R e k l a m a

Sesja Rady Miejskiej 27.02.2019

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Sesja Rady Miejskiej 27.02.2019

  • This topic has 21 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years temu by Miki.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #81893 Reply
    Xxxxxxx
    Gość

    Co sądzicie o odwołaniu pani Skarbnik i zatrudnieniu „nowej”? Nasz „super” burmistrz jest nią oczarowany najwidoczniej. Ja do kobitki nic nie mam, bo jej nie znam… Zdziwiła mnie tylko wypowiedz burmistrza, że musiał ją zatrudnić bez konkursu bo zna jej kompetencje i gdyby był konkurs na stanowisko Skarbnika to On nie miałby możliwości jej wybrać, bo wybierała by rada miejska. No cóż najwidoczniej strach obleciał, bo być może kogoś innego by wybrali.

    Panie Burmistrzu! – nie to pan obiecywał w swojej kampanii. Miały być konkursy na stanowiska a nie wszystko załatwiane po cichu.

    #81902 Reply
    Tomek
    Gość

    Każdy szef firmy wybiera na stanowisko osoby z doświadczeniem, a jeśli zna kompetencje danej osoby to ma gdzieś konkursy. Wiem co pisze ponieważ jestem właścicielem firmy. Na kluczowe dla mnie stanowiska zatrudniamy osoby z polecenia , które sprawdziły się.
    Panie burmistrzu popieram w końcu odważne decyzje. A jak komuś nie pasuje to niech sięgnie pamięcią do Tokarskiego. Tu możemy dużo pisać o całych klanach bez konkursów.

    Jeszcze raz popieram młodość i doświadczenie. Brawo

    #81904 Reply
    Ania
    Gość

    Tylko pan Tokarski nikogo nie zwolnił . Każdemu pozwolił dopracować do emerytury. Ż panią skarbnik potrafili współpracować mimo że była wcześniej na stanowisku. Burmistrz obiecał transparentność i przejrzystość na kierowniczych stanowiskach i jakoś tego nie widać.

    #81912 Reply
    realista
    Gość

    Tomek zapomniałeś o takiej różnicy że publiczny urząd to nie firma prywatna konkurs w państwowych instytucjach jest po to by nie były wybierane osoby na widzi mi się. .”szefa”

    #81914 Reply
    Ela
    Gość

    A co ty życia nie znasz? Konkursy często są fikcją i z góry wiadomo kto je wygra

    #81915 Reply
    realista
    Gość

    Co nie zmienia faktu że konkurs i tak powinien się odbyć Ela

    #81918 Reply
    Xxxxxxx
    Gość

    A głupi naród uwierzył, że bedzie tak pięknie jak w obietnicach przedwyborczych…. Ehhhh….. Szkoda gadać….

    Słyszałem, że ta kadencja będzie pierwszą i ostatnią pana burmistrza….że nie będzie już kandydował w kolejnych wyborach.

    #81921 Reply
    Mar
    Gość

    Zdecydowanie chłop się męczy …to nie szkoła i praca 4 godziny dziennie i do tego ciągle ktoś czegoś chce. I decyzje trzeba podejmować.Dobrze, że chociaż jest teściowa która doradzi.

    #81923 Reply
    Tomek
    Gość

    I to są właśnie te decyzje na jakie czekali wyborcy. Mam nadzieję że miotła zaczęła zamiatac stary uklad. Szkoda że nie od razu. Tak dalej Panie Burmistrzu. Jestem za.

    #81928 Reply
    jutka
    Gość

    Wam nigdy nikt nie dogodzi.Człowiek urzeduje 3 miesiące. więć jeszcze nie pora na rozliczanie.Teraz sesje są jawne i dla mnie to jest na duzy plus bo patrzymy im na ręce ale musimy im zaufac i dac troche czasu.Wnioski wyciągniemy przy następnych wyborach.Wiecej wyrozumiałości proszę.

    #81935 Reply
    Mmig
    Gość

    To jest ta transparentność hahahahahaha. Jutka wyrozumiałość to możesz mieć dla swojego chłopa jak spuści się po 3 sekundach, burmistrz pracuje za nasze pieniądze. Teraz znając życie będziemy utrzymywać defacto 2 skarbniczki 🙂 Ciekawe kogo jeszcze tak „transparentnie” zatrudnił 🙂

    #81990 Reply
    Xxxxxxx
    Gość

    Słuchajcie ludzie!!!!! Są nowe wieści! Ponoć nową Panią skarbnik polecił Mielczarkowi jego własny szwagier Krzysiu;) bo ta nie miałaby z kim dojeżdżać już do pracy do Rędzin, gdyż pan Krzysio znalazł sobie inną pracę ….

    No jaja jak berety!!!!

    #82368 Reply
    Leszek
    Gość

    Radny Krzak taki zainteresowany składowiskiem i firmą Ekoregion, a czy Tatuś Pana radnego już nie pracuje na składowisku? W IPP taki bielutki, dbający o interesy…?

    #82370 Reply
    Robert
    Gość

    Tak się robi ludzi w balona? Co za czasy…?

    #82378 Reply
    Irek
    Gość

    Przyzwyczajcie się, to dopiero początek….

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: Reply #81904 in Sesja Rady Miejskiej 27.02.2019
Twoje informacje