R e k l a m a

Sala na wesele – Luxton

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Sala na wesele – Luxton

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #27981 Reply
    Marceli
    Gość

    Witam, mam pytanie dotyczące Luxtonu.
    Ktoś coś organizował w tym lokalu? Jak wrażenia co do jedzenia, atmosfery, wystroju sali? Zastanawiam się nad zorganizowaniem tam wesela, i o opinie prosze internety 😉 pozdrawiam 🙂

    #27984 Reply
    Belchatow
    Gość

    Opinie o lokalu są raczej dobre 🙂

    #27988 Reply
    Pajeczanin
    Gość

    Ciekawe u kogo! Widzę tu wpis „sponsorowany”. Na innym forum i wg. powszechnej opinii to raczej nie jest dobrze. Dobrze jest w Perle w Dz-nie 🙂

    #27995 Reply
    LUX
    Gość

    Ta Pani posiada jeden z najlepszych lokali w naszym powiecie. Obsługa i oferta na wysokim poziomie, kompleksowo i fachowo. Polecam z własnego doświadczenia.

    #28047 Reply
    user
    Gość

    Byłem jako gość w tamtym roku.
    Nie mam zastrzeżeń, ogólnie sala ciekawie urządzona. Jedzenie dobre. Fajnie że jest gril na zewnątrz.

    #28499 Reply
    przemo
    Gość

    jedzenie mogłoby być tam lepsze, ale ogólnie jest nawet bardzo dobrze w porównaniu do innych

    #28554 Reply
    mirelle
    Gość

    byłam tam dwa razy na weselu.. i szczerze? Mam nadzieję, że 3 nie będzie. Fakt, sala bardzo ładna. Zadbana, czysta, zrobiona z pomysłem i nawet nie tak drogo. Ogólnie wrażenia wizualne na bardzo dobrym poziomie. Natomiast jedzenie pozostawia wiele do życzenia.. Nie wiem, czy tylko ja (ale z tego co słyszałam to nie tylko ja…) mam wrażenie, że jedzenie jest po prostu jałowe? Śladowe ilości przypraw, tak, jakby gotowano na zamówienie szpitala dla osób będących na diecie. Wiem, że jedni wolą mniej soli, inni więcej – nie dogodzi się wszystkim. Ale to jedzenie smaku nie miało. Nie jestem zadowolona z kuchni i opinia pozostałych gości była podobna. Przy organizacji swojego wesela chętnie zdecydowałabym się na tą salę, jednak walory smakowe wzięły górę 🙁 chyba, że coś się teraz zmieniło (dodam, że na ostatnim weselu byłam tam ponad pół roku temu) to chętnie zmienię zdanie, bo lokal, obsługa itd na wysokim poziomie!! Tylko ten smak..

    #28705 Reply
    miszkanka
    Gość

    ja polecam rezydencję w kruplinie wszystko począwszy od jedzenia, wystrój obsługę na wysokim poziomie 😉

    #30376 Reply
    Weselniczka
    Gość

    Byłam tam na dwóch weselach i szczerze mogę polecić!!!! Nie wiem, na jakie potrawy trafiła osoba powyżej, która ocenia jedzenie jako jałowe… Nam naprawdę jedzonko smakowało, niektóre dania, np. barszczyk, były ostraaawe, dla mnie akurat w sam raz!!! Spotkałam się z negatywną opinią nt. tego lokalu, że mało, że niedobre… i doprawdy nie wiem, co i gdzie ci ludzie jadają, bo na tych dwóch weselach było moim zdaniem pysznie!!!! Mając do wyboru perłę, czy luxton zdecydowanie polecam ten drugi lokal (a byłam w obu na dwóch weselach!). Sala piękna, obsługa na wysokim poziomie! POLECAM!

    #30429 Reply
    Plamka
    Gość

    Ja na weselu niestety nigdy nie byłam, ale sama rozglądam się za salą i ta w Luxtonie jest piękna, w okolicy obok Perły to wg mnie jedna z piękniejszych sal. Z jedzeniem niestety nie wiem jak jest, ale też słyszałam różne opinie

    #31059 Reply
    Zadowolony
    Gość

    Byłem dwukrotnie na Weselach organizowanych w tej sali i szczerze POLECAM! Jedzenie jak i obsługa wyśmienita, Panie bardzo grzeczne, pełna kultura, wszystko na czas, poza tym można wszystko ustalić wcześniej i każda drobnostka jest pilnowana przez obsługę. Najważniejszy aspekt tej sali to jadłospis! świetne potrawy, przede wszystkim dużo ciepłych dań i świetnie przyrządzone, to właśnie jedzenie było tym, co poza fajną miejscówką i wyglądem sali najlepiej wspominali moi goście.

    Szczerze polecam tą salę!

    #31113 Reply
    imprezowicz
    Gość

    Sala godna polecenia

    #31213 Reply
    Marceli
    Gość

    czyli raczej większość opinii pozytywna 🙂 jest to sala stosunkowo młoda stażem, a na dodatek nikt kogo znam nie był na żadnej imprezie w/w lokalu. Mam nadzieję, że niebawem ruszy strona imternetowa sali 🙂 dziękuję za opinię, pozdrawiam 🙂

    #41915 Reply
    beti
    Gość

    Byłam we wszystkich lokalach w okolicy i sama miałam wesele w luxtonie choć porównywalne jest z perłą jesli chodzi o jedzenie, które jest wysmienite i pięknie podane, sala przepiękna.
    Wybór padł na luxton ze względu na lakalizację, która jest spokojniejsza i można wyjsć bo w perle to tylko przemysł widać i biedronkę. Polecam

    #42118 Reply
    biedronka
    Gość

    Byłam w tym lokalu na trzech imprezach, z czego jedna to było moje wesele i naprawdę polecam.Obsługa na wysokim poziomie,jedzenie znakomite,wykwintne,dobrze doprawione,dania gorące były naprawdę gorące.Sala bardzo ładna, urządzona z gustem. Byliśmy zadowoleni.POLECAM

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Reply #31059 in Sala na wesele – Luxton
Twoje informacje