R e k l a m a

Rondo w Pajęcznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 43)
  • Autor
    Wpisy
  • #90889 Reply
    Aga
    Gość

    Czy coś wiadomo kiedy ruszy rozbudowa ronda ? Czytałam w gazecie, że 8 pażdziernika miały ruszyć prace, mamy 23 a tam cisza.

    #90891 Reply
    Elka
    Gość

    Wierzysz w pisowskie obietnice, było przed wyborami.

    #90892 Reply
    Zxx
    Gość

    A ja głosowałem na PiS i się tego nie wstydzę nieroby. Na szczęście tych przeciwko PiS jest mniejszość z was 🙂 i nie macie nic do powiedzenia 🙂

    #90893 Reply
    Zxxx
    Gość

    Jeszcze trochę ty grzbiecie i się zaczniesz wstydzić. Nawet siebie. Większość to my mamy. Przykładem jest senat. Tylko przez głupie zasady w sejmie macie wy. Cymbal jesteś i tyle. Kora wyzarta do zera 😂

    #90896 Reply
    Monika
    Gość

    …. w senacie pis 48 senatorów i a ko 43 więc nie rozumiem że was jest większość. Jednak jak się jest dziwką polityczną to werbuję się ludzmi którzy należeli do PZPR, a którzy mają krew na rękach swoich rodaków , takimi się kieruje wasza frakcja antypis

    #90897 Reply
    Hulahula
    Gość

    A ilu pajeczanskich pisiorow ma korzenie PZPR, o czym tu mowa. PiS doprowadził do tego że komuna wróciła do sejmu, brawo. PiS to ekskomuna, będzie z kim koalicję zawierać. Czysty bolszewizm.

    #90900 Reply
    Zxxx
    Gość

    W senacie pis ma 48. Zgadza się. Razem z ludźmi Ziobry i Gowina koleżanko 😂.

    #90903 Reply
    Rafał
    Gość

    PiS to oszustwa totalne i łapówki na całego. Republika Banasiowa.

    #90905 Reply
    Zxx
    Gość

    Dzięki PiS kocham nasz kraj. Stał się piękny i wgl. Dbają o matki z dziećmi i dbają o naszą przyszłość kochani. Nic tego nie zmieni. Kaczyński to dar od Boga

    #90907 Reply
    Rafał
    Gość

    Bierz się za robotę a nie czekaj na darmową kasę.

    #90910 Reply
    Zxx
    Gość

    Ja pracuje i zarabiam dobrze. Ale te wszystkie dodatki typu 500 plus dają mi bardziej komfortowe życie

    #90914 Reply
    Państwo teoretyczne
    Gość

    Dlaczego w tych pustych głowach wyborców Totalnej Opozycji usiadła taka jakaś chora propaganda że kto pobiera 500+ od razu jest nierobem 🤔🤔 ja pracuje nie pobieram 500+ ale niemam nic przeciwko by te pieniądze trafiały do zwykłych szarych ludzi zwłaszcza z dziećmi..niż miały by trafiać do portfeli POlityków

    #90915 Reply
    Marek P.
    Gość

    Przepraszam bardzo…. Tu jest temat o rondzie a nie o pisiorach…

    #90924 Reply
    Obsesja wyborców Totalnej Opozycji
    Gość
    #90927 Reply
    azi_111
    Gość

    Ruskie trole udające patriotów z PIS dotarły nawet do forum takiej wsi jak Pajęczno i wypisują co im ślina na język przyniesie. Normalni z nimi nie dyskutują to pewnie sami sobie z drugiego konta odpowiadają 🙂
    Boże chroń Polskę.
    PS. Proszę nie odpowiadać, nie zaczynam dyskusji tylko stwierdzam zastany fakt.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 43)
Odpowiedz do: Reply #90915 in Rondo w Pajęcznie
Twoje informacje