R e k l a m a

Rządy PIS a upadek Polski

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Rządy PIS a upadek Polski

  • This topic has 576 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 year temu by Wyborca.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 577)
  • Autor
    Wpisy
  • #58076 Reply
    Feniks
    Gość

    do Kalina : Tylko Pan Bóg stoi na takim poziomie by mógł choć spróbować z tobą podyskutować 😉 Trochę to żałosne ale doskonale właśnie twój poziom eksponuje. Współczuć pozostaje 😉

    #58081 Reply
    sklepikara
    Gość

    Zanim zostanę zwymyślana od lewackich ku… , napisze tylko tyle – 25 lat sprzedaje chemie i kosmetyki w Pajęcznie. Teraz zwijam sklep, bo buduje się u nas Rossman. Cały ryneczek i handlarzy chemią wypierdzieli w kosmos. Aż chce mi się płakać… 10 lat do emerytury.

    #58082 Reply
    sklepikara
    Gość

    i ważna rzecz, głosowałam na PiS (Beatę Mateusiak i M Seweryńskiego) Oto co dostałam za swoją naiwnośc.

    #58084 Reply
    włuczykij
    Gość

    jaki rosman chyba ty go stawiasz pajęczno ma zbyt mało mieszkańców by powstał lidl a co dopiero rosman

    #58085 Reply
    aldi
    Gość

    Ludzie czy wam naprawdę bije, to że buduje się Rossman to wina Kaczyńskiego?
    Będzie miało pracę kilka osób.
    Gdyby u władzy był Rysio Rossman by nie powstał!

    #58091 Reply
    Jan
    Gość

    z całym szacunkiem, ale to, że powstanie Rossman (o ile powstanie) to nie wina PiS! rozumiem osobisty dramat, ale nie chciałbym żyć w kraju, w którym państwo decyduje o tym kto może otworzyć sklep, a kto nie. gospodarkę centralnie sterowaną już mieliśmy, dziękuję bardzo.

    #58097 Reply
    VAT
    Gość

    a co ja mam powiedzieć. Mam małą firmę, zatrudniam 11 osób. W tym roku odeszły mi 2 osoby (zarabiały średnio 2300zł na rękę a chciały zarabiać min 3000zł) przez 500+(jak się ma 4 dzieci), a teraz te same osoby chcą sobie u mnie dorobić po 1 lub 2 dni w tygodniu ponieważ stwierdziły, że lepiej na tym wyjdą. Absolutnie nie mają takiej możliwości u mnie. Zostałem okrzyknięty złodziejem i wyzyskiwaczem. Podwyżki ZUS, podwyżka najniższej krajowej to zabójstwo dla mojej firmy. Źle mi było za rządów PO a za PIS jest jeszcze gorzej. Myślę, że upadek mikro i makro firm jest bardzo bliski, a co za tym idzie i Polski.

    #58098 Reply
    Fidel
    Gość

    Do sklepikara. Co mają powiedzieć Ci wszyscy przedsiębiorcy,ktorzy musieli zwinąć interes jak powstawały markety spożywcze. Było tak od rządów SLD!!! W rok nie da się wszystkiego zmienić! Jak PiS chciał wprowadzić podatek od marketów to kto pierwszy poleciał na skargę do Brukseli??? Petru i PO!

    #58099 Reply
    Jan
    Gość

    Dajcie sobie spokój lepiej zadbacie to co was dotyczy czyli wojewódzkie wysypisko w Dylowie,wtopa na 400 tys za gimnazjum czy 123(ostatnie) na pozyskiwanie funduszy europejskich. To wszystko funduje nierozgarnięty burmistrz ze soją nieudolną świtą a wy się napinacie co się w kraju dzieję. Zaczynicie od gmin żądać popraw lub wymiany składu a dopiero wyżej siegać trzeba

    #58101 Reply
    Zwykły przedsiębiorca
    Gość

    Taki właśnie jest PiS. Złapiesz go za rękę, że nie realizuje obietnic wyborczych to ci powiedzą, że za SLD, PO, PSL i bóg wie kogo jeszcze było gorzej itp. Nie tak miało być. Mi w tym roku podnieśli ZUS o ponad 1000 zł rocznie (minimalna składka). I tylko ogłupianie ludzi w telewizji państwowej 🙁

    #58086 Reply
    ktoś
    Gość

    A kto się w pisie przejmuje zwykłymi sklepikarzami? Ważne że kasa się zgadza misiewiczom i rydzykowi. Jak sie sklepikarze będą rzucać to dostaną po kontoli z US i 5000 zł mandatu. I już będzie na podwyżkę dla misiewiczów. Bo kasa sie musi zgadzać!

    #58114 Reply
    Fidel
    Gość

    Nie realizuje obietnic wyborczych??? Tępe łby na swoje obietnice ma jeszcze 3 lata. Nie da się wszystkiego zrobić w rok. I tak przez pierwszy rok zrobił więcej niż całe zlodziejstwo PO przez 8 lat!

    #58116 Reply
    Ona
    Gość

    Jak mawia p. Michalkiewicz w swoich felietonach – „w naszym i tak już nieszczęśliwym kraju”. W Niemczech taki układ by nie przeszedł, bo Niemcy kupują u Niemców. U nas Polak Polaka by w łyżce wody utopił. Zbankrutował mi sklep to niech i jemu zbankrutuje. Tym bardziej boli fakt zamykania kolejnych lokali handlowych w naszym mieście, bo po raz pierwszy od x-czasu mamy swojego przedstawiciela w partii rządzącej w sejmie. Co robi pani Beata Mateusiak Pielucha dla pajęczańskich przedsiębiorców? Pozwala na budowę Rossmana, gdzie obiecywała, że zachodnie sieci handlowe mają być ograniczane. Zaraz znajdą się pisowscy obrońcy, że to dla dobra Polski.

    #58117 Reply
    jojo
    Gość

    obyśmy doczekali takiej konkurencji na rynku pracy jak w handlu

    #58120 Reply
    kurnik
    Gość

    a mnie sie kury nie niesą, za peło się niesły. i kaczyński se ptasiom grype jakomś wymyślił i kur nie koże mnie wypuszczoć coby już całkim sie nie niesły. Kanjapa tyż jakoś przed świntami u nos upadła, to pewno przes tego rośmana co to ludzie godają co go kaczyński koże w Pajycznie postawić. I kśondz po kolyndzie jak pszysedł i żym jak zwykle pindziesiąt złoty doł to się tak ksywo pacył. za peło tak się nie pacył. A i pies mi się pzes tego kaczyńskigo postarzoł o cały rok no wita co? szkoda godać ludzie mówie wom

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 577)
Odpowiedz do: Reply #109024 in Rządy PIS a upadek Polski
Twoje informacje