R e k l a m a

Robotnicy uszkodzili światłowód. Wielu mieszkańców powiatu bez internetu

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Robotnicy uszkodzili światłowód. Wielu mieszkańców powiatu bez internetu

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #93750 Reply
    Edi
    Gość

    Ciekawe czy przewody były w planach?Czy były legalnie wkopane,? Z tego co się orientuję to lokalna firma rozwieszała swoje światłowody nad prywatnymi działkami bez zgody właściciela,( gość nie chcę płacić czynszu za udostępnienie) przestrzeni nad prywatnej działki. A co z tymi wkopanymi czy wszystkie mają plany(??) A tak naprawdę to dlaczego w okolicy nie może powstać więcej nadajnikòw sieci Orange, chodzi o internet mobilny, kto ma w tym interes….??? Sprawa dla ABW

    #93753 Reply
    Jarek
    Gość

    Po co komu nadajniki Orange łącza radiowe nie mają żadnej przyszłości wiec to oczywiste ze Orange nie inwestuje w tą technologie, a w światłowód tak co do przekaźników to za chwile będziemy świecić i na białaczkę pomożemy wiec bardzo dobrze że ktoś na tym zadupiu rozwija technologie które maja przyszłość i do nie dawna były dostępne tylko w dużych aglomeracjach, u mnie na terenie gminy Strzelce Wielkie w 2013 Ingram zbudował siec światłowodową, nie uciekniemy od tego , to tak jakby wywalić kable od prądu jak długo pociągniemy pare dni i po nas :), podobnie jest teraz z internetem.

    #93755 Reply
    Edi
    Gość

    Drogi pracowniku firmy x internetowej, jeśli tak twierdzisz, że radiowy przekaz nie ma sensu że to białaczka, to poinformuj wszystkich mieszkańcòw wsi na której twój szef ma wieżę do radiówki żeby się wyprowadzili,bo ta wieża na wsi koło Wręczycy na terenie straży, gmina Pajęczno doprowadzi ich do grobu szybciej niż im się wydaje,a jeśli wg Ciebie to jest szkodliwe to nie używaj telefonu komórkowego, i przekaż szefowi żeby zdjął z tej wieży nielegalny przekaźnik z lądowiska które ma w Białej ps Mieszkańcy Lipiny zza torów bez asfaltu

    #93756 Reply
    Damian
    Gość

    Po co komu nadajniki Orange łącza radiowe nie mają żadnej przyszłości wiec to oczywiste ze Orange nie inwestuje w tą technologie

    Pozwolę się nie zgodzić, żeby nie napisać, że nie masz racji 🙂
    Nadajniki radiowe to właśnie przyszłość. Rozbudowana sieć 5G pozwoli Ci na transfery porównywalne do tych jakie masz na światłowodzie, bez potrzeby ciągnięcia kabla. 5G to będzie gigantyczny skok technologiczny, super niskie opóźnienia pozwolą na używanie internetu radiowego tam, gdzie do teraz najlepiej sprawdzał się światłowód.

    #93761 Reply
    Jarek
    Gość

    Kolego aby zaistniała twoja sieć 5G to niestety musi powstać najpierw ta światłowodowa która zapewni dostęp do szkieletu, nie jestem pracownikiem ale znam człowieka w Strzelcach mamy podobna wieże tyle że operatorów GSM a to jest znacznie gorsze niż to co na łupinie ma firma x bo z tego co wiem używają pasma 5 GHz które się stosuje w domowych urządzeniach wiec nie wiem dlaczego kolega Edi kogoś oczernia i pomawia

    #93773 Reply
    Jarek
    Gość

    Taka ciekawostka o technologi 5G coś jednak jest na rzeczy: Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie 5G w związku z potencjalną szkodliwością link do artykułu:

    Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie 5G w związku z potencjalną szkodliwością

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Reply #93753 in Robotnicy uszkodzili światłowód. Wielu mieszkańców powiatu bez internetu
Twoje informacje