R e k l a m a

Rządy PIS a upadek Polski

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Rządy PIS a upadek Polski

  • This topic has 576 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 years temu by Wyborca.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 346 do 360 (z 577)
  • Autor
    Wpisy
  • #106418 Reply
    Rodger
    Gość

    Ja pracuje. Ja jestem pracownikiem a nie pracodawca.

    #106419 Reply
    Rodger
    Gość

    I nie ukrywam że jesteśmy inteligentniejsi przecież wyborcy pis to patologia która żyje na garnuszku państwa.

    #106420 Reply
    Wyborca
    Gość

    Rodger z twoją inteligencją czemu sam nie jesteś pracodawcą poza tym skoro mało do was przychodzi do pracy to chyba tych „inteligentnych” wyznawców totalnej opozycji nie ma za dużo 🤣

    #106421 Reply
    Piotr
    Gość

    Wyborco ile tego podatku dochodowego odprowadzasz w skali miesiąca ? To , że pracujesz jeszcze wcale nie znaczy , że inni nie muszą do Ciebie dokładać. Wystarczy popatrzeć na Wasz sztandarowy program 500 + . Dzieci rodzi się jeszcze mniej niż przed jego wprowadzeniem. Oczywiście można powiedzieć , że to dlatego , że zwyczajnie maleje liczba kobiet w wieku rozrodczym.To też jest fakt. Tylko to nie zmienia rzeczywistości.To pieniądze wyrzucone w błoto. Zamiast tego mogliby modernizować elektrownie , inwestować w innowacyjne technologie itp. No tylko po co. To wszystko jest polityczną kalkulacją. Przez te transfery funduszy socjalnych zyskali twardy elektorat. Potem przez takie zarządzanie Państwem zawsze będziemy zarabiali gorzej niż Niemcy , Francuzi , Holendrzy i zawsze będziemy mieli gorszy od nich poziom życia.Głównie dlatego , że w skali państwa nie robimy nic , żeby tą tendencję odwrócić. Jestem zdania , że zdecydowanie lepiej jest budować nowoczesną i konkurencyjną gospodarkę ,niż rzucać ludziom ochłapy w postaci transferów socjalnych. No ale partie polityczne myślą przede wszystkim o kolejnych wyborach i słupkach w sondażach

    #106423 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Piotr ja nie pracuję jestem bezrobotny ty mnie utrzymujesz 😁

    #106425 Reply
    Piotr
    Gość

    No i tylko na taką ripostę Cię stać ? 🙂

    #106429 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Piotr to nie była żadna riposta ciebie zapewne stać na więcej bo wy wykształceni i pracowici więc chętnie poczytam twój wysoki poziom 🤣

    #106430 Reply
    Piotr
    Gość

    Tak jak się spodziewałem. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia ani pojęcia o realiach rządzących gospodarką.Wszystko potrafisz skwitować jedynie głupimi uśmiechami , bo nawet nie wiesz jak się odezwać.

    #106431 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Piotr kwituje głupimi uśmiechami gdy czytam poziom waszej logiki i kultury słownej żyj sobie dalej w TVNowskim świecie fantazji z myślą że tylko wy jesteście wykształceni i pracowici z przygłupem nie dyskutuje tylko do niego się uśmiecham 😃

    #106432 Reply
    aro
    Gość

    Muszę Ci pogratulować Piotrze bo skutecznie obnażyłeś poziom na który funkcjonuje Wyborca „Totalna opozycja”. Miło się czytało 🙂

    #106434 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Aro tylko to wam zostało gratulowanie samym sobie i nie wiadomo za co musicie siebie jakoś pocieszyć po kolejnej POrażce nie będziecie decydować o budżecie unijnym nie macie wpływu na nowy Polski Ład straciliście trybunał konstytucyjny za niedługo stracicie TVN jak będziecie teraz żyć „Totalna Opozycjo” 😁

    #106436 Reply
    Pisia
    Gość

    Ale pisiory was doja. Posłanka dostała 60% podwyżki i podobno nie wie w jakich kapeluszach chodzić. Cieszycie się, nie?

    #106438 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Pisia oczywiście dlatego przy kolejnych wyborach parlamentarnych po raz kolejny z miłą chęcią na nią zagłosuję by poczytać wasze żale i wypociny 😁

    #106439 Reply
    Hahaha
    Gość

    Wyborca po prostu lubi być je*any w każdy otwór 😂 Tyle wie , co se zje

    #106440 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Ale to Czaskoski paraduje razem z LGBT więc jacy wyborcy lubią być je..ni w każde otwory 🤔

Przeglądajasz 15 wpisów - od 346 do 360 (z 577)
Odpowiedz do: Reply #58031 in Rządy PIS a upadek Polski
Twoje informacje