Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku
Pajęczno › Fora › Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego › Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku
- Temat jest pusty.
-
AutorWpisy
-
14 czerwca 2018 o 07:15 #71290
Pajac
GośćKiełcz przyganiał kocioł garnkowi, próbowałeś być ynteligentem powiatowym a słoma z butów wyszła. Tak więc nie mydl oczu powiatowy prostaczku i idź szerzyć swój defetyzm wśród swoich ynteligentów. Trollom z platfusem mówimy stanowcze nie!!!
14 czerwca 2018 o 13:17 #71295Anka
GośćPo co wypisujecie te farmazony i straszycie ludzi, że nam zlikwidują Powiat? Przecież trzeba być kompletnym idiotą, żeby w ogóle na coś takiego wpaść. Spoko, ja też nie jestem zadowolona z naszych lokalnych struktur, ale nie ma co siać paniki. Za parę miesięcy nowe wybory, jest szansa, żeby coś zmienić.
14 czerwca 2018 o 14:10 #71296Kiełcz
Gość@pajac Obrażasz ludzi na forum. Nie potrafisz pogodzić się z faktami. Wypowiedzi twoje są merytorycznie wątpliwe. Pisząc w ten sposób nie zdobędziesz medialnego zaufania. Takie zachowanie naprawdę jest przykre dla czytających i uczestniczących w dyskusjach forumowiczów.
Ktoś na forum dał propozycję 'ujawnienia” się kandydatów do samorządu. Ale przy takiej kulturze słowa będzie to wątpliwa przyjemność dla zainteresowanych.14 czerwca 2018 o 14:53 #71298Ewa
GośćDokładnie, dlaczego większość wpisów krytykujących Platformę jest taka wulgarna? Nie stać was na konstruktywną krytykę?
14 czerwca 2018 o 16:04 #71300właśnie
Gośćno właśnie dlaczego większość wpisów krytykujących Prawo i Sprawiedliwość jest taka wulgarna?? Nie stać was na konstruktywną krytykę?? Czy brak wam argumentów?? Potraficie tylko oczerniać no bo w sumie tylko to wam pozostało gdyż ciężko znaleźć jakiekolwiek plusy rządzenia platformy w powiecie.
14 czerwca 2018 o 16:09 #71301Pajac
GośćKiełcz żalisz się czy kolegów szukasz?? Jak chcesz sobie zdobywać medialne zaufanie to sobie zdobywaj, chcesz to ci stołeczek załatwię staniesz sobie w parku na nim i będziesz głosił propagandę platformerską. Nie próbuj też na siłę szukać głupszych od siebie bo gdybyś nie zauważył to lud przebudził się z letargu i przestał wierzyć w wasze obietnice bez pokrycia i zaczął zauważać kłamstwa i afery. Wisi mi też to co jest dla ciebie przykre, niektórym znudziło się wasze słodkie pierdzenie i mydlenie oczu. A fakty i prawda sama się obroni.
14 czerwca 2018 o 16:33 #71302Polak
GośćZobaczymy jesienią jak się obroni.
14 czerwca 2018 o 19:27 #71303Kaczor
GośćPiS nie lubi samorządów, samorządy nie lubią pisu.
14 czerwca 2018 o 23:08 #71306Ewa
GośćTo żeśmy sobie kulturalnie porozmawiali…
15 czerwca 2018 o 16:13 #71337Marta
GośćChyba raczej rządy PO – PiS – PSL … Przeciez mamy tu w samorzadzie ludzi z kazdej frakcji + jeszcze poslanke i wojewode wiec chyba jest to odpowiedzialnosc zbiorowa.
16 czerwca 2018 o 12:21 #71381Terra powiatowa
GośćKto i po co podjął temat że koalicja PO PSL doprowadzą powiat do upadku. Nie pamiętam aby za rządów tej koalicji cokolwiek zagrażało powiatowi. W przeciwieństwie do rządów PIS w latach 2006- 2010.
Tak dla przypomnienia młodym wyborcom którzy może nie pamiętają tamtych czasów.
Proces dotyczy nieprawidłowości przy realizacji projektu „Termomodernizacja obiektów oświatowych w powiecie pajęczańskim”. Na ławie oskarżonych zasiada m.in. poseł na Sejm Beata M.-P., która w czasie realizacji przedsięwzięcia była starostą pajęczańskim. Od momentu skierowania aktu oskarżenia przez sieradzką prokuraturą do dziś miało się odbyć ponad 30 rozpraw. Odbyły się zaledwie dwie. W większości przypadków podstawą do odroczeń były zwolnienia zdrowotne, ale zdarzały się też kolizje z posiedzeniami parlamentu.
Czy taka sytuacja może się powtórzyć?
Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/pajeczno/a/proces-bylego-starosty-z-pajeczna-dwie-rozprawy-przez-35-roku-wszystko-przez-choroby,10416932/
I powstały długi do spłacenia Aż Wojciechowski europoseł przyjechał bronić posłanki
W efekcie działań CBA i powtórnej kontroli Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi powiat musiał zwrócić 2,5 mln zł i zapłacić odsetki.16 czerwca 2018 o 12:46 #71383Pepsik
GośćO ja pierdziele :/ poważnie?
To się nazywa prawo i sprawiedliwość?
Zachodzę w głowę jak to sie stało, że ta pani została posłanką.16 czerwca 2018 o 13:59 #71384Po platfusach
GośćTo jaki jest wyrok w tej sprawie? Chyba sprawa w toku wiec poczekajmy na wyrok. A platfusory z rysiem na czele nie robia nic. Potrafia tylko ekwiwalent za niewykorzystany urlop pobiebarac i zatrudniac w starostwie kolejnych pociotkow. Miedzy innymi dlatego chce sie rozwiazywac powiaty ktore nic nie robia. Panie starosto i koalucjo po-psl dziekujemy
16 czerwca 2018 o 15:08 #71385Pajac
GośćNie no przecież Ryś i spółka wypuściła obligacje po to żeby mieć na wypłaty dla pociotków w starostwie, przecież teraz wypada jeden komputer na trzech pracowników
16 czerwca 2018 o 15:35 #71389Detektyw
GośćPajac z tego co widzę to jesteś dokładnie zorientowany w sprawach starostwa. Pracujesz w starostwie ?
Bo tak dokładnie wiesz ile sprzętu biurowego przypada na pracownika. O pociotkach to nic nie wiem. Powiedz nazwiska
Coraz bardziej się odkrywasz. -
AutorWpisy
- Temat ‘Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.



