R e k l a m a

Sklep z meblami

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
  • Autor
    Wpisy
  • #8385 Reply
    Krzysiek
    Gość

    Możecie polecić jakiś sklep z dobrymi i tanimi meblami kuchennymi w okolicy?

    #8494 Reply
    Epj
    Gość

    Miejscowość Panki- salon meblowy

    #9703 Reply
    monia
    Gość

    a internetowy? najczęściej jest taniej niż w zwykłym sklepie. w markecie meblowymmożesz zozbaczyc mają duży wybór mebli w niskich cenach. porównywałam kiedyś z normalnymi sklepami i wychodzi kilka procent taniej.

    #10137 Reply
    ola
    Gość
    #11168 Reply
    atk
    Gość

    nowintex pajeczno

    #11189 Reply
    Karolina
    Gość

    Fajnie i tanio robią na zamówienie w Działoszynie koło targowiska z tyłu za dawną Pszczółką.

    #19195 Reply
    jacek
    Gość

    Polecam anetkuchnie.pl mają studio w Częstochowie ale są z Brzeźnicy o ile mam dobre informacje to właścicielka jest z pajeczna robią ekstra meble

    #19196 Reply
    jacek
    Gość

    A widziałeś kiedyś dobre i tanie . Albo dobre albo tanie.

    #36675 Reply
    urwis
    Gość

    dosc trwałe i w dobrej cenie ma ŁYSIK, chyba na poczatku mickiewicza ma sklep z wystawka ale mozna go spotkac na rynkach

    #36682 Reply
    ona
    Gość

    Polecam meble Łysik. Mi robił kuchenne i jestem bardzo zadowolona… http://www.meblelysik.pl

    #37214 Reply
    tesal
    Gość

    Znajoma ma od Łysika , dobry stosunek jakości do ceny.

    #39948 Reply
    Piotrekk
    Gość

    Ciężko o coś dobrego w naszej okolicy, meble do firmy też zamawiałem w sieci konkretnie takie szafy metalowe kartotekowe http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/szafy-kartotekowe bo u nas próżno szukać takiego producenta.

    #39949 Reply
    Trendy
    Gość

    Jak chcesz nowocześnie i solidnie to tylko IKEA.

    #39950 Reply
    poldek
    Gość

    Trendy cos mi nie pasuje w twojej wypowiedzi,bo meble z ikei sa moze nowoczesne ale ich solidnosc to juz inna bajka.

    #39951 Reply
    Wiki
    Gość

    stollido Panki wejdz na ich stronę,a znajdziesz jakie chcesz-tam są wystawcy z całego kraju

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
Odpowiedz do: Reply #36675 in Sklep z meblami
Twoje informacje