R e k l a m a

Rząd a ceny węgla

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 97)
  • Autor
    Wpisy
  • #112235 Reply
    Roman
    Gość

    NIGDY NIC NIE ROBILI SOBIE Z LUDZI ALE TERAZ TO JUZ JEST PRZEGIĘCIE ZEBY EKOGROSZEK KOSZTOWAŁ 3000ZŁ???

    #112237 Reply
    Czerwony pis
    Gość

    Tak rządzi pis i oczywiście pielucha ze swoimi nieudacznikami.

    #112238 Reply
    Tomek
    Gość

    PIS oskubie wszystkich, a sami nadoją dużo. To nie nażarte bestie. Katastrofa.

    #112239 Reply
    Radca
    Gość

    Zmieńcie już płytę psychiczne przygłupy

    #112242 Reply
    Henio
    Gość

    Psychicznego przygłupa to zobaczysz w lusterku. Popatrz.

    #112243 Reply
    Diagnosta
    Gość

    Lusterko to jest chyba stały element POlitycznych lemingów niedorozwinięte umysłowo przygłupy

    #112244 Reply
    Zbyszek
    Gość

    My tam mamy po 17000 zł a wy se radźcie.

    #112245 Reply
    Kibic
    Gość

    Ciekawi mnie że są jeszcze tacy którzy bronią ten rząd ,mi chyba że z nadania dostali pracę w spółkach to się nie dziewie. Dziwie się tylko tym którzy za partia poszliby w ogień .Radzę włączyć myślenie ,bando pisowskich oszołomów

    #112246 Reply
    Masakra
    Gość

    To smutne do czego prowadzi przedawkowanie TVN 🤦🙆

    #112247 Reply
    Olek
    Gość

    Gonić pisiorów bo zniszczą i rozkradną Polskę.

    #112248 Reply
    Weźcie leki
    Gość

    Kolejny POlityczny troll z marginesu jak to forum ma być normalne jak w kółko piszą to samo lemingi

    #112258 Reply
    Wiesiek
    Gość

    PiS to najlepsza partia. Sami specjaliści i w ogóle nie złodzieje. A wysokie ceny węgla, w szczególności ekogroszku to przede wszystkim wina Tuska i totalnej opozycji. Bo nie rządzą już od 8 lat tylko krytykują wspaniały rząd Dobrej Zmiany. Nie mogę się doczekać kiedy znów zagłosuje na PiS. To najlepszy wybór!

    #112259 Reply
    Na temat
    Gość

    Wiesiek a umiesz wydukać i skleić jakieś własne zdanie pewnie nie bo to dla ciebie zbyt trudne jedynie co wy trolle POtraficie to wasz iloraz inteligencji działa na zasadzie kopiuj wklej

    #112262 Reply
    Wyborca
    Gość

    Ty „ma temat” pisz na temat tylko nie pisz, że węgiel jest tani. Jeśli tak to chyba tylko dla pisowskich złodziei i oligarchów jak powiedział wczoraj sam Kaczyński. Powinni dawno siedzieć za to co robią Polsce. To zdrajcy i zaprzańcy jakich dotąd nie było. Takie jest moje zdanie.

    #112263 Reply
    Na temat
    Gość

    Wyborca twoje zdanie wiesz ile jest interesujące poza tym przestań oglądać TVN i zacznij uczyć się czytać gdzie napisałem „ma temat” 🤔

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 97)
Odpowiedz do: Reply #112244 in Rząd a ceny węgla
Twoje informacje