R e k l a m a

Ryneczek w Pajęcznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 35)
  • Autor
    Wpisy
  • #4803 Reply
    Pajęczak
    Gość

    Co Sądzicie o możliwości przejścia przez ryneczek? To jest dramat niedługo wszystko będzie tak zastawione, że będziemy przepuszczani pojedynczo, bo teraz wózkiem już prawie nie da się przejechać! A gdzie zachowanie jakiś przepisów PP?

    #4819 Reply
    spider
    Gość

    Schudnij 😉 Ja tam przechodzę bez problemów.

    #4821 Reply
    Pajęczak
    Gość

    Szkoda, że nie dostrzegasz tak istotnej kwestii! W razie odpukać coś by się stało to czy chudy, czy gruby nie ma znaczenia jest problem, bo jest bardzo ciasno!

    #4845 Reply
    Tygrys
    Gość

    Nie da się ukryć że po ryneczku chodzą grube baby i może być ciężko 😉
    A tak serio to ja nie widzę jakiegoś wielkiego problemu. Przecież to normalne że ludzie chcą pokazać jaki mają towar.

    #4846 Reply
    Mariusz
    Gość

    Myślę że autor postu nie miał nic złego na myśli. A z tego co widzę to rozmowa zaczęła przybierać zły kierunek.
    Sam widzę że faktycznie jest ciasne przejście. Jeśli by się pokusić o zmierzenie to myślę że w niektórych miejscach nie będzie nawet 120cm a jest to już wymagane jeśli chodzi nawet o przepisy BHP dla ruchu dwukierunkowego. Nie mówiąc już o zatrzymywaniu się aby coś kupić.
    Problem faktycznie jest. Pytanie tylko czy Nasi decydenci coś z tym zrobią.

    #4937 Reply
    Ktoś
    Gość

    Ja Was ludzie nie rozumiem. Przecież to prywatny teren. Jak się nie podoba to nie chodzić.
    Mariusz co do tego mają decydenci? Niech lepiej zajmą się ważniejszymi sprawami, a nie przejściem na ryneczku.

    #4946 Reply
    Pajęczak
    Gość

    Mariusz ma rację! Te minimum 120-150cm powinno być zachowane dla bezpieczeństwa i wygody dla kupujących!

    #7472 Reply
    gigi
    Gość

    RYNECZEK W PAJĘCZNIE NAJDROŻSZE MIEJSCE W TEJ MIEJSCOWOŚCI.CENY PRZESADZONE I TO OGROMNIE PORÓWNAJCIE SAMI np. WZGLĘDEM SKLEPÓW SIECIOWYCH.

    #14306 Reply
    Pajęczak
    Gość

    Miesiące lecą, a żeby przejść przez tzw. ryneczek dalej wąsko-ciasno!
    Ludzie nie przeszkadza Wam to?????

    #14307 Reply
    Emigrant UK
    Gość

    Może po prostu trzeba schudnąć 😛

    #14308 Reply
    Biedro
    Gość

    Przeszkadza ale co można zrobić? Czasami trzeba więcej zrozumienia każdy chce wyeksponować swój towar.

    #22088 Reply
    Ryneczek
    Gość

    Najłatwiejsze dodawanie ogłoszeń http://www.ryneczek.com.pl

    #22611 Reply
    flet
    Gość

    Ale macie problemy,normalnie trzeba iść z tym do rozmów w toku.

    #22624 Reply
    Janus
    Gość

    Każdy chce wyeksponować towar ale muszą być jakieś granice zdrowego rozsądku !!!

    #22632 Reply
    Ted
    Gość

    Jak wam nie pasują warunki panujące na ryneczku to nie musicie tam przecież chodzić. Też uważam że ciasnota ale rozumiem ludzi co chcą wystawić swój towar. Proste rozwiązanie – Nie podoba się to nie chodzić… Tak samo jak ludzie przed świętami chodzą na zakupy do dużych sklepów i narzekają na kolejki a wystarczy iść do osiedlowego sklepu lub zrobić wcześniej zaopatrzenie a nie że później wielkie zdziwienie że pełno ludzi i same kolejki.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 35)
Odpowiedz do: Reply #4937 in Ryneczek w Pajęcznie
Twoje informacje