R e k l a m a

Rządy PIS a upadek Polski

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Rządy PIS a upadek Polski

  • This topic has 576 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 year temu by Wyborca.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 451 do 465 (z 577)
  • Autor
    Wpisy
  • #109024 Reply
    Grześ
    Gość

    Pamiętajmy obecnych wyborców PIS-u.
    Nie będzie dla nich miejsca w przyszłości.
    Koniec pracy, koniec przywilejów.

    #109026 Reply
    M.
    Gość

    Grześ weź mnie nie rozśmieszaj.
    Przez czas naszego rządzenia tyle kasy dostałem, że do końca życia nie muszę pracować, a ty mnie straszysz końcem pracy czy przywilejów. Nie wiem czy się smiać czy płakać.

    #109031 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Ppp nie rób sobie nadzieji twoje fantazje nigdy się nie spełnią ale wy KODziarze lubicie żyć marzeniami 🤣

    #109032 Reply
    Sekretarz
    Gość

    Doimy kasę ile się da, bo to nasz czas. Wyborcy i tak są zbałamuceni i myślą, że to wszystko wina Tuska. U nas nikt za nic nie odpowiada, tak ma być. Kolejne wybory też wygramy bo sypniemy łapówkami publicznymi. To nasza zmiana, żyć nie umierać. Goje niech nie kwiczą i zasuwają za michę ryżu.

    #109034 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Sekretarz ty musisz tyrać i harować jak ci kazał Tusk do 67 roku a ja będę z twoich podatków balował 🥂 🍾

    #109035 Reply
    Mecenas II
    Gość

    Super Panowie…cenie sobie szczerość, nareszcie ktos w jasny i klarowny sposób mówi na czym opiera się działanie Dobrej Zmiany i Ładu jaki wprowadza. Stary czy Nowy Ład wnioskuję z tego co piszecie że wszystko sprowadza się do tego że doicie Matkę Polskę ile sie da, a frajerzy niech zasuaja i płaca podatki?? Dobrze rozumuje koledzy ??
    A może mnie jeszcze oświecicie jakąś radą i napiszecie co trzeba zrobić aby ktos mógł dołączyć do Was i tez trochę wydoić?

    #109036 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Mecenas II my zawsze jesteśmy szczerzy w przeciwieństwie do was 😁

    #109037 Reply
    Mecenas II
    Gość

    Czemu piszesz Was? Powiedz przyjacielu co trzeba zrobić aby dołączyć do Waszej Wesołej Kompanii i tez troche wydoić ?? A wtedy może napiszesz Nas…i będziemy sobie żółwika przybijać:) Koryto chyba duże a w Nowym Ładzie sie jeszcze powinno powiększyć….?

    #109038 Reply
    Ppp
    Gość

    XXXXX
    XXX

    #109039 Reply
    Pisbolszewia
    Gość

    Wyborców PIS-u trzeba tępić , jak czerwoną zarazę ze wschodu. Swoją drogą na wschodnich krańcach Polski , to mają największe poparcie.Cholerni bolszewicy .Tylko daj i daj.

    #109040 Reply
    wyborca PiS
    Gość

    Mecenas II ale wy musicie płacić na nowy ład kto wam powiedział że was ktoś potrzebuje jesteście tylko pionkami jełoopozycji żółwika sobie przybijcie z POsłanką Jachirą

    #109044 Reply
    Mecenas II
    Gość

    Wiem , wiem rozumiem doskonale twój przekaz WYBORCO PiS jesteście ten Lepszy Sort…Rasa Panów….my tzn. większość społeczeństwa będziemy ciezko pracowac aby Wasza mniejszość mogła doić i sie dobrze bawić !
    Ale szanuje za szczerość…malo kto z tego Waszego Lepszego Sortu sie na nią medialnie zdobywa…gdybyś poszedl do TV i tak pięknie mówił byłbyś Gwiazdą…moze to przemyśl…:)

    #109045 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Mecenas II jesteście w mniejszości a sondaże pokazują wam miejsce w szeregu od kilku lat

    #109046 Reply
    Mecenas II
    Gość

    O jakiej mniejszości piszesz ??
    43,5 % tylko z tych którzy poszli ostatnio głosować (czyli z około 60 % uprawnionych do glosowania ) umozliwia Wam jak to sam szczerze opisujesz dojenie prawie 40 milionowego narodu…co miales z matematyki WYBORCO PiS…? A czy Ty wiesz wogole co to matematyka?? Typowy Wyborco PiS 🙂

    #109047 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Mecenas skąd wy wzięliście ten sondaż można POpluć monitor ze śmiechu 🤣

Przeglądajasz 15 wpisów - od 451 do 465 (z 577)
Odpowiedz do: Reply #109037 in Rządy PIS a upadek Polski
Twoje informacje