R e k l a m a

Słabe kampanie wyborcze 2024

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Słabe kampanie wyborcze 2024

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
 • Autor
  Wpisy
 • #128725 Reply
  Wybory
  Gość

  Jakoś słabo wyglądają oferty kandydatów na stanowiska ….

  #128726 Reply
  Piotr
  Gość

  To może ty coś zaproponuj skoro kandydaci tacy słabi jakieś 100 konkretów na 100 dni, których nigdy nie spełnisz…

  #128727 Reply
  Wiedzący
  Gość

  Każdy ma dość tych namolnych kandydatów łażących po domach całe dnie i opowiadających jak to inni źle coś robią a sami nic nie proponują. Aż strach co za głupoty mówią. Chyba mają wyborców za głupków. Fałszywi i tyle.

  #128736 Reply
  Jan
  Gość

  Przecież na tym polega demokracja,że każdy ma szansę kandydować a tym samym robią kampanię i prezentują to co chcą zaproponować. Ludzie ogarnijcie się chcecie putinowskiej Polski?

  #128742 Reply
  Wymień jakiś
  Gość

  Piotr a jakie KOnkrety były spełnione czyżby paliwo po 5 zł dobrowolny ZUS kwota 60 tysięcy wolna od podatku 4 dniowy system pracy 🤔

  #128743 Reply
  Michał
  Gość

  Piotr kampanię skwerkami robi i to ma być rozwój?
  Gdy inne samorządy pozyskiwały ogromne pieniądze Piotr maszt postawił i skwerki robi.
  Progi zwalniające – symbol spowolnienia rozwoju?
  Pająk – symbol brudu i zaniedbania?

  #128744 Reply
  PO
  Gość

  Podobno Ławniczka odwołali z prezesury. Następni są szeregowi pracownicy z Rząśni, Miklaszewska i Telenga Bożka mają tylko zdegradować. Ma ich nie ochronić nawet to że są radnym nikt nie zwraca na to uwagi. Jednej z nich nawet zwolnienie nie pomoże 😵
  Grubo.

  #128745 Reply
  Darek
  Gość

  Nareszcie biorą się za pieluchowcow. To nieudacznicy, niekompetentni i jeszcze złośliwi ludzie. Karma wraca.

  #128746 Reply
  Rambo
  Gość

  Rzeczywiście na stronie rambu nie ma nazwisk zarządu. Pewnie tego nieudacznika Dariusza też popchnęli. Teraz trzeba ich pytać jak to było z tą hala co musiała się spalić.

  #128747 Reply
  Wybór
  Gość

  Kampania Piotra nabrała rozpędu, produkcja gazetek i broszurek na całego, chwali się tym co wywalczył poprzednik ( pozyskane pieniądze), zrobiono większość dróg koło siebie, w swoim rejonie bo króciutkie, kino pomalowane w połowie, korony drzew nie podcięte, w końcu po 5 latach sprząta Pajęczno, lepiej późno niż wcale

  #128748 Reply
  Obserwator
  Gość

  Lawniczek, był rambie Telenga, Bożek czy liderka Miklaszewska to kopalnia i elektrownia. A z samej Rząśni warto wspomnieć o Marcinie Mielczarku w ciagu pięciu lat dwa domy wybudował, jest jeszcze Mirosław Miklaszewski mąż radnej obaj elektrownia lub kopalnia jest kolejny Telenga Piotr prywatny kierowca lawniczka, jest przedstawiciel rodu Kozłowskich z Trzcinicy, Aneta Krawczyk w rambie zatrudniona przez Marcina lawniczka, Dawid Peciak kandydat na radnego w Suchowoli nijaki Rabeda Robert z Rekiel. To tylko kilka nazwisk bardzo aktywnych w ostatnich miesiącach.

  #128749 Reply
  Suchowolec
  Gość

  Wywalić to jedno, drugie rozliczyć. Zrobić audyty, sprawdzić zamówienia, zatrudnienia, przetargi, zlecenia, itd.

  #128751 Reply
  Chamstwo w panstwie
  Gość

  Ale pis bagna narobiłe w tych spółkach . Nie twierdzę że za PO nie było kumoterstwa u kolesiostwa ale pisowcy to takich cymbołów powciskali na stołki ze dramat . Masa sztucznych dobrze płatnych zbędnych etatów drenujących te spółki.

  #128758 Reply
  PO
  Gość

  Najśmieszniejsze jest to że część z tych osób bajdurzy o ochronie związków zawodowych, długoletniej pracy itd. A ci sami którzy ich klepią po plecach już krzyżyk postawili 😁 Ma być ostro i bez skrupułów. Najpierw won a potem się zobaczy. A to przy normalnych cięciach na elektrowni i kopalni za kilka lat gdy może coś ugrają oznacza zimny bruk i tyle.

  #128767 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Dobra zmiana

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: Słabe kampanie wyborcze 2024
Twoje informacje