R e k l a m a

Rząd a ceny węgla

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 97)
  • Autor
    Wpisy
  • #112266 Reply
    Wyborca
    Gość

    Ma temat, ogarnij się z języka polskiego albo niech cię douczy naczelny jądrowy, którego macie w szeregach.

    #112268 Reply
    Na temat
    Gość

    Wyborca przestań oglądać TVN i zacznij chodzić do szkoły bo będziesz tak miał ciężko w życiu że będą z ciebie się śmiali

    #112269 Reply
    Aluś
    Gość

    Szkoda gadać. Pozdrawiam.

    #112271 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Złodzieje

    #112272 Reply
    Für Doutchland
    Gość

    PIENIĄDZE Z OFE NIE SĄ PIENIĘDZMI POLAKÓW TAK SAMO JAK PIENIĄDZE Z ZUS NIE SĄ PIENIĘDZMI POLAKÓW

    #112274 Reply
    Marcin
    Gość

    PIS to kontynuacja magdalenki, to spadkobiercy pzpr.

    #112275 Reply
    Marcin
    Gość

    PIS to zbieranina nieudaczników życiowych, jak ci z samoobrony, sld czy psl. To patologia i oszustwo wyborców.

    #112276 Reply
    Spokojnie POliczmy głosy
    Gość

    Nikt inny jak PO poszło w koalicji z SLD do europarlamentu nie wspomnę że wcześniej PSL POszedł w koalicji z PO faktycznie zbieranina

    #112279 Reply
    Kibic
    Gość

    ..na temat.. a jaką ty telewizję oglądasz ??? Posłuchaj człowieku z lasu ,pisowski przygłupie .Widać podwyżki pewnie cię nie dotyczą bo przed 2015 byłeś ,głodny ,biedny i niedożywiony.Dopiero teraz czujesz że żyjesz .A dzisiejsze ceny ,np węgla ,żywności ,stop procentowych i inflacji to pewnie wymysł Tuska i TVN 🙂 zazdroszczę ci inteligencji

    #112284 Reply
    Daro
    Gość

    Inflacja znowu w górę. Brawo pis i pielucha.

    #112289 Reply
    Na temat
    Gość

    Kibic moja zbyt wysoka kultura nie pozwala mi oglądać TVN widząc na twoim przykładzie utwierdzam się w przekonaniu że tą marginalną stację ogląda plebs wytresowany wulgarnością 🙂

    #112290 Reply
    Kibic
    Gość

    ..na temat …. Zadałem ci krótkie pytanie skąd ty czerpiesz wiedzę ??? Nie wstydz się jeśli z TVP ,towarzysz Piotrowicz sam przyznał że te stację oglądaj ludzie mówiąc delikatne mało inteligentni 🙂 także szacun heheh

    #112291 Reply
    Bonzo
    Gość

    Szkoda mi tych co wierzą w propagandę pisu. Jak trzeba mieć zryty łeb aby dać się nabierać, i oczywiście drogo za wszystko płacić. A pisiory opływają w luksusach. Zarabiają co najmniej po 30 tysięcy na miesiąc i się śmieją z idiotów.

    #112295 Reply
    Państwo teoretyczne
    Gość

    Tusk w radzie europejskiej zarabiał 111 tyś do tego mieszkanie i ubrania za darmo Bieńkowska która zarabia 87 tysięcy miesięcznie POwiedziała że tylko złodziej lub idiota pracuje za 6 tysięcy miesięcznie faktycznie śmieją się ludziom w twarz nie wspomnę o POśle Kropiwnickim który ma 10 mieszkań Adamowicz 5 mieszkań itp itd

    #112296 Reply
    Kibic
    Gość

    Pisowcy pracują za darmo ! Hahahs szczyt hipokryzji więc tak szybciutko Obajtek ,Horała (za pilnowanie łąki ) ,Sadurska .Obudź się ograniczony człowieku i zobacz wreszcie jak twoi „patrioci ” walą cię w dupę .Najgorzej jak ktoś staje się fanatykiem partii

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 97)
Odpowiedz do: Reply #112246 in Rząd a ceny węgla
Twoje informacje