO Średnią ale ja i tak wolę 4 Sery 🙂
    Pozdrawiam i Polecam

    #12129 Reply
    atk
    Gość

    podobno zamykają ?

    #12130 Reply
    robert
    Gość

    też słyszałem że zamykają..w sumie sie nie dziwie pizza za bardzo spieczona i droga . Zamiast korzystać z fast foodów polecam obiady praktycznie jak domowe i w przystepnej cenie pod Ratuszem.. czyli restauracja Ratuszowa.. zawsze coś innego.. codziennie .. i przede wszystkim smacznie.

    #12131 Reply
    Mariusz
    Gość

    Witam,
    Z tego co wiem to pierwsze słyszę, żeby mieli zamykać. Lokal działa a pizza?
    Hmm…. mi smakuje. Więc ja sobie chwalę 🙂

    #12132 Reply
    Mariusz
    Gość

    A gdzie słyszałeś? Powiem Ci że bywam często w ITALII i jakoś nic nie słyszałem.
    Ponadto na zdrowy rozsądek:
    Lokal wyremontowali a więc inwestycja – czy Ty chciałbyś zainwestować tyle kasy aby teraz zamykać?
    Bądźmy poważni :p

    Ludzie lubią robić sobie zarówno różnego rodzaju sensacje jak również roznosić plotki.

    A więc jeszcze raz mówię. Lokal działa a Pizza…. 🙂 Mi smakuje.

    #12133 Reply
    Małgosia
    Gość

    Witam, moim zdaniem pizza w Italii jest bardzo smaczna( taka sama jaką serwuje się we Włoszech, co jest rzadko spotykane w polskich pizzeriach). Ciasto jest idealnie wypieczone, a dodatki na niej zawsze świeże i pyszne.
    PS. Robert mam nadzieję,że byłeś i próbowałeś tej pizzy, bo trudno uwierzyć żeby komuś ona nie smakowała. A jeśli jeszcze nie próbowałeś to proponuje pójść i się przekonać, a jeśli chodzi o to czy lokal ma zostać zamknięty to najlepiej zapytać właścicielkę, a nie powielać gdzieś usłyszane plotki.
    Pozdrawiam,

    #12414 Reply
    gigi
    Gość

    Konsumujecie te fast fudy ??? Ktoś kto pracował u jednego gościa w budce z hod-dogami opowiadał że właściciel mieszał musztardę z olejem żeby było więcej i taniej itd. Pomyślcie co jecie? Nikt z tych budek nie serwuje dobrej jakości.Musztardy, keczup i inne dodatki, wszystko to po najniższej lini oporu ,a cena wywalona jak za dobrego schabowego, w dobrej restauracji.Napychacie kasę jakiemuś miśkowi ,a on sprzedaje wam dziadostwo. Jak patrzę nieraz na te kolejki pod tymi budkami to na samą myśl przypomina mi się ta musztarda mieszana z olejem i stare parówy z zamrażarki.

    #13083 Reply
    pfsjfpijq
    Gość

    gigi dobrze pisze, fast fudy robią ścierwo nie jedzenie.

    pizze raz na jakiś czas można zjeść ale w końcu się przeje.

    a nie wiem dlaczego nikt nie wspomniał o jedynym miejscu godnym uwagi gdzie można zjeść na prawdę dobrze (lecz trzeba zapłacić troszkę więcej). chodzi o smażalnię ryb tam gdzie kiedyś były 3 światy. smażony, świeży pstrąg prosto z wody, do tego świeża surówka + frytki i całe reszta pajęczańskich restauracji zostaje daleko w tyle

    #13086 Reply
    xxx
    Gość

    Pierwszy raz słyszę o smażalni w Pajęcznie. Ja od siebie mogę polecić niezawodnego Franka 🙂

    #13480 Reply
    smakosz
    Gość

    najlepsza rybka pod słońcem tylko w Pajęcznie u Pająków co tam pizza,rybka zdrowsza

    #18772 Reply
    Asia
    Gość

    Skusiłam się dziś na pizzę u Chylewskiej i jestem zawiedziona.
    Ciasto było bardzo grube i twarde,a boki nie do zjedzenia.
    A poza tym, jak dla mnie za drogo.Jakość niestety nie idzie w parze z ceną.
    Nie polecam.

    #18831 Reply
    Gumiś
    Gość

    To i może ja napiszę kilka słów o „żarciu” w Pajęcznie.
    Próbowałem wielu opcji w kilku lokalach więc podzielę się efektami degustacji:

    Pierwsza opcja która wybieram najczęściej to włoska pizzeria Ristorante, uwielbiam tą pizze na cienkim cieście oczywiście tylko z oliwą która wspaniale uwydatnia smak pizzy. Lubię też tam spaghetti bolonese.

    Druga opcja to hamburger w „lodach włoskich”, najlepszy hamburger w Pajęcznie (bo najlepszy jaki jadłem dostałem w barze w Dworszowicach Pakoszowych) no i lubię też Kebaba z „lodów”, szczerze powiedziawszy smakuje mi bardziej niż u turka, można powiedzieć że mniej słychać echo szczekania 😀 (najlepszy kebab jaki jadłem to kebeb u turka w parku w Radomsku)

    Trzecia opcja to shorma w Ricoo, no i pizze też mają niczego sobie

    Swego czasu jedno z najlepszych żarć w Pajęcznie na szybko było u Kuliśki koło liceum, ale chyba już tego nie ma…

    #19275 Reply
    Johny
    Gość

    No Ristorante jest całkiem niezłe ale ja częściej biorę Rico. W lodach włoskich dawno nie jadłem bo pizza słaba za to lubię ich kubełki. Turek albo robi gorsze niż na początku albo mi się przejadł jego kebab.
    Ogólnie to szkoda że nie ma jakiegoś sieciowego żarcia blisko typu McDonalds czy Burger King.

    #19402 Reply
    Dam
    Gość

    Turek się poprawił. Wczoraj wieczorem u niego jadłem i mistrzostwo. Mięso świeże i BARDZO smaczne. Mam nadzieję, że to nie był jednorazowy wyskok.

    #19414 Reply
    Cysiu
    Gość

    Nie chciało mi się czytać forum i nie wiem czy już ktoś pisał

    RYBA NA PRZEDSZKOLNEJ – za blokami (u dawnego pająka) zajebiste mają żarełko

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #26706 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje