R e k l a m a

Skażona woda co na to Drab

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Skażona woda co na to Drab

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #90354 Reply
    Mietek
    Gość

    Co dalek z wodą w Gminie Działoszyn

    #90355 Reply
    Włodek
    Gość

    Poslanka leje wodę u nas w gminie.

    #90359 Reply
    Mieszkanka Niżankowic
    Gość

    Szanowni Państwo.
    Oczywiście, uznajcie , że jestem niepoważna. Ale proszę Was, ja tak po przyjacielsku, proszę zastanówmy się z czego wzięła się bakteria coli w naszej wodzie. To nie jest bakteria, którą KTOŚ „wrzucił” do wody. Według mojej wiedzy to jest bakteria, która została wyhodowana przez niechlujstwo zarządcy sieci wodociągowej. W tym miejscu pytam WŁODARZA gminy, czy urządzenia ( hydrofornia) są na bieżąco konserwowane, ponieważ przypuszczam, że urządzenia hydroforni są dużo starsze od naszego Burmistrza. Czyli jak ktoś wcześniej napisał niechlujstwo BURMISTRZA I JEGO LUDZI doprowadziło do tego, że mieszkanka KOL.LISOWSKIEJ jeździ do Pajęczna kąpać swoje dzieci. Pytam ja to długo potrwa?

    #90362 Reply
    Cyś
    Gość

    Konserwacja hydroforni i urządzeń do poboru czy przesyłu wody niewiele da jeśli zanieczyszczeniu uległo źródło

    #90372 Reply
    Ona
    Gość

    Mieszkanko Niżankowic zmień nick spowrotem na Zielonego. Ludzi nie oszukasz… 😂

    #90389 Reply
    Tomek
    Gość
    #90415 Reply
    Ggoscosc
    Gość

    Jeszcze z brudu nikt nie zebrał się. Ludzie wojnę i okupacji przeżyli…zesral miało być.

    #90620 Reply
    Emigrant
    Gość
    #90705 Reply
    Wyborca
    Gość

    A włodarz z rana seta i do przodu hahaha

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Reply #90620 in Skażona woda co na to Drab
Twoje informacje