R e k l a m a

Rządy PIS a upadek Polski

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Rządy PIS a upadek Polski

  • This topic has 576 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 year temu by Wyborca.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 577)
  • Autor
    Wpisy
  • #58033 Reply
    nalewacz
    Gość

    nie biorę 500+i nie patrzę ślepo na PIS ale jak rozpoczyna się dyskusja i pan który podpisuje się jako Polak zaczyna obrażać elektorat PIS-u to niech wie że tych dziadów pisowskich jest pełno w jego rodzinie wśród sąsiadów czy też kolegów.

    #58034 Reply
    Fidel
    Gość

    A kto tu żale na forach zaczął wylewac??? PiS,czy oderwani od koryta??? Czepiliscie się 500+,wszystkich pobierajacych od patologii wyzywacie. Mam do was pytanie macie dzieci? wnuki? Jeśli tak to też pewnie pobierają 500+ na dzieci,czyli są patologia. Bo wy wszystkich wrzucanie do jednego worka tępe łby!!! W większości zachodnich krajów takie zapomogi dla rodzin z dziećmi są od lat!!! Jesteście tak zmanipulowani tvnen,wyborcza,newsweekami,ze jad wam z tyłka kapie! PiS rządzi nie wy!!! Mieliście swoje 8 lat szogunow,rychow i zbychow. Te czasy nie wrócą!!! Jeśli się nie podoba to won do Rosji albo Niemiec. Bo kto jak nie wasi z PO,nowoczesnej codziennie są na skardze w Brukseli. Konfident nie człowiek!

    #58035 Reply
    Jul
    Gość

    A Prezes to chodzi na skargę do Berlina. I jeszcze, który to Zbychu?

    #58036 Reply
    ooo
    Gość

    Napisz kiedy Kaczynski byl na skardze u Merkel albo w Brukseli??? Słucham

    #58037 Reply
    Feniks
    Gość

    Do JA „Elektorat PIS ubliża innym” 22 lutego 2017 gratuluje przyjścia na świat. Bo inaczej nie da się tego skomentować. Proponuję wrócić nawet na tym forum do czasu przedwyborczego i poczytać jak to „pięknie” wypowiada się o przeciwnikach elektorat po. Wtedy to najbardziej kipi od wyzwisk, zarzutów i szeroko pojętej ekskrementofili.
    Do Jarka : Nie żyje z 500 plus czy jakichś innych państwowych dotacji i dziękować Bogu żyje mi się nie najgorzej, lecz nie uważam by 500+ było czymś złym. Wydaje mi się że lepiej żeby pieniądze te przeznaczone były na dzieci niż np na „ośmiorniczki”. Drugi o wiele ważniejszy powód jest taki że matka mając dwójkę czy trójkę dzieci, weźmie 500+ i siedzi w domu z dziećmi miast tyrać np w markecie za najniższą krajową. Doskonale to widać po tym że ostatnio w prawie każdym markecie w okolicy poszukują sprzedawców. Czyżby trudniej było wyzyskiwać człowieka?? Niestety tacy ludzie jak pan mając ciepłą posadkę nie potrzebuję tych pieniędzy, ale proszę mi wieżyc że ludzie muszą za niewiele więcej przeżyć od pierwszego do pierwszego. Do drugiej części wypowiedzi się nie odniosę gdyż w głowę zachodzę co to jest „rządząca opozycja”?? Czyżby nadal nie mógł się pan pogodzić z tym kto wygrał wybory?? 😉
    Do drugiego Ja___ „Kultura osobista od tej sekty aż biję.” 100% potwierdzenie wypowiedzi nic dodać nic ująć 😉

    #58038 Reply
    Ja___
    Gość

    nie biorę 500+
    jestem za likwidacja gimnazjum
    jestem zwolenniczką WOSP a przeciwniczka Rydzyka
    jestem przeciwniczka rozwalania od środka państwa
    jestem przeciwna reformie która chce wprowadzać Radzwill
    blokada mównicy sejmu to dla mnie był cyrk na kółkach
    przetarg na śmigłowce to też cyrk na kółkach
    jestem przeciwniczka Syryjczyków i Ukraińców w Polsce
    Jestem za wyczyszczeniem Afer ale również powinien być rozliczony przekręt skok Wołomin
    Więc kim dla sekty PiS jestem? Lewakiem czy popaprancem czy innym drugim sortem?

