R e k l a m a

SKLEP "ZAGŁOBA" 24 h

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #4111 Reply
  pajęczak
  Gość

  Hej słyszeliście o tym że w Pajęcznie od soboty jest już otwarty sklep monopolowy czynny całą dobe:) czegoś takiego właśnie brakowało w Pajęcznie i nawet mają przystępne ceny na piwko i wódeczke;)Polecam sklep jest niedaleko lewiatana zwanym rybką na ulicy wiśniowej:)

  #8488 Reply
  daniel
  Gość

  Tak brakowało w Pajęcznie aby patologia przesiadywała na ławkach przy wejściu do klatek i piła piwo, wódkę lub koło śmietnika za Zagłobą; a policja nic z tym nie robi!. Strach, znieczulica?

  #10296 Reply
  robert
  Gość

  Daniel..jak Ci sie nie podoba to sie wyprowadz na osiedle gdzie nie ma sklepów..i masz spokój.. jak ktos chce pić to niech pije.. nawet jezeli lubi to robic pod blokiem..a policja to niech łapie niech sie innymi rzeczami zajmie.

  #11074 Reply
  jola
  Gość

  Pod blokiem i śmietnikiem piją patusy, a dzieci nie muszą tego oglądać przy wchodzeniu do klatki; chlejcie po domach albo krzakach. Jak was nie stać na picie w barze, knajpie to do roboty.

  #19135 Reply
  WTF
  Gość

  Dlaczego koleś ma się wyprowadzić? Bloki były tam wcześniej niż sklep.

  W Polsce ostatnio widać wszędzie taki pakiet obowiązkowy: monopol+lumpeks+salon gier hazardowych.
  Jak w republice bananowej (gimbaza niech sprawdzi w Google co to znaczy) :/

  #19141 Reply
  zdziałoszyna
  Gość

  tylko u Was takie pakiety obowiazkowe mozna spotkac na kazdym rogu!

  #19145 Reply
  mieszkaniec
  Gość

  śmieszny jesteś u nas można spotkać takie pakiety a u was w baranowie takie pakiety ćpunów i meneli śmiech na sali ty będziesz o nas pisał puknij sie w głowe baranie!!!~! Najwiecej sie wypowiadają Ci co im bardzo sklep przeszkadza a jak tylko przyjdą święta to biegną do sklepu jak przyjedzie rodzinka żeby się czegoś napić!!!

  #50147 Reply
  Xyz
  Gość

  Więc piją piją pierd.ą i sra.ą pieniądze się du.y nie trzymają, a w sklepach i pod sklepami załatwiają swe rachunki tłuczonymi butelkami

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: SKLEP "ZAGŁOBA" 24 h
Twoje informacje