R e k l a m a

Sala na wesele – opinie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Sala na wesele – opinie

• This topic has 36 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 7 months temu by Zamyślona.
Przeglądajasz 7 wpisów - od 31 do 37 (z 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #80779 Reply
    Amelka
    Gość

Pewnie już nieaktualne ale może innym się przyda:
    ZAMEK KSIĄŻ Firma Mirjan2
    Niesamowicie zadbali o detale, o których nawet nie pomyślałam. Sceneria: Karoca, powoźnik ubrany w surdut, kapelusz – no jak z bajki. Biegające małe wróżki sypiące płatki i piórka, wszystko w kolorze brzoskwini, jasnej, świeżej zieleni – tak jak chciałam. Tort, kwiaty, kokardy na krzesłach serwetki, nawet balony….
    Ps. 606 806 617

#83728 Reply
    Cezary
    Gość

Napewno się przyda, w końcu era wesel się nie skończyła 😉 Ja za to mogę polecić starą garbarnie , tutaj masz stronę www . Można tam zrobić wesele marzeń. Nie ważne czy to małe przyjecie czy wesele z bajki !

#87508 Reply
    Obserwator
    Gość

Ja polecam Rezydencję w Kruplinie byłem na wielu salach również w Pajęczynie ale bez obrazy Rezydencja posiłkami dopracowanie i organizacja jest najlepsza. Polecam z czystym sumieniem. Obiektywny gość

#87697 Reply
    Wojtek
    Gość

ja natomiast nie polecam chytrość na każdym kroku

#87833 Reply
    Agata
    Gość

Chyba od września 2019 ma już funkcjonować nowa, duża sala w “Magnolii” w Ostrołęce, bo wcześniej tylko na około 100 osób była, może ktoś szuka na większe wesele i się info przyda.

#88849 Reply
    Ania
    Gość

Polecam sale Orchidea w Kobielach Wielkich. Tylko podobno z terminami slabo

#88850 Reply
    Zamyślona
    Gość

Ja serdecznie polecam Zieloną Werandę w Wieluniu!
    Wszystko dopracowane. Jedzenie i obsługa fantastyczna. Cenowo podobnie jak wszędzie w okolicy.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 31 do 37 (z 37)
Odpowiedz do: Sala na wesele – opinie
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close