R e k l a m a

Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 106 do 120 (z 293)
  • Autor
    Wpisy
  • #27489 Reply
    Smakosz
    Gość

    W lodach włoskich dawno nie jadłem za to u turka wprowadzili kubełek i lipa. Mięso dobre ale frytki tragedia.

    #27538 Reply
    Dam
    Gość

    Frytki u turka zawsze były tragiczne. Nie rozumiem jak można nie umieć poprawnie usmażyć frytek.

    #27584 Reply
    Degustator Żarła
    Gość

    Polecam zapiekankę z surówkami w gastrofazie (tylko w lokalu ciężko wytrzymać:/ przydałaby się jakaś porządna wentylacja). Kebab natomiast dobry u Turka (ale nie w bułce). Smaczek w Rząśni smaczny:) u Chylewskiej bywa bardzo różnie. Pizze najzajeb***szą robię ja 😀

    #27928 Reply
    Mirek
    Gość

    Wg. mojej osobistej opinii kebab u Turka jest po prostu dobry. Smak taki jak w wielu tego typu lokalach więc dla smakoszybw porządku. Jadłem też kiedyś w tej budce obok Polo i mówiąc delikatnie bez zachwytu 🙁

    #28743 Reply
    ajwaj
    Gość

    Kupując kebaba osiedlasz kolejnego Araba !

    #29182 Reply
    zim
    Gość

    Najlepsze jedzenie w zapiekance u Chylewskiej, zawsze świeże i smaczne, nie to co w innych fast foodach w Pajęcznie

    #29186 Reply
    ALINA
    Gość

    Z tą świeżością różnie bywa. MIAŁAM OKAZJĘ JEŚĆ HOT DOGA ZE STARĄ PRZEMROŻONĄ CZERWONĄ PARÓWKĄ. FE!

    #29195 Reply
    Smakosz
    Gość

    Mam prośbe, a może bardziej rade dla lokalnych fastfoodów.
    Zróbcie jakieś małe najlepiej ciepłe przekąski za 4-6zł bo często jest tak, że człowiek nie chce się opychać kebabem czy hotdogiem, a coś małego by chętnie przekąsił przed obiadem.
    PS. Frytki nie są rozwiązaniem 😛

    #29230 Reply
    zim
    Gość

    Mi się jeszcze nie zdażylo żeby coś mi nie smakowało u Chylewskiej

    #29258 Reply
    chichot
    Gość

    A mi się zdarzyło stare parówki kotlet w hamburgrze twardy i odgrzewany wiele razy ze jedynki można połamać nie zawsze jest wszystko dobre czasami totalna klapa nie to co kiedyś robili kiedys było jedzenie pyszne teraz zalezy jak sie trafi…..

    #29609 Reply
    Goal
    Gość

    A co powiecie na temat Alibi(katering baf) za strażą. Moim zdaniem jest pysznie tylko cena wysoka. Za 2 dania dałem 16 zł, a w Wieluniu 10(Werona,CPO)

    #29612 Reply
    adam
    Gość

    To zjedz u Turka kebab taniego,co nie wiadomo skąd mięso mają i z czego smacznego

    #36301 Reply
    ali
    Gość

    Chodzą słuchy że chińczyk ma się otwierać w Pajęcznie, wiadomo gdzie i kiedy?

    #36305 Reply
    wiedzący
    Gość

    Już na dniach. Widać, że coś psów ubywa z pajęczańskich uliczek.

    #36772 Reply
    Piotr
    Gość

    A ja dalej stołuje się u Franka. Tanie i dobre obiady a dodatkowo teraz maja zajebiste desery lodowe !

Przeglądajasz 15 wpisów - od 106 do 120 (z 293)
Odpowiedz do: Reply #26548 in Restauracja/Fastfood – czyli jedzenie w powiecie
Twoje informacje