Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku

Pajęczno Fora Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku

  • Temat jest pusty.
Wyświetlanie 15 wpisów - od 61 do 75 (z 233 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #69543
    onyx
    Gość

    Całe Stowarzyszenie ponoć już w PSL

    #69558
    Wiewcok
    Gość

    A PSL i tak zrobi koalicje z tym kto wygra nie ważne kim on by miał być 😉

    #69559
    edek
    Gość

    Pytam. Dlaczego nikt nie chce robić koalicji z PIS-em.

    #69570
    pergamin
    Gość

    PSL zrobi jak PIS będzie miało większość, przecie Sawicki już o tym mówił

    #69589
    Wiewcok
    Gość

    Super partia!!!

    #69611
    Nowyczosnek
    Gość

    Teraz nowowczesna weźmie powiat

    #69623
    Marek
    Gość

    z PSLem oczywiście

    #69633
    Naczelnik
    Gość

    U nos w straży to głosujemy na tego kto więcej wódki przyniesie

    #69668
    Wiewcok
    Gość

    Wszystko w temacie

    #69673
    Marek
    Gość

    ale po co??

    #69724
    Pipa
    Gość

    Po efektach ich poznacie…

    #69731
    asia
    Gość

    Rozumiem że w straży najwięcej przynosi PSL a który dokładnie z imienia i nazwiska?

    #69745
    Wiewcok
    Gość

    Idź po zebraniu w straży, i zapytaj kto im stawiał

    #69750
    Anetja
    Gość

    Dzięki za informację

    #69768
    Wiewcok
    Gość

    Do usług

Wyświetlanie 15 wpisów - od 61 do 75 (z 233 w sumie)
  • Temat ‘Rządy PSL-PO doprowadzają powiat do upadku’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.