R e k l a m a

Skrócony czas pracy do 4 dni

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Skrócony czas pracy do 4 dni

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 33)
 • Autor
  Wpisy
 • #113663 Reply
  Für Doutchland
  Gość

  Pytanie tylko czy wynagrodzenie będzie takie same ale swoją drogą to istna tragikomedia że ktoś kto POprawiał marynarkę Junkerowi w Polsce ani razu nie obniżył podatków wyrównał wiek emerytalny do 67 roku dla każdego nagle zapowiada krótszy czas pracy o skutkach w wynagrodzeniach nie wspomnę.. ISTNA FARSA

  #113664 Reply
  Krzysiek
  Gość

  Oto krótka lista wspaniałomyślności przygotowanych przez Pis dla Polaków. Wprowadzono:
  Drugi już podatek bankowy (liczony od wartości aktywów, czyli w zasadzie jest to podatek od kredytów, podatek od sprzedaży detalicznej, „danina solidarnościowa”, opłata emisyjna od paliw, opłata mocowa (za energię elektryczną), podatek od nieruchomości komercyjnych, opłata wodna, podatek cukrowy i „opłata małpkowa”, podatek od „Netfliksa”, podatek od odpadów i wiele, wiele innych. Pis mocno podniósł też stawki akcyzy na piwo, wino, alkohol oraz wyroby tytoniowe. Wprowadzono także akcyzę na płyn do e-papierosów i tzw. wyrobów nowatorskich. Wprowadzenie podwójnego opodatkowania spółek komandytowych praktycznie zlikwidowało tego typu podmioty w Polsce. A gdyby ktoś w ramach ucieczki przed opodatkowaniem zdecydował się na emigrację, to rząd wymyślił, a Sejm uchwalił, tzw. exit tax. Tak oto pisiorze twój ukochany rząd obniża podatki.

  #113665 Reply
  Julka
  Gość

  Polska jest „daleko za murzynami” jeżeli chodzi o jakość życia w porównaniu do Norwegii, Szwecji i Danii, ale podatkami już te kraje goni. Bo z czegoś socjal trzeba spłacać.
  Płacąc wysokie podatki i nie wspierając polskich firm i przedsiębiorców tylko ich goląc np. stawkami zdrowotnymi nigdy tych krajów „dobrobytu” nie dogonimy. Zostaniemy tanią siłą roboczą na całe wieki.
  !

  #113666 Reply
  ZUS
  Gość

  Für Doutchland zadaj sobie pytanie, czy emeryturę dostaniesz na takim samym poziomie po przepracowaniu 65 i 67 lat?
  Tusk wprowadzając wiek emerytalny do 67 lat spowodował to że dostaniesz emeryturę w wysokości X. Pis wprowadzając wiek emerytalny do 65 roku spowodował, że dostaniesz emeryturę w wysokości(- dwa lata)* X

  #113667 Reply
  Für Doutchland
  Gość

  Ale jakie będą składki jeśli będzie się pracowało 4 dni…po drugie każdy chce mieć wybór a nie przymus

  #113668 Reply
  Gruszka na wierzbie
  Gość

  Prawda jest taka że nadwornego pachołka wywalili z Brukseli to teraz się zatroszczył o Polskę wymyślając bzdurne przepisy które nigdy nie będą miały POkrycia w rzeczywistości lepiej niech wraca dalej poprawiać marynarkę Junkerowi i się dalej POniżać

  #113669 Reply
  Krzysiek
  Gość

  Masz wybór Für Doutchland, możesz pracować tylko jeden dzień lub pięć skoro tak chcesz.
  Nikt nie będzie ci zabraniał pracować 5 dni . W przeciwieństwie do was, zabraniacie ludziom pracować w niedzielę. Możesz nie podpisywać umów na czterodniowy tydzień pracy.

  #113671 Reply
  Aneta
  Gość

  Fur doutchand będzie miała wielka pisowska emeryturę. Przecież doją na całego.

  #113672 Reply
  Anemo
  Gość

  Ojjj pisiorki boją się o swoje posadki na kopalniach . Spokojnie wasz koniec jest bliski

  #113673 Reply
  Pis PRL BIS
  Gość

  No każdy chce mieć wybór. Pisiory raczej ludziom nie dali żadnego wyboru odnośnie inflacji , czy stóp procentowych.Durny pinokio z karakanem wpadli na pomysł socjalu (łapówki wyborczej dla mało zaradnych ) , a reszta społeczeństwa się na to zrzuca i nie ma innego wyjścia. O jakiej wolności wyboru tu mówimy ? Poza tym nagle jakiś pisior zaczął przejmować się swoją emerytką. Jak Pis obniżył wiek emerytalny (a za chwilę znów go podwyższy ) to jakoś nie wpadł na pomysł , że jak będzie krócej pracował , to mniej dostanie emerytury.

  #113674 Reply
  Für Doutchland
  Gość

  Tfusk każdemu poda schabowy na talerzu i kubek miodu 🤣

  #113692 Reply
  Obserwator
  Gość

  Tylko PiS! Super partia! Super Partia!

  #113696 Reply
  Paj
  Gość

  A może w ogóle zrezygnować z pracy i żyć z socjalu.

  #113697 Reply
  hehe
  Gość

  W tym pisiory są najlepsze

  #113698 Reply
  Paj
  Gość

  Zauważyłem że zwolennicy partii rządzącej robią się agresywni gdy się mówi o własnych innych poglądach politycznych.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 33)
Odpowiedz do: Skrócony czas pracy do 4 dni
Twoje informacje