R e k l a m a

Sesja Rady Powiatu

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #94075 Reply
    Sarna
    Gość

    W czwartek o 13:00 sesja rady powiatu. Oczywiście kabaret do obejrzenia na żywo. Zobaczymy co tam orły polityki uradziły

    #94092 Reply
    ulu
    Gość

    A kiedy sesja rady Gminy Pajęczno ? dawno nie bylo

    #94115 Reply
    Jerzy
    Gość

    Mam nadzieję, że któryś z radnych opozycji zapyta starostę o kontrolę CBA i dowiemy się co tak naprawdę dzieje się w starostwie, bo w mediach starosta nabrał wody w usta i nie ma zamiaru niczego wyjaśnić mieszkańcom powiatu.

    #94147 Reply
    remi
    Gość

    Przemówienie dla Pani dyrektor sam Goebbels pisał ? dobrze że nie zwróciła uwagi na brak 4-warstwowego papieru toaletowego w toalecie na najwyższym piętrze 😀

    #94148 Reply
    remi
    Gość

    Co to dyrektorka mówić nie umie że się za nią pucują ? zarząd się zmienia… wiecznie za nią wypowiadać się nie będą. Wtedy jestem ciekaw jak sobie poradzi. Butle to każdy potrafi sprzątnąć albo kwiatki przenieść . Załatwić kase dla szpitala, działać i nie wyjść pod kreską to już nie takie proste. Przekona się…

    #94156 Reply
    lucy
    Gość

    CELEBRYTKA.

    #94158 Reply
    Asior
    Gość

    Ona podobno podwyżki chce?? Nawiedzona :/

    #94160 Reply
    jaś fasola
    Gość

    Czy ja dobrze rozumiem, że rondo i droga w stronę Rząśni budują niezgodnie z projektem zatwierdzonym decyzją o pozwoleniu na budowę? Bo z wypowiedzi wicestarosty wynika że tak!!! Czyli budują drogę niezgodnie z projektem a cba przyjechało na kawę…

    #94162 Reply
    rom
    Gość

    Wystąpienie nowej pani dyrektor sp zoz – zal.pl. Zero konkretów, podstawowych informacji o służbie zdrowia, ale zauwazyła że meble są mało estetyczne. Nosz kurna, czasami na leki brakowała, a ona chce Hiltona w kuchence szpitalnej. „Dojna zmiana” rulez

    #94177 Reply
    Jurek
    Gość

    Ale ten wicestarosta to dziadziusiowato wygląda 😔 On już na emeryturze jak poprzedni Ryś? Nie mamy my w Pajęcznie szczęścia do młodej i kompetentnej kadry 😒

    #94179 Reply
    Pacjent
    Gość

    Żaden z radnych opozycyjnych nie skomentował wystąpienia księgowego szpitala. Szpital który w 2019 r. przyniósł zysk – 134 tys., pod rządami nowej dyrektor w 2020 poniesie STRATĘ w wysokości 316 tys. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, pani dyrektor… wystąpiła dla siebie o podwyżkę.
    Oczywiście strata zostanie sfinansowana z budżetu powiatu.

    #94180 Reply
    robson
    Gość

    Śmiać mi się chce kiedy słyszę jak nowa pani dyrektor mówi że za projekt skrzydła szpitala wydano 50 tyś zł a budowa nie ruszyła…. nosz ludzie, przecież dzieci w podstawach przedsiębiorczości mają zę aby dostać dostację, fundusze czy nawet kredyt TRZEBA najpierw przedstawić projekt. Tą sesją pokazała że nie ma pojęcia do niczego, a już na pewno nie do prowadzenia takiej jednostki.

    #94181 Reply
    robson12
    Gość

    Śmiać mi się chce kiedy słyszę jak nowa pani dyrektor mówi że za projekt skrzydła szpitala wydano 50 tyś zł a budowa nie ruszyła…. nosz ludzie, przecież dzieci w podstawach przedsiębiorczości mają zę aby dostać dostację, fundusze czy nawet kredyt TRZEBA najpierw przedstawić projekt. Tą sesją pokazała że nie ma pojęcia do niczego, a już na pewno nie do prowadzenia takiej jednostki.

    #94184 Reply
    zły
    Gość

    dziś liczy się tylko jedno, żeby być z pisu. a że się nie zna? kto by się tam przejmował. zasada jest jedna: mierny ale wierny. słuchając jej sprawozdania (swoją drogą ciekawe co by bidula powiedziała jakby zabrać jej tą kartkę) odniosłem wrażenie, jakby nowobogacka wprowadzała się do nowego domu i zamawiała sobie nowe sprzęty bo stare jej się nie podobają. zapomniała dodać tylko jednego – skąd weźmie pieniądze na te wszystkie inwestycje?

    a co do warunków panujących w szpitalu to pamiętam, że jeszcze parę lat temu na ścianach była pleśń, skoro pani piękna jej nie wymieniła na swojej liście to znaczy, że ktoś zrobił jednak z tym porządek. a że nie wszystko wygląda jak w trzygwiazdkowym hotelu? cóż, są rzeczy ważne i ważniejsze

    #94185 Reply
    Miś
    Gość

    Pani która jest „dyrektorem” naoglądała się seriali typu o Leśnej Górze. A rzeczywistości jest taka sama jak w większości szpitali.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 27)
Odpowiedz do: Reply #94158 in Sesja Rady Powiatu
Twoje informacje