R e k l a m a

Sala na wesele – opinie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Sala na wesele – opinie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #61174 Reply
    Karolina
    Gość

    Planuję wesele w 2019r. Wraz z narzeczonym roglądamy się za salą w okolicach Pajęczna (niekoniecznie bardzo blisko), potrzebujemy sali na 180-200 gości.
    Na celowniku mamy 3 sale, które wpadły nam w oko. Jest to nowa sala bankietowa w Załęczu Małym (podobno działa od tego roku dopiero), druga to Zacisze w Konopnicy, natomiast trzecia mieści się w Hotelu Symfonia w Osjakowie.
    Może ktoś podzielić się opinią na temat samej sali, obsługi a przede wszystkim jedzenia, które tam jest.
    Którą poleciacie najbardziej, a może na co wzrócić uwagę podczas wybierania sali 🙂

    Będę wdzięczna za wszelkie opinie, wskazówki i rady.

    Pozdrawiam!

    #61268 Reply
    Asad
    Gość

    Bylam jako gosc w zaciszu i moge bardzo polecic 🙂 jedzenie bardzo dobre, kelnerki fajne ( jest chyba jedna kelnerka na 2-3stoliki) mozna zorganizowac grilla na dworze, sa domki ktore mozna wynajac na nocleg. Gosci bylo ok 130, czerwiec 2015

    #61898 Reply
    andrzej216
    Gość

    „Wpisy”

    no tak…

    #61916 Reply
    emmma
    Gość

    Sala przyjęć okolicznościowych „Romeo”w Białej pod Częstochową dużo jedzenia przede wszystkim pysznego i wspaniała obsługa.Byłam tam na kilku imprezach i takiej obsługi i jedzenia na wysokim poziomie nigdzie nie widziałam:)

    #62159 Reply
    Anna
    Gość

    Dołączam się do pytania. Rozważałam jeszcze Malinowy Dwór oraz Zielona Werandę w Wieluniu.
    Karolina dowiadywałas się już coś na temat „Zacisza” na 2019 rok?

    #62444 Reply
    winiar
    Gość

    A może Perłe w Działoszynie lukaliście? Byłem tam na kilku weselach i mam pozytywne zdanie na temat tego lokalu.

    #62447 Reply
    Kasia
    Gość

    Odradzam luxton jedzenia bez smaku albo niedoprawione albo odwrotnie kucharz nie ma smaku radze go zmienić bo rozwali cały lokal i stracą klientów poza tym nie estetycznie podane jak w PRL sledz przystrojony truskawkami😣 nie wiem kto im gotuje ale masakra…… poza tym obsługa kiepska nie sprzątają ze stołów brudne talerze leżą na kupie przez 2 godziny a Pani chodzi i pusta butelkę po coca coli sprząta…. i znika jak poprosiłam o zmianę talerza to powiedziała ze jak goście pójdą tańczyć to będą zmieniać talerze….. a ich miny jak na pogrzebie jakby się bały żeby ich o coś nie poprosić. …..
    Właściciele Luxtona lokal piękny widać ze dużo kasy włożone ale kucharz i obsługa rozłoża Wam cały interes…..

    #62477 Reply
    Epj
    Gość

    Widzę że jakiś pudel paryski wyżej się trafił. Byłem w Luxtonie na kilku imprezach i każdemu polecam !!! Jedzenie jak i obsługa na poziomie godnym polecania. Puste butelki zbiera Pan lub Pani która jest do tego wyznaczona, a talerzyk miałem zawsze czysty, powiem więcej nawet wkurzalo mnie ze mam czysty a kelnerzy latają z czystymi znowu…expresowo zabierają brudny dają czysty i sztućce, na nic się nie czeka…juz zamówiłem tam termin na własne wesele ! 🙂

    #62479 Reply
    Kasia
    Gość

    Życzę Ci aby na Twoim weselu w luxtonie była taka sama obsługa i ta sama kucharka gotowała co u mnie. Goście będą zachwyceni😆

    #62492 Reply
    Epj
    Gość

    Kasia…nie rozumiem. Czy Ty mi źle życzysz czy dobrze ?

    #62493 Reply
    Kasia
    Gość

    Życzę Ci jak najlepiej….. dopilnuj żeby nie było takiej sytuacji jak opisałam. Jak na tak piękna sale weselna to obsługa uwierz nie jest zgrana i kucharz na prawdę jest za zwyczajny jak na te czasy wymagania i pieniądze jakie młodzi płacą, a goście zwracają na takie rzeczy uwagę….

    #62494 Reply
    Epj
    Gość

    Hmm… na tych imprezach na których tam byłem nie zauważyłem braku zgrania wśród kelnerow,wręcz przeciwnie jak już pisałem wymiana talerzy idzie ekspresowo . Ekipa kelnerów chyba się nie zmienia bo kojarzę twarze z imprez na których byłem. Co do kucharza nie wiem ..chociaz jedzenie nam smakowało. Powiem że twój komentarz mnie zaniepokoił ale wierzę że na moim weselu będzie super.

    #63298 Reply
    asia
    Gość

    Anna, ja robię wesele w Zielonej Werandzie, latem 2018. Póki co jestem zadowolona – kontakt bardzo dobry, już po podpisaniu umowy pojechałam tam w którąś sobotę tak bez wcześniejszego umawiania się żeby zobaczyć jak jak to wygląda w dniu uroczystości. Sale były pięknie przygotowane, manager znalazł dla mnie czas żeby jeszcze raz pokazac caly obiekt, odpowiedział na pytania itp. itd. Co do jedzenia to możesz się wybrać do ich restauracji żeby spróbować czy Ci smakuje.

    #65158 Reply
    OK Wedding – Agencja ślubna
    Gość

    Zapraszam do kontaktu, mam potężną bazę sal, łącznie z opiniami, coś doradzę 🙂 okwedding.pl

    #65163 Reply
    ktoś
    Gość

    Jest jeszcze sala w Ostrołęce Magnolia, niedawno zresztą otwarta. Znam parę osób, które były tam na imprezach typu wesele lub chrzciny i chwaliły sobie jedzenie. Co do wielkości sali to nie mam pojęcia, na ile osób jest przygotowana. W Działoszynie jest też Perła, nad biedronką i VIP. Z VIP-em nie mam dobrego doświadczenia. Jedzenia było mało, niezbyt dobre, a kelnerki, szkoda gadać. Dzbanek kawy i herbaty na całą noc wystawiony i pijcie sobie. Było to jednak dawno temu, więc może coś się zmieniło do tej pory. Takiej wiedzy już nie mam.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37)
Odpowiedz do: Reply #62159 in Sala na wesele – opinie
Twoje informacje