R e k l a m a

smart kid belt

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 31)
 • Autor
  Wpisy
 • #82855
  kaśka
  Gość

  Czy pasy smart kid belt niedawno reklamowane w sieci to dobre rozwiązanie? Zastanawiam się od kilku tygodniu nad ich zakupem. W sumie drogie nie są, zastanawiam się jakie macie do tego podejście i czy jak się sprawdzają takie pasy.

  #82856
  Rodzic
  Gość
  #82919
  tomaszewska
  Gość

  Nie wiem mnie się wydaje, że ta cała nagonka na SKB to sprawka producentów fotelików, takie mnie doszły słuchy. Przecież te pasy mają homologację! pozytywnie przeszły testy zdarzeniowe, lepszy taki adapter, niż wożenie dzieciaka na poddupniku.

  #83018
  staśka
  Gość

  homologacja to jeszcze nie wszystko. A testy zderzeniowe? ochrona boczna głowy dziecka?
  Nie potrzeba być specem do fotelików, żeby wiedzieć jak zabezpieczyć dziecko w aucie…nasze córeczka jeździ w concord reverso plus. Zamierzamy ją wozić do 4 roku życia tyłem do kierunku jazdy….

  #84925
  martysia
  Gość

  Teraz tyłem do kierunku jazdy tez pisza , że nie wskazane wozić dziecka. Tyle opinii w tym temacie, że się człowiek gubi. Nasza córka ma już 5 lat, wysoka jest więc podkładka odpada, wagowo na fotelik tez za duza więc zakupiłam Smart Kid Belt. Uważam, że jest stabilnie zapieta, wystarczy poczyatac na ich stronie jakie ma certyfikaty, atesty, jakie urządzenie przeszło testy

  #86281
  Sandra
  Gość

  W przypadku wyrośniętych dzieci takie rozwiązanie się jak najbardziej sprawdza. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie, niż podkładki, które tak naprawdę mogą zrobić więcej szkody, niż pożytku.

  #86807
  mamaLeona
  Gość

  Co czytam jakieś opinie na temat tych pasów to pojawia się argument, że co z ochroną w przypadku zderzenia bocznego. Przecież te adapter to jest przeznaczony dla dzieci, które sa duże, ewentualnie wyrośnięte, które w foteliku zwyczajnie się nie mieszczą. Mój syn w wieku 10 lat zaczął jeździć przypięty zwykłymi pasami.

  #86826
  Max
  Gość

  Zgodzę się że to adapter przeznaczony dla większych dzieci, tylko niestety ludzie tego nie rozumieją i zakładają takie adaptery 3-4 latką już..

  #86843
  kinia
  Gość

  Pamiętajcie że Smart Kid Belt jest od 5 r. Mniejsze dzieci obowiązkowo fotelik. Ja rozumiem producentów fotelików, bo obroty im spadły na 100% ale robić az takie rzeczy jak negatywny marketing komuś, to już przesada.

  #86847
  Kazik
  Gość

  Nie negatywny marketing tylko prawda. Każdy ma swój rozum. Swoje dzieci woźcie w tym, a nie nakłanianie innych 😕

  #87103
  asia
  Gość

  Myślę że warto rozważyć w rodzinach wielodzietnych, gdzie przewożenie dzieci w 5 osobowym aucie to nie lada wyczyn. Coś o tym wiem niestety. Kupiliśmy bo inaczej się nie da a nie nam nic innego, co by zastąpiło fotelik.

  #87158
  ladyMi
  Gość

  Prawda! każdy chce dla swoich dzieci, jak najlepiej, trzeba przemyśleć wszystkie za i przeciw. Pasy, foteliki… ale trzeba jeździć ostrożnie! ja korzystam z adaptera i nie mam nic do zarzucenia, są w porządku.

  #87189
  Abc
  Gość

  Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze!

  #87316
  ewa
  Gość

  Dla nas to rozwiązanie super. Często zdarza nam się wozić więcej dzieci w samochodzie i wtedy przewiezieni wszystkich w fotelikach jest nie możliwe. Pas jest w pełni bezpieczny, co potwierdzają wszystkie testy.

  #89060
  Kasia Mak
  Gość

  Ja jestem bardzo zadowolona, mam starszego syna, który już nie wchodzi do fotelików a pasy dalej jeździły mu po szyji – dzieki temu że mamy smart kid belt możemy to odpowiednio wyregulować

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 31)
 • Temat smart kid belt jest zamknięty na nowe odpowiedzi.