    #58047 Reply
    Wesley
    Gość

    Prawda jest taka, że Platforma miała swoje za uszami i PiS ma. Nikt mi nie powie, że nauczyciel od polskiego jako dyrektor w kopalni/elektrowni to coś normalnego i nie patologia, albo pomocnik aptekarski jako osoba zwalniająca najwyższych generałów czy odbierająca meldunki we wojsku. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że od nikogo nie usłyszy się tylu wulgaryzmów i wyzwisk co od zwolenników PiSu. Wystarczy powiedzieć, że mamy inne zdanie, to od razu wyzwiska od ubeków, komuchów, świń oderwanych od koryta, lewaków itp…

    #58049 Reply
    Fred
    Gość

    PiS to stan umysłu.

    #58050 Reply
    Ja___
    Gość

    Tak bo tylko wybrany naród czyt. Wyborcy tej jednej jedynej partii to zlepek tych wszystkich co wszystko najlepiej wiedzą i nie mając argumentów próbują wciąsnąć nam swoje zdanie.
    Przez takie sekciarskie podejście nie lubię PiS.

    #58051 Reply
    Elroj
    Gość

    Ludzie wam placą za pisanie tej bredni czy byliście slepi całe życie a teraz nagle wzrok wam wrócił

    #58052 Reply
    Ja___
    Gość

    Drogi Panie
    Właśnie wychodzi ciemnogród.
    Szkoda normalnie schodZić do poziomu fanów radia M. I dyskutować kto za co komu płaci.

    #58053 Reply
    Fidel
    Gość

    Z idiotami się nie dyskutuje!!! Zostawcie tych oderwanych od koryta,wyznawcow cudów i szogunow. Oni sami się wyelimunuja! Wystarczy,ze staniemy z boku! Nie karmic już tych trolli!!!

    #58056 Reply
    Fred
    Gość

    Ubliżania ciąg dalszy. Tak po katolicku… 🙁

    #58057 Reply
    Jan
    Gość

    @Zbigniew
    tak fanatycznej i zaślepionej w jedyną słuszną opcję wypowiedzi dawno nie czytałem 🙂 Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania (czego nie rozumieją zwolennicy PiSu, dla których każdy o innych poglądach to wróg), ale nie widzieć żadnych wad żadnej partii rządzącej to albo totalnie wyprany mózg, albo wyrachowana propaganda. Żadnej z partii rządzących nie po 1989 nie potrafiłbym wysmarować takiego listu miłosnego jak ty. Totalna bezkrytyczność.

    Oczywiście z większości takich wypowiedzi zionie głównie jedno: największą zaletą PiS jest to, że…. PO robiło gorzej! Mizerne to dla mnie usprawiedliwienie własnych błędów czy niedoskonałości, a właściwie tylko na tym oparta jest twoja pochwała.

    >Demografia? Eksperci mowia wprost, ze za niedlugo Polakow bedzie tylko 16 milionow.

    Mówi tak jeden ekspert, którzy wierzy też w NWO i nawołuje do wycofywania pieniędzy z banków i kupowania w zamian obligacji 😀 Inna sprawa, że spadek liczby ludności to nie bardzo wina polityków, jakichkolwiek.

    >po co wam mozg, przeciez macie tvn24, lizweek, komorowskiInfo, gazete

    Proszę cię. Oczywiście żadne media nie są neutralne światopoglądowo, ale sugerowanie, jakoby te krytykujące opozycję były nieuczciwe to wybitny cynizm biorąc pod uwagę to, co dzieje się w TVP – tak agresywnej i jednostronnej propagandy nie było tu za żadnej władzy. Więc jeśli martwisz się o manipulowanie widzami, to raczej martw się o widownię Wiadomości. A inne „niezależne” media? Proszę: http://biqdata.wyborcza.pl/mapa-mediow-prawicowych – jedna wielka sieć powiązań – wzajemnych i z politykami. Nie bronię przekłamań gazety czy tvn, ale bądźmy sprawiedliwi i patrzmy szeroko na wszystko, a nie tylko na to, co pasuje do naszej hipotezy. Proszę, nie powołuj się na „logiczne myślenie”, bo kompletnie jest ci ono obce, dla ciebie każdy komu coś nie podoba się u obecnej władzy to leming zmanipulowany przez tvn. A tak wąska perspektywa (bez względu na opcję polityczną) uniemożliwia korzystanie z dobrodziejstw logiki i zdrowego rozsądku.

