R e k l a m a

Rządy PIS a upadek Polski

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Rządy PIS a upadek Polski

  • This topic has 576 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 years temu by Wyborca.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 466 do 480 (z 577)
  • Autor
    Wpisy
  • #109048 Reply
    Mecenas II
    Gość

    To wyniki wyborów parlamentarnych twojej partii z 2019 roku drogi wyborco PiS, których nawet jak widać nie znasz, takze nieczego nie pluj….to nie sondaż.

    #109049 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Mecenas a ja mówię o wynikach waszej partii których chyba nie można POchwalić

    #109052 Reply
    Ppp
    Gość

    Oby ten pis czym prędzej pier…noł 😉
    Niestety przekupstwo skuteczne

    #109053 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Ppp kto ciebie nauczył takiej polszczyzny Niesioł Sikorski czy może TVN 🤔 język 👅 elit salonowych 🤣

    #109054 Reply
    Ppp
    Gość

    Tvp

    #109056 Reply
    Ppp
    Gość

    Niech będzie pier…nął. a jak jest w słowniku?

    #109059 Reply
    wyborca
    Gość

    Polszczyzny w pisie uczył Marek jądrowy. I jest jak jest.

    #109060 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    To jest wasz język miłości i POkoju rodem Niesioła Jachiry czy też Lumpert

    #109061 Reply
    dojna zmiana
    Gość

    Ale pisiory nadoiły kasy, porobili się bogaczami. Tylko co zrobili dla ludzi, inflacja i podwyżki cen. Oczywiście sobie podnoszą wynagrodzenia, posłowie, urzędnicy, samorządowcy, itd. Ale wydymali wyborców.

    #109062 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Kolejny przykład waszej nowy POkoju 🤣

    #109069 Reply
    Mecenas II
    Gość

    Wyborco PiS…a ja pisze o tej waszej rzekomej większości..i to bardzo optymistycznie bo aktualnie sondaże macie duzo gorsze jak wynik wyborów z 2019 roku. Co do PO to Cie rozczaruje bo w ostatnich wyborach przyznać musze szczerze że NIESTETY na Was głosowałem i byl to jeden z największych Błędów w życiu jaki zrobiłem…zwyczajnie dałem sie Wam okłamać. Cóż człowiek na błędach sie uczy …i drugi raz go nie popełnie. Tyle w temacie.

    #109071 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Teraz co do PO to każdy się wstydzi że głosował i milczy ze wstydu o sondażach nie wspominając które są dla was bezlitosne 🤣

    #109072 Reply
    Radosław Haczyński
    Gość

    Jasio opowiada pani, że ich kotka urodziła sześć kociaków i wszystkie należą do PiSu.
    Po trzech tygodniach pani pyta Jasia jak tam kotki,czy dalej należą do PiSu, Jasio mówi, że już nie, bo otworzyły im się oczy.

    #109073 Reply
    Rafal
    Gość

    Dopuki rzędzie pis to pis da (to się podobno pisze razem) wszystkim.

    #109077 Reply
    Grześ
    Gość

    Mecenas i inni przeciwnicy PISu (czyt. myślący rozsądnie)
    Doskonale wszyscy widzimy jak traktują Nas PISowcy. Musimy o tym pamiętać. Nie ważne czy to są nasi byli koledzy czy znajomi. Z wieloma wódkę piliśmy. Oni Nas teraz „olali”. I nie ważne czy PISowcy od Pieluchy czy z innego skrzydła Sulmierzycko-Działoszyńsko-Koperskiego. PISowcy wszyscy są tacy sami. Oni ręki Ci nie podadzą.
    Jeśli opozycja wygra wybory, zero litości i współczucia dla PISowskiej mafii. Czegoś się chyba nauczyliśmy.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 466 do 480 (z 577)
Odpowiedz do: Reply #109059 in Rządy PIS a upadek Polski
Twoje informacje