R e k l a m a

smart kid belt

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  jan 1 dzień, 20 godziny temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #82855 Odpowiedz

  kaśka

  Czy pasy smart kid belt niedawno reklamowane w sieci to dobre rozwiązanie? Zastanawiam się od kilku tygodniu nad ich zakupem. W sumie drogie nie są, zastanawiam się jakie macie do tego podejście i czy jak się sprawdzają takie pasy.

  #82856 Odpowiedz

  Rodzic
  #82919 Odpowiedz

  tomaszewska

  Nie wiem mnie się wydaje, że ta cała nagonka na SKB to sprawka producentów fotelików, takie mnie doszły słuchy. Przecież te pasy mają homologację! pozytywnie przeszły testy zdarzeniowe, lepszy taki adapter, niż wożenie dzieciaka na poddupniku.

  #83018 Odpowiedz

  staśka

  homologacja to jeszcze nie wszystko. A testy zderzeniowe? ochrona boczna głowy dziecka?
  Nie potrzeba być specem do fotelików, żeby wiedzieć jak zabezpieczyć dziecko w aucie…nasze córeczka jeździ w concord reverso plus. Zamierzamy ją wozić do 4 roku życia tyłem do kierunku jazdy….

  #84925 Odpowiedz

  martysia

  Teraz tyłem do kierunku jazdy tez pisza , że nie wskazane wozić dziecka. Tyle opinii w tym temacie, że się człowiek gubi. Nasza córka ma już 5 lat, wysoka jest więc podkładka odpada, wagowo na fotelik tez za duza więc zakupiłam Smart Kid Belt. Uważam, że jest stabilnie zapieta, wystarczy poczyatac na ich stronie jakie ma certyfikaty, atesty, jakie urządzenie przeszło testy

  #86281 Odpowiedz

  Sandra

  W przypadku wyrośniętych dzieci takie rozwiązanie się jak najbardziej sprawdza. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie, niż podkładki, które tak naprawdę mogą zrobić więcej szkody, niż pożytku.

  #86807 Odpowiedz

  mamaLeona

  Co czytam jakieś opinie na temat tych pasów to pojawia się argument, że co z ochroną w przypadku zderzenia bocznego. Przecież te adapter to jest przeznaczony dla dzieci, które sa duże, ewentualnie wyrośnięte, które w foteliku zwyczajnie się nie mieszczą. Mój syn w wieku 10 lat zaczął jeździć przypięty zwykłymi pasami.

  #86826 Odpowiedz

  Max

  Zgodzę się że to adapter przeznaczony dla większych dzieci, tylko niestety ludzie tego nie rozumieją i zakładają takie adaptery 3-4 latką już..

  #86843 Odpowiedz

  kinia

  Pamiętajcie że Smart Kid Belt jest od 5 r. Mniejsze dzieci obowiązkowo fotelik. Ja rozumiem producentów fotelików, bo obroty im spadły na 100% ale robić az takie rzeczy jak negatywny marketing komuś, to już przesada.

  #86847 Odpowiedz

  Kazik

  Nie negatywny marketing tylko prawda. Każdy ma swój rozum. Swoje dzieci woźcie w tym, a nie nakłanianie innych 😕

  #87103 Odpowiedz

  asia

  Myślę że warto rozważyć w rodzinach wielodzietnych, gdzie przewożenie dzieci w 5 osobowym aucie to nie lada wyczyn. Coś o tym wiem niestety. Kupiliśmy bo inaczej się nie da a nie nam nic innego, co by zastąpiło fotelik.

  #87158 Odpowiedz

  ladyMi

  Prawda! każdy chce dla swoich dzieci, jak najlepiej, trzeba przemyśleć wszystkie za i przeciw. Pasy, foteliki… ale trzeba jeździć ostrożnie! ja korzystam z adaptera i nie mam nic do zarzucenia, są w porządku.

  #87189 Odpowiedz

  Abc

  Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze!

  #87316 Odpowiedz

  ewa

  Dla nas to rozwiązanie super. Często zdarza nam się wozić więcej dzieci w samochodzie i wtedy przewiezieni wszystkich w fotelikach jest nie możliwe. Pas jest w pełni bezpieczny, co potwierdzają wszystkie testy.

  #89060 Odpowiedz

  Kasia Mak

  Ja jestem bardzo zadowolona, mam starszego syna, który już nie wchodzi do fotelików a pasy dalej jeździły mu po szyji – dzieki temu że mamy smart kid belt możemy to odpowiednio wyregulować

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: smart kid belt
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a