R e k l a m a

Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku

Przeglądajasz 15 wpisów - od 181 do 195 (z 213)
  • Autor
    Wpisy
  • #71955 Reply
    Zuza
    Gość

    Klasyczny przykłąd pokrętnej logiki PiSu. Pieniądze znajdujące się w budżecie RP należą do nikogo innego jak właśnie do Obywateli Polski – pochodzą wszak z podatków, które wszyscy płacimy :). I po to wybieramy przedstawiciela w postaci premiera, aby w imieniu Polaków mądrze tymi pieniędzmi zarządzał. Ta wiedza leży wręcz u podstaw demokracji i wychowania obywatelskiego. Jestem pewna, że Obywatele rozliczą rządzącą partię za tę aferę podobnie rozliczyli Platformę za obiadki u Sowy. 😉

    #71960 Reply
    platfustochoroba
    Gość

    A pieniądze które za prace dostaje wójt czy radny tez należą do obywateli? To moze obywatele powinni decydować o tym czy wójt kupi sobie bułkę z serem czy z jagodami??

    #71962 Reply
    Chłop że wsi
    Gość

    Obywatele wybierają radnych, radni ustalają wysokość wynagrodzenia wójtów. Tak dla porządku.

    #71967 Reply
    Zuza
    Gość

    Nie piszę tu o pensjach polityków tylko o PREMIACH, które samodzielnie i wbrew opinii publicznej, a jak się okazało również wbrew J. Kaczyńskiemu była premier postanowiła rozdać swoim ministrom. – Oprócz podstawowego wyposażenia oraz diet, jakie pobierają.

    Czyli dla przykłądu taki M. Błaszczak oprócz pensji ministra otrzymał w bonusie z budżetu RP 82 100 zł czyli miesięcznie wychodzi to mniej więcej tak:

    15 000 pensji + 6 842 zł premii z naszego wspólnego portfela przez caały 2017 r.

    Ładna mi bułka za 80 000 zł 🙂
    Mam nadzieję, że wszystko zrozumiałeś 😉 Pozdrawiam, Z.

    #71968 Reply
    po pisowsku
    Gość

    Nie żałują sobie. Od marca do grudnia 2017 Kancelaria Premiera wydała na wizaż dla ówczesnej premier prawie 170 tys.zł, bo przecież oczywiste jest, że panie potrzebują wsparcia profesjonalnego

    #71969 Reply
    Zuza
    Gość

    Szczerze nie interesuje mnie ile panowie Donald Tusk, czy Mateusz Morawiecki wydają na garnitury, czy siłownię i czy tego chcesz, czy nie panowie przed występami publicznymi również są malowani – oczywiście profesjonalnie.

    #71971 Reply
    Sulmir
    Gość

    Co ja paczę, czyżby platfusochoroba kupowała sobie bułki z wójtowej kiesy? 😀
    No to wszystko jaaasne

    #71986 Reply
    platfustochoroba
    Gość

    sulimir przecież wszyscy wiedzą że to ty siedzisz w wójtowym tyłku tak głęboko że aż przez gardło wyglądasz dlatego jak mówisz to czuć gó.

    #71988 Reply
    Rolnik
    Gość

    Już ktoś trafnie posumował tego osobnika: Gadaj z d upą to cię os*a. Sulmir, a czego ty się spodziewałeś? Od razu widać kto się tu martwi o losy powiatu, a kto o zarobki polityków. Najważniejsze, żeby kasa się zgadzała na koncie (wójta).

    #72082 Reply
    Zuza
    Gość

    A gdyby toś już zapomniał. Tutaj mała próbka możliwości byłej pani premier:

    #72099 Reply
    platfustochoroba
    Gość

    tak gdyby ktoś zapomniał

    #72101 Reply
    Druch
    Gość

    A jak tam z aferami pseudopisiorow od Lepera.

    #72105 Reply
    Pajeczok
    Gość

    Nie jestem wyborca PO czy PSL ale tak obiektywnie, czy przez te 8 lat władzę powiatu zwiększyły dług z własnej woli czy splacaly zobowiązania po poprzednikach.

    #72118 Reply
    Edek
    Gość

    Nie wiem co masz na myśli, ale szkoda, że dotacje unijne się kończą.

    #72233 Reply
    to tylko platfus
    Gość

    kolejny pomnik platformy i pslu w naszych regionach to droga z siedlca do dworszowic oddana do użytku chyba nawet niecały rok temu i już jest łatana. Prawie panowie z platofrmy i pslu najlepiej idzicie się połyżyć w tych dziurach

Przeglądajasz 15 wpisów - od 181 do 195 (z 213)
Odpowiedz do: Reply #71381 in Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku
Twoje informacje