R e k l a m a

Sesja Rady Powiatu

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #91939 Reply
    Maćko
    Gość

    Bedzie transmisja LIVE z sesja dziś o 12 ???

    #91945 Reply
    Zak
    Gość

    Pani przewodniczaca nie ogarnia sprzętu. Na następny raz szkolenie

    #91947 Reply
    Stanisław
    Gość

    Zachowanie przewodniczącej rady skandaliczne, na wizji wskazuje jak ma wychodzić stanowisko wobec uchwały cyt. Przeciw, przeciw, przeciw. Ja wiem ze Pani pomyliła przedszkole z sesją, ale to nie to miejsce droga Pani dyrektor

    #91949 Reply
    lucy
    Gość

    Czy u kogoś z oglądających sesję na stronie starostwa tęż transmisja zakończyła się w momencie wypowiedzi nowej dyrektor sp zoz ?

    #91950 Reply
    Dede Negra i Bazyli
    Gość

    Również u nas transmisja urwała się we wskazanym momencie. Ktoś był? Nagrywał?

    Przy okazji przypominamy. Podpisujcie petycję!
    Na tą chwilę mamy 154 potwierdzone głosy!
    https://www.petycjeonline.com/signatures.php?tunnus=petycja_w_sprawie_odwolania_zarzadu_powiatu_pajecznaskieg

    #91951 Reply
    Dede Negra i Bazyli
    Gość
    #91954 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Tak, transmisja z sesji zakończyła się w najciekawszym momencie.
    Niestety przez kilkadziesiąt minut pracownicy starostwa nie byli w stanie naprawić problemu technicznego, więc obrady zostaną wznowione w poniedziałek o 14.

    #91957 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Proszę sobie wejść na profil kulis powiatu na Facebooku i tam jest wypowiedź pani dyrektor. Przedstawiła się bardzo ciekawie. Ma wykształcenie i pomysł na szpital. Myślę że to dobrze że wchodzi ktoś z chłodną głową. A nie układy i ukladziki w szpitalu. Bałagan na oddziale. Robią co chcą. Zero kontroli.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Reply #91954 in Sesja Rady Powiatu
Twoje informacje