R e k l a m a

Sala weselna 180 osób – pomocy!!!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Sala weselna 180 osób – pomocy!!!

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #86851 Reply
    Asia
    Gość

Szukam sali weselnej na około 180 osób w okolicach Wielunia, Parzymiech, Pajęczna, Działoszyna lub Osjakowa. Zależy mi na tym, żeby miała też miejsca noclegowe.

Dotąd przejrzalam:
    – Perle w Działoszynie
    – Zieloną Werandę w Wieluniu
    – Hotel Symfonia w Osjakowie.

Przychodzi Wam coś może jeszcze do głowy? Pomocy!!! Już nie wiem co robić :(((

#86853 Reply
    gratis
    Gość

magnolia w ostrołęce ma już taką salę

#86867 Reply
    Asia
    Gość

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły? Magnolia jest już trochę daleko (ślub najpewniej będzie w Parzymiechach) 🙁

#86868 Reply
    Ewka
    Gość

“Pod grzybkiem” Zawady
    “Słoneczny Brzeg” Zawady
    “Athena” Panki
    “Dwa Stawy” Łobodno

#86881 Reply
    Asia
    Gość

Wszystkie sale są bardzo ładne, ale niestety już w całości zajęte na następny rok 🙁 Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?

#86893 Reply
    Max
    Gość
    #86898 Reply
    Agata
    Gość

Na przyszły rok już chyba nie znajdziesz, ewentualnie jeśli ktoś zrezygnuje i zwolni termin, moja córka w lipcu 2018 szukała na ten rok czyli 2019 i nigdzie nic nie było, a na 2020 tylko z pięć terminów wolnych wtedy czyli rok temu, ale możesz próbować, obecnie trzeba zamawiać wesele minimum 2 lata wcześniej, a jeśli chcesz fajny termin np. od maja do września to 3 lata

#86909 Reply
    Asia
    Gość

Czy ktokolwiek ma jeszcze jakiekolwiek pomysły? Mam wrażenie, że już wszystkie opcje przejrzałam 🙁

#86913 Reply
    Blada du…a
    Gość

Zacisze Konopnica

#86952 Reply
    ss
    Gość

polecam zacisze konopnica miałam tam wesele jedzienie super noclegi wszystko ok

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Sala weselna 180 osób – pomocy!!!
Twoje informacje