R e k l a m a

smart kid belt

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Sandra 2 tygodnie, 3 dni temu.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #82855 Odpowiedz

  kaśka

  Czy pasy smart kid belt niedawno reklamowane w sieci to dobre rozwiązanie? Zastanawiam się od kilku tygodniu nad ich zakupem. W sumie drogie nie są, zastanawiam się jakie macie do tego podejście i czy jak się sprawdzają takie pasy.

  #82856 Odpowiedz

  Rodzic
  #82919 Odpowiedz

  tomaszewska

  Nie wiem mnie się wydaje, że ta cała nagonka na SKB to sprawka producentów fotelików, takie mnie doszły słuchy. Przecież te pasy mają homologację! pozytywnie przeszły testy zdarzeniowe, lepszy taki adapter, niż wożenie dzieciaka na poddupniku.

  #83018 Odpowiedz

  staśka

  homologacja to jeszcze nie wszystko. A testy zderzeniowe? ochrona boczna głowy dziecka?
  Nie potrzeba być specem do fotelików, żeby wiedzieć jak zabezpieczyć dziecko w aucie…nasze córeczka jeździ w concord reverso plus. Zamierzamy ją wozić do 4 roku życia tyłem do kierunku jazdy….

  #84925 Odpowiedz

  martysia

  Teraz tyłem do kierunku jazdy tez pisza , że nie wskazane wozić dziecka. Tyle opinii w tym temacie, że się człowiek gubi. Nasza córka ma już 5 lat, wysoka jest więc podkładka odpada, wagowo na fotelik tez za duza więc zakupiłam Smart Kid Belt. Uważam, że jest stabilnie zapieta, wystarczy poczyatac na ich stronie jakie ma certyfikaty, atesty, jakie urządzenie przeszło testy

  #86281 Odpowiedz

  Sandra

  W przypadku wyrośniętych dzieci takie rozwiązanie się jak najbardziej sprawdza. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie, niż podkładki, które tak naprawdę mogą zrobić więcej szkody, niż pożytku.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: smart kid belt
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a