R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #22007 Reply
    rzasniak
    Gość

    Tortilla w Rico jak dla mnie bomba.
    Kebab u Turka ok, ale jak na „turka” to slabo, jadlem kebaba od Turkow w Warszawie i zuepelnie inny swiat, ten kebab z Pajeczna to raczej taki typowo polski kebab a nie turecki.
    Gastrofazy nie polecam, zjadlem tam tydzien temu „hamburgera” i nie wiem jak smakuja inne fast foody u nich ale po tym hamburgerze nigdy tam nie wejde juz, jestem wielkim fanem Fast Foodow i nigdy w zyciu nie zdarzylo mi sie nie dojesc do konca jakiegos fast fooda!!
    Polecam osobiscie „Smaczek” obok szkoly w Rzasnia, na prawde robia dobre zarcie.
    I kolo Liceum w Pnie jakos w okolicach marca-kwietnia byla tez jakas budka z goframi i zapiekankami ale chyba zniknela juz. Szkoda, bo zapiekanki mieli ok i tanio.

    A i do tych wszystkich co krytukuja. Kazdy je co lubi, ja tam wole zjesc niezdrowego fast-fooda bo mi po prostu smakuje i niech sobie dodawaja do musztardy co chca dopoki mi to smakuje bede to jadl.

    PS jak myslicie jest szansa ze kiedys gdzies w okolicy zrobia jakiegos MC ?

    #22042 Reply
    robert
    Gość

    Rząsniak..nie ma takiej opcji z MC .. obecnie funkcjonuje polityka MC opierajaca sie na zasadzie otwierania swoich restauracji w miejscowosciach powyzej 40 tysiecy mieszkańców..takze pewnie jeszcze dlugo ich polityka sie nie zmieni.MC ma przynosic konkretny dochód..w takim Pajęcznie, wątpie.

    #22229 Reply
    winiar
    Gość

    Bo może to nie na twoje delikatne podniebie rząsniak jest ten hamburger i na Twoj mały żąłądeczek. Ja tylko w gastrofazie jadam fast food. Bo w innych lokalach to jakiś syf daja, a szczególnie u heleskiej, a tu przynajmniej duże porcje i smaczne.

    #22627 Reply
    pilkarz
    Gość

    Podobno w cechu maja otworzyc jakas restauracje

    #22844 Reply
    mirek
    Gość

    I ja polecam Gastrofazę 😉 Jadłem tam w dniu wczorajszym hamburgera 🙂 palce lizać. Obsługa bardzo miła

    Niestety kebab przy PKSie mi nie podszedł. Ja jak zapewne ktoś zaraz napisze. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził 😉

    Jeśli chodzi o Pizzę to bywam zarówno w Italii jak i Rico.
    Pizze znacznie się różnią od siebie tak więc ze względu na cienkie ciasto to wolę bywać w Italii.

    #22883 Reply
    Robnet
    Gość

    Co to jest ta Gastrofaza? Gdzie jest ten lokal, bo nie mogę skojarzyć?

    #23630 Reply
    almo
    Gość

    na wisniowej

    #23915 Reply
    Ted
    Gość

    jakieś 2 tyg temu miałem okazję jeść pizze w Italii i jakoś dla mnie szału nie ma. w sulmierzycach o wile lepsza i w porównaniu do rico też wypada blado. Ale co by nie było kebab z pksu pierwsza klasa:) Pan Turek przemiły i przesympatyczny i śmiało mogę polecić. co do tego by w cechu szykowała się jakaś knajpa to pierwsze słyszę i myślę że trochę chybiony pomysł. Chyba że byłaby to knajpa z charakterem coś innego, czego nie ma w Pajęcznie i okolicach. Fajna byłaby knajpa w stylu amerykańskim, gdzie na filmach widzimy panie dolewające kawy, szafa grająca, klimaciarski wystrój, amerykańskie hamburgery, shake itp.

    #23936 Reply
    Koks
    Gość

    Niedługo będzie nowa budka z żarciem 🙂
    Na Orlenie szykują ale chyba jeszcze nie wiadomo kiedy otwarcie.

    #26188 Reply
    Luzi
    Gość

    W Gastrofazie dają duże porcje za małą cenę, zawsze można się zwrócić o nie dodawanie dużej ilości surówek i wtedy porcja jest do zjedzenia, do zapiekanki farsz z tego co słyszałam robią sami, więc jeżeli ktoś nie lubi cebuli to po prostu wybierzcie co innego. Mi tam jedzenie smakuje a jak komuś śmierdzi olejem to zawsze można wziąć na wynos lub usiąść obok lokalu.

    #26208 Reply
    Tobiasz
    Gość

    Oj przydałoby się

    #26536 Reply
    mada
    Gość

    Wczoraj zamówiłam pizzę w Ristorante Italia i jestem mile zaskoczona. Pizza pyszna, wszystkie użyte składniki świeżutkie, miła obsługa.Gdyby jeszcze był dodany sos pomidorowy a nie ketchup, byłoby idealnie. Tak trzymać!

    #26548 Reply
    irek
    Gość

    Probowalem pizzy w Ristorante Italia ale nie smakowala mi.. do tego jej cena jest nieadekwatna do jakości..bardzo spieczona i składniki niskiej jakości. Jeżeli chodzi o Pajeczno wole Ricco..ale najlepsza pizza jest z pieca opalanego drewnem w Pizzerii Mamma Mia w Belchatowie..po prostu pyszna.

    #26706 Reply
    roman
    Gość

    Irku. Jak to mawiają. Rzecz gustu. Jedni wolą córki a inni tesciowe. Ale na serio.
    W Italii akurat składniki mają bardzo dobre. I tak jak napisała Mada
    Wiem gdyż sam często tam chadzam. Cena za pizzę? Jeśli przeraza Cię 20 zł za średnią pizzę to już nie wiadomo co Ci powiedzieć.
    Nie było mnie również w Bełchatowie ale często jadam w innych miejscach.
    Porównując Rico i Italię, to tak jak byś porównywał lody truskawkowe i waniliowe. W końcu to lody. ..
    Te pizze to dwie bardzo różne produkty.
    Rico ma dobrą pizzę na grubym cieście
    Italia ma pizzę w stylu Włoskim na kruchym i cienkim cieście.
    Tak wiec są to dwa różne produkty.

    Pozdrawiam

    #27480 Reply
    Lukasso
    Gość

    Widziałem, że u Chylewskiej wprowadzili skrzydełka a’la kfc. Ktoś już próbował?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #26208 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje