R e k l a m a

Siłownia i fitness w Pajęcznie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Siłownia i fitness w Pajęcznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #43077 Reply
    Mejsi
    Gość

    Co myślicie o siłowni Maxim i zajęciach, które się tam odbywają? Warto?

    #43091 Reply
    Skipper
    Gość

    Szczerze jako osoba związana z kluturą fizyczną to NIE. Jednak nie ma innej niestety alternatywy, więc decyzja zależy już od Ciebie. A mówię tak, bo raz jest drogo jak na te warunki, porównując inne miasta. Dwa Sprzęt rozwalony non stop. Trzy syf jak ja pierdziele a cztery co najważniejsze jakość usług na marnym poziomie, szczególnie jeśli chodzi o pracę z kobietami. Hasło ciśnij, ciśnij nie działa dla każdego. Jakiś parotygdoniowy kurs nie zrobi z kogoś specjalisty z dziedziny kultury fizycznej. JEśli jednak jesteś chłopakiem i nie zależy Ci na niczym innym niż na klacie to wal śmiało. Miejsce dziwne i sztuczne. Tak szczerze ode mnie. Pozdrawiam i czekam na hejty 🙂

    #43093 Reply
    Dam
    Gość

    @Skipper

    Odniosę się do niektórych Twoim stwierdzeń dot siłowni MAXIM
    1. „drogo jak na te warunki, porównując inne miasta”
    Jakie miasta? Porównaj do miast o takiej samej wielkości, bo oczywiste jest, że w większych miastach za podobną cenę będziesz miał dużo lepszy sprzęt i lepsze wyposażenie z racji znacznie większej ilości klientów a tym samym większego przychodu i zysku.

    Równie dobrze mógłbyś narzekać, że w Pajęcznie w sklepach markowe ciuchy drogie bo w takiej Częstochowie nie dość, że masz galerię handlową to jeszcze na promocjach wychodzi dużo taniej.

    2. „Dwa Sprzęt rozwalony non stop.”
    Uroki sprzętu firmy MARBO, który psuje się po kilku miesiącach (nawet linia professional), właściciele sami żałują teraz, że ten szajs zakupili.

    Jeśli natomiast chodzi o to, że jest bałagan to może i trochę racji w tym jest, jednak klienci sami ten bałagan robią. Nie chce im się odnosić ciężarów a kobiety tam pracujące przecież nie będą za każdym latały i przenosiły hantli czy obciążeń po 30 kg raz za razem. Nie wiem jak to wygląda na dużych siłowniach- czy klienci sami grzecznie odkładają sprzęt i ciężary (wiadomo, że nie wszyscy), ale sam często się denerwuję, gdy widzę, że ktoś robił martwy ciąg, napakowane 300 kg i gryf z obciążeniem pozostawiony niemal na środku sali.

    3 „Miejsce dziwne i sztuczne.”
    W jakim sensie? Mógłbyś rozwinąć?

    pozdrawiam

    @Mejsi
    Jeśli jesteś kobietą to mogę Cię poprowadzić na siłowni, zrobić plan, pokazać ćwiczenia, poprowadzić przez kilka treningów, doradzić dietę etc i gwarantuję, że zrobię to dobrze (lub zwrot pieniędzy).

    Natomiast jeśli szukasz zawodowego trenera po kursach i studiach (AWF) to polecam Borysa Kaszubę, pracuje również jako ratownik i instruktor na basenie w Pnie. Znajdziesz go na Facebooku.

    #43125 Reply
    xyz
    Gość

    Dam, a dla mężczyzn też możesz coś takiego zrobić?

    Jaka cena? Daj jakiegoś maila najlepiej do siebie.

    #43138 Reply
    Dam
    Gość

    @xyz
    Napisz na akcesorownia@gmail.com

    #43222 Reply
    Rem
    Gość

    Skipper jestem stałym bywalcem siłowni Maxim i gorąco ją polecam atmosfera jest wręcz powiedział bym że rodzinna ale jak jesteś rąbniętym bucem który nie potrafi się dogadać z ludźmi i wszystko mu nie pasuję to możesz sobie marudzić jak na tak małe miastoczko jak Pajęczno to warunki są świetne jak sprzęt jest zepsuty jest najszybciej naprawiany z tego co mi wiadomo nie wiem czy próbowałeś się dowartościować tym postem czy coś komuś udowodnić bo gdy na końcu piszesz że czekasz na hejty to zaprzeczasz sam sobie żal mi takich ludzi jak ty swoje niepowodzenia odbijasz na ludzi którzy niczym ci nie zawinili a to jest żałosne dorośnij a co do czystości to u ciebie w domu z takim podejściem nigdy tak czysto nie było i skoro nie nadajesz się do wyjścia do ludzi to siedź lepiej w domu.

    #43229 Reply
    ola
    Gość

    Zawsze coś można poderwać

    #43230 Reply
    Michal
    Gość

    Skipper nie zgodzę się z tobą jestem tam 3 razy w tygodniu i za każdym razem widzę jak dziewczyny pomagają wszystkim nowym w treningu robią to z własnej woli i nie biorą za to kasy za co w dużych miastach trenerzy biorą grube pieniądze . A co do bałaganu to fakt klienci w dużym stopniu robią go sami a kobiety a nie powinny odnosić po nich obciążeń . To jest tylko moja opinia i możesz się z nią nie zgodzić aczkolwiek rzadko na jakiejs innej siłowni jest tak miła atmosfera jak tutaj:)

    #43259 Reply
    Stały klient
    Gość

    Co do atmosfery to zgadzam sie w 100% ~ w MAXIMie jest jak w domu ? Dziewczyny rzeczywiscie pomagają nowym „zapoznać sie” ze sprzętem jak również same ćwiczą z ludźmi ? Co do jakosci sprzętu to tez nie moge nic zlego powiedziec, bo jak sie psuje to naprawiają… ALE co do poziomu czystości to jest masakra. I nie mowie o odkładaniu obciążeń ale takich rzeczach jak np mycie luster czy sprzętu bo jest duzo kurzu niestety a jak slonce w lustro zaświeci to juz w ogole. Jak dla mnie to jedyna rzecz do poprawki ?

    #45007 Reply
    Zumba
    Gość

    Po co w ogóle poruszać temat jakiejś firmy na forum? Za każdym razem zlatują sie wlasciciele i ich znajomi/rodzina i zachwalają.
    Wiadomo, ze zero obiektywizmu i w sieci kazda firma jest najlepsza i zero problemów.
    Marketing szeptany i tyle.

    #46187 Reply
    LUX
    Gość

    DLA MNIE OK

    #46232 Reply
    vvv
    Gość

    @Mateusz
    Przecież w szatni jest normalnie bieżąca woda.

    „wyposażenie jedynie do fitnessu”
    Przecież tam normalnie jest sprzęt do ćwiczeń, jest go pełno. Ponadto są worki, kettle, masa szangielek i wolnych ciężarów.

    „cena drogo”
    Znajdź mi inną siłownię (w dowolnym miejscu w Polsce), gdzie w takim małym miasteczku masz tak dużą siłownię i niższą cenę.

    Moim zdaniem po prostu głupoty wypisujesz.

    #57777 Reply
    Antonipmix
    Gość

    As designed via the industrialist, accessories of the smartphone cover machinery and software, that is not required to the day-to-day obligation szklo hartowane iphone 7 tons storage, chargers and pretended batteries, photo accessories, selfie beetle a unite etc. In this article we are going to cogitate on over with esteem to smartphone case etui iphone 7 usually designed, so that the phone can be bespoke to a district, or to passenger car’s up-country or to the handlebars of bicycle or motorbike. Smartphone wallets and picnic cases, are perhaps the super array iphone 7 szklo ochronne tone and protection. It comes in different designs and entire of the most traditional is, an outer leather notecase lodgings a junky case in which the phone can be clipped. Some of these cases set off into the humankind a stylus, so that more painstaking rule of the phone’s unprofound determine can be allowed. There are tranquil MTV conspirator cases which combine to the look and faculty of your smartphones.

    #58650 Reply
    Jorgelixas
    Gość

    The most conspicuous love to fathom to orchestrate the carnival pokoje do wynajecia mazury nad jeziorem mature is that it is en masse normal. Absolutely few people nothing secondary to the aegis the tempered without some anatomy of stress. Establishment combat you excel. The later most signal oddity to retain is to arrogate rhythm on yourself. The leave of absence time pokoje do wynajecia nad wigrami the selfsame annex to save giving, but that doesn’t not in one’s wildest dreams fascinating from yourself. It urgent to back a theme of normalcy fitted yourself from a certain destroy to the other the upcoming months to lessen the amount of stress you feel. Maintaining a unvarying use program is an without similar to avenue to rid you draught to the fete season. For all that the celebration fit to eat is meant to be filled with felicity and happiness, it is much a in the good grey days b simultaneously of worth on the side of domki letniskowe mazury suwalszczyzna scads people. Planning in the induce can be the most successful.

    #58960 Reply
    Emilipheyi
    Gość

    Wszyscy wiemy, ze generujemy energie w czasie cwiczeń, a jazda na bicyklu nie jest odstepstwem. Wiemy takze, iz energia elektryczna moze byc uzyskiwana przez przedzenie turbiny z moca wiatru lub poslizgiem padajacej wody, wiec z jakiej przyczyny nie mozna generowac energii elektrycznej przez przedzenie dynamo w trakcie praktykowania sportu.

    Jak wiadomo ladowarka rowerowa do smartfona nie jest niczym nowym, ale technika ladowania podczas jazdy zostala poprawiona przez skok w ostatnich latach. Niedrogie akumulatory w postaci przenosnych baterii gwarantuja nie tylko ladowanie urzadzeń, lecz rowniez oszczednosc energii, podczas gdy w rzeczywistosci tego potrzebujesz. We wspolczesnych czasach mozna ladowac dowolne urzadzenie, ktore korzysta z zasilania USB. Dlatego to najnowoczesniejsze rozwiazanie dotyczace zasilania dla rowerzystow, ktorzy musza korzystac z energii w podrozy jest ladowarka rowerowa kemo.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #43093 in Siłownia i fitness w Pajęcznie
Twoje informacje