R e k l a m a

Sala na wesele – opinie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Sala na wesele – opinie

Przeglądajasz 7 wpisów - od 31 do 37 (z 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #80779 Reply
    Amelka
    Gość

    Pewnie już nieaktualne ale może innym się przyda:
    ZAMEK KSIĄŻ Firma Mirjan2
    Niesamowicie zadbali o detale, o których nawet nie pomyślałam. Sceneria: Karoca, powoźnik ubrany w surdut, kapelusz – no jak z bajki. Biegające małe wróżki sypiące płatki i piórka, wszystko w kolorze brzoskwini, jasnej, świeżej zieleni – tak jak chciałam. Tort, kwiaty, kokardy na krzesłach serwetki, nawet balony….
    Ps. 606 806 617

    #83728 Reply
    Cezary
    Gość

    Napewno się przyda, w końcu era wesel się nie skończyła 😉 Ja za to mogę polecić starą garbarnie , tutaj masz stronę www . Można tam zrobić wesele marzeń. Nie ważne czy to małe przyjecie czy wesele z bajki !

    #87508 Reply
    Obserwator
    Gość

    Ja polecam Rezydencję w Kruplinie byłem na wielu salach również w Pajęczynie ale bez obrazy Rezydencja posiłkami dopracowanie i organizacja jest najlepsza. Polecam z czystym sumieniem. Obiektywny gość

    #87697 Reply
    Wojtek
    Gość

    ja natomiast nie polecam chytrość na każdym kroku

    #87833 Reply
    Agata
    Gość

    Chyba od września 2019 ma już funkcjonować nowa, duża sala w „Magnolii” w Ostrołęce, bo wcześniej tylko na około 100 osób była, może ktoś szuka na większe wesele i się info przyda.

    #88849 Reply
    Ania
    Gość

    Polecam sale Orchidea w Kobielach Wielkich. Tylko podobno z terminami slabo

    #88850 Reply
    Zamyślona
    Gość

    Ja serdecznie polecam Zieloną Werandę w Wieluniu!
    Wszystko dopracowane. Jedzenie i obsługa fantastyczna. Cenowo podobnie jak wszędzie w okolicy.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 31 do 37 (z 37)
Odpowiedz do: Reply #62492 in Sala na wesele – opinie
Twoje informacje