R e k l a m a

Sala na wesele – opinie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Sala na wesele – opinie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #65164 Reply
    ktoś
    Gość

    Epj, a może nie obrażałbyś koleżanki, której organizacja wesela w Luxtonie nie podobała się po prostu. Podobno o gustach się nie dyskutuje, więc koleżance nie musi smakować to, co Tobie. Jeżeli o Luxton chodzi to wygląd sali ok, natomiast organizacja wesela, na którym byłam, taka sobie. Szału nie było, mam na myśli głównie jedzenie. Popieram więc zdanie koleżanki. Zresztą Luxton jest zdecydowanie za mały na liczbę osób powyżej 150. Mało miejsca na parkiecie zostanie.

    #65953 Reply
    tyjt
    Gość

    tylko vip działoszyn – rozbudowana sala

    #70843 Reply
    anka
    Gość

    Mi się ta w Olsztynie podoba

    #70844 Reply
    karol
    Gość

    Myślę że Albizja w Lemanach koło Szczytna jest najlepsza , byliśmy tam na 2 weselach i na Sylwestrowym balu, zawsze mają dobre jedzenie i przemiłą obsługę

    #70902 Reply
    Miś
    Gość

    W Luxtonie jest ok. Polecam.

    #71081 Reply
    tron
    Gość

    podajcie sale blisko Pajęczna

    #73140 Reply
    Ania
    Gość

    Ja byłam ostatni na weselu w tym miejscu https://jasminowy-dworek.pl/. Ładny przestronny lokal. Kuchnia bardzo smaczna – wszystko świeże i ładnie podane. Dania gorące podane rzeczywiście gorące. Obsługa bardzo sprawna i miła. No i spoko okolica. Dlatego spokojnie moge ich polecić

    #73145 Reply
    Zaki
    Gość

    Rezydencja w Kruplinie na duży plus

    #73180 Reply
    narzeczona
    Gość

    Czy ktoś może się podzielić opinią na temat jaśminowego dworku w Dygudaju (k. Sulmierzyc)?

    #73628 Reply
    Iza
    Gość

    perłe proponuje

    #76007 Reply
    Gosia
    Gość

    Polecam Zieloną Werandę – byłam na weselach w kilku innych salach w okolicy i żadna Zielonej Werandzie nie dorówna.

    #76008 Reply
    Lilka
    Gość

    Jak najbardziej polecam nową salę bankietową w Załęczu! Wszystko na plus. Dodatkowo godna polecenia jest sala „Pod akacjami” na Szczytach.

    #76037 Reply
    Xyz
    Gość

    Malinowy dwor – sala na pokaz , jedzenie słabe

    #76483 Reply
    Kinga
    Gość

    blisko pajeczna? Perła albo luxton 😉 polecam

    #76851 Reply
    Madzia
    Gość

    perła! piekna sala

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 37)
Odpowiedz do: Reply #65164 in Sala na wesele – opinie
Twoje informacje