R e k l a m a

Sklep Gaik

 • This topic has 15 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 6 years temu by Karol.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #46029 Reply
  Lisa
  Gość

  Chciałabym wyczulić klientów w/w sklepu aby zwracali uwagę czy ilość (waga) kupowanego towaru na pewno zgadza się z ilością wbijaną na kasę.Z moich obserwacji wynika że niektóre ekspedientki,co najzabawniejsze w obu punktach tego sklepu w Pajęcznie „lubią” dodać klientowi parę deko.

  #46040 Reply
  klientka
  Gość

  Witam
  Jestem kilkuletnia klientka sklepu i NIE zgadzam sie z pani oskarżenimi. W obydwu sklepach sa miłe ekspedientki,towar swiezy ,placisz za to co i ile kupujesz ,nie można złego słowa powiedziec!!
  polecam nowy sklep Gaik kazdemu !

  #46042 Reply
  Gzik
  Gość

  konkurencja vs. właściciel… hahaha

  #46043 Reply
  Ja
  Gość

  Ja kupuję na Wiśniowej -nigdy więcej nie zapłaciłam i wiem że mam zawsze świeżą wędlinkę i mięsko sprzedane -ja osobiście polecam Wiśniową miłe, sympatyczne Panie.

  #46044 Reply
  Lisa
  Gość

  Miło że akurat pani nie została oszukana bądź też pani tego nie zauważyła. Ja zmieniłam miejsce zakupów z ulicy wiśniowej bo tam nastąpił pierwszy tego rodzaju incydent na ulice parkową,miałam nadzieję że to dotyczy konkretnej ekspedientki. Niestety praktyki jak widzę są podobne.a szkoda bo jeśli chodzi o wyroby to nie narzekałam na jakość.

  #46045 Reply
  Ja
  Gość

  To nie lepiej iści i powiedzieć wprost babo źle mi naliczyłaś. Nie lepiej pisać bzdury na forum. A co jak nie odebrałaś swojego paragonu?

  #46046 Reply
  Ja
  Gość

  Lisa To ile Ci więcej naliczyły 2 dag?

  #46047 Reply
  klientka
  Gość

  KaŻdy mogl sie pomylic Lisa…nie powinno sie oczerniac ludzi za plecami tulko podejść do ekspedientki i delikatnie zwrocic uwage ,wyjsnnic problem

  #46048 Reply
  Lisa
  Gość

  Paragon odebrałam i dlatego mam zamiar również poruszyć tą kwestie dalej – natomiast pani uwagę miała zwróconą od razu i na paragonie są poprawione pozycje – do rzekomych bzdur na forum. Myślę że 10dag na szynce która kosztuje powyżej 20zł to chyba nie jest mało.

  #46051 Reply
  klientka
  Gość

  Skoro jest poprawione i przeproszone to po co robić z igly widly 🙂

  #46065 Reply
  Jaro
  Gość

  Lisa zmień sklep 🙂

  #46095 Reply
  Lisa
  Gość

  Sklep oczywiście mam zamiar zmienić choć żałuję bo tak jak wspomniałam, jakość wyrobów mi odpowiadała. Natomiast moim zdaniem nie była to pomyłka a celowe działanie dlatego jak niektórzy twierdzą „zrobię z igły widły”

  #46182 Reply
  anika
  Gość

  Podobna sytuacja powtarza się w pewnym warzywniaku na ryneczku. Pani też dodaje i to nie po kilka deko, tylko po kilkanaście, kilkadziesiąt. Ja jakiś czas temu kupiłam liść winogrona, 4 kiwi i 2 brzoskwinie i zapłaciłam 25 zł… To chyba nie jest normalne. paragonu nie dostałam bo pani stwierdziła że agregat jej się rozładował i kasa jej nie działa. Już nigdy więcej u niej nie kupię. po jakimś czasie koleżanka mi powiedziała by u niej nie kupować, bo ona wszystkich tak w butelkę robi.PRECZ Z TAKIMI OSZUSTAMI.

  #46183 Reply
  anika
  Gość

  *kiść winogrona

  #48807 Reply
  Kasia i Tomek
  Gość

  A w gaiku na wiśniowej jest nowa ekspedientka.Dosc nie miła.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: Sklep Gaik
Twoje informacje