    @śmiech
    >Hehehe miód na moje uszy, jak ja uwielbiam słuchać tego biadolenia popaprańców oderwanych od koryta

    Serio? Sądzisz, że na forum piszą prominenci PO? Zapewniam, że to zwykli obywatele, a nie „oderwani od koryta”. Swoją drogą to częsta retoryka, powtarzacie te „świnie oderwane od koryta” jak mantrę, tak jakby zwykły człowiek nie mógł mieć własnego zdania. Każda krytyka – „świnie oderwane od koryta”. Super merytoryczny kontrargument, brawo! Aaa no i jeszcze jedno, kolejny typowy dla poziomu dzisiejszej debaty politycznej zabieg retoryczny: nieważne czy władza robi dobrze, czy źle, najważniejsze, że przeciwnicy mają ból dupy! Brawo, jakie to patriotyczne i mądre!

    @JA
    >nurtuje mnie jedno pytanie dlaczego elektorat PIS jest taki zawzięty i tylko ubliża innym

    Też zadaję sobie to pytanie. Myślę, że to wynika z tego, że ideologia partii rządzącej jest oparta na dość radykalnych wartościach i braku tolerancji – populistyczne rozbudzanie w ludziach niskich instynktów i tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. Nie twierdzę, że wszyscy wyborcy PiS to ludzie prymitywni, bo zapewne każda partia rządząca ma takich wyborców, ale do tej pory jeśli tacy nie znali się szczególnie na polityce, po prostu siedzieli cicho. Dziś, natomiast, czują się wywołani do tablicy – kto by tam przejmował się ekonomią czy konstytucjonalizmem, mamy przecież multi kulti, lewactwo, UE, homoseksualistów, aborcję – prosty człowiek boi się wszystkiego co obce, nie akceptuje niczego, co jest niezgodne z jego przekonaniami, potrzebuje mieć jakiegoś wroga (najlepiej kogoś obcego, egzotycznego), żeby mieć względem kogo czuć się lepszym – a więc dobrze odnajduje się w takiej retoryce i chętnie daje upust swojej frustracji i nienawiści – nie liczy się Polska, liczy się ból dupy przeciwników. I tu bardzo często wyłazi poziom kultury osobistej i intelektu.

    #58074 Reply
    Kalina
    Gość

    Cóż, stoimy przed realną grożbą dyktatury ciemniaków. Większość popierających i sprawujących obecną władzę to nieudacznicy, którzy niczego w życiu nie mogli osiągnąć samodzielnie i obwiniają o swoje niepowodzenia wszystkich dookoła, tylko nie samych siebie.
    Tacy ludzie nie cofają się przed niczym, bo to jest ich „być albo nie być”.Ludzkość już tego doświadczyła, a mimo tego, nie potrafi wyciągać wniosków.
    Nie powołujcie się na PO. Ta partia swoim lekceważeniem wyborców doprowadziła do zwycięstwa PiS-u. Skazała znośnie funkcjonujące państwo na niebyt w przestrzeni międzynarodowej i podział społeczeństwa.
    Wszelkimi siłami pozostaje nam bronić demokratycznych samorządów, bo to ostatni „bastion”, o którym, jako społeczeństwo, możemy decydować. Jeżeli przegramy, powróci odgórne sterowanie jedynie słusznej partii.
    To tylko mój wtręt do dyskusji, bo dyskutować- nie zamierzam. Zwolennicy PiS-u nie są dla mnie przeciwnikami w jakiejkolwiek dyskusji.:)

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 577)
Odpowiedz do: Reply #58012 in Rządy PIS a upadek Polski
Twoje informacje