R e k l a m a

smart kid belt

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 31)
  • Autor
    Wpisy
  • #82855
    kaśka
    Gość

    Czy pasy smart kid belt niedawno reklamowane w sieci to dobre rozwiązanie? Zastanawiam się od kilku tygodniu nad ich zakupem. W sumie drogie nie są, zastanawiam się jakie macie do tego podejście i czy jak się sprawdzają takie pasy.

    #82856
    Rodzic
    Gość
    #82919
    tomaszewska
    Gość

    Nie wiem mnie się wydaje, że ta cała nagonka na SKB to sprawka producentów fotelików, takie mnie doszły słuchy. Przecież te pasy mają homologację! pozytywnie przeszły testy zdarzeniowe, lepszy taki adapter, niż wożenie dzieciaka na poddupniku.

    #83018
    staśka
    Gość

    homologacja to jeszcze nie wszystko. A testy zderzeniowe? ochrona boczna głowy dziecka?
    Nie potrzeba być specem do fotelików, żeby wiedzieć jak zabezpieczyć dziecko w aucie…nasze córeczka jeździ w concord reverso plus. Zamierzamy ją wozić do 4 roku życia tyłem do kierunku jazdy….

    #84925
    martysia
    Gość

    Teraz tyłem do kierunku jazdy tez pisza , że nie wskazane wozić dziecka. Tyle opinii w tym temacie, że się człowiek gubi. Nasza córka ma już 5 lat, wysoka jest więc podkładka odpada, wagowo na fotelik tez za duza więc zakupiłam Smart Kid Belt. Uważam, że jest stabilnie zapieta, wystarczy poczyatac na ich stronie jakie ma certyfikaty, atesty, jakie urządzenie przeszło testy

    #86281
    Sandra
    Gość

    W przypadku wyrośniętych dzieci takie rozwiązanie się jak najbardziej sprawdza. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie, niż podkładki, które tak naprawdę mogą zrobić więcej szkody, niż pożytku.

    #86807
    mamaLeona
    Gość

    Co czytam jakieś opinie na temat tych pasów to pojawia się argument, że co z ochroną w przypadku zderzenia bocznego. Przecież te adapter to jest przeznaczony dla dzieci, które sa duże, ewentualnie wyrośnięte, które w foteliku zwyczajnie się nie mieszczą. Mój syn w wieku 10 lat zaczął jeździć przypięty zwykłymi pasami.

    #86826
    Max
    Gość

    Zgodzę się że to adapter przeznaczony dla większych dzieci, tylko niestety ludzie tego nie rozumieją i zakładają takie adaptery 3-4 latką już..

    #86843
    kinia
    Gość

    Pamiętajcie że Smart Kid Belt jest od 5 r. Mniejsze dzieci obowiązkowo fotelik. Ja rozumiem producentów fotelików, bo obroty im spadły na 100% ale robić az takie rzeczy jak negatywny marketing komuś, to już przesada.

    #86847
    Kazik
    Gość

    Nie negatywny marketing tylko prawda. Każdy ma swój rozum. Swoje dzieci woźcie w tym, a nie nakłanianie innych 😕

    #87103
    asia
    Gość

    Myślę że warto rozważyć w rodzinach wielodzietnych, gdzie przewożenie dzieci w 5 osobowym aucie to nie lada wyczyn. Coś o tym wiem niestety. Kupiliśmy bo inaczej się nie da a nie nam nic innego, co by zastąpiło fotelik.

    #87158
    ladyMi
    Gość

    Prawda! każdy chce dla swoich dzieci, jak najlepiej, trzeba przemyśleć wszystkie za i przeciw. Pasy, foteliki… ale trzeba jeździć ostrożnie! ja korzystam z adaptera i nie mam nic do zarzucenia, są w porządku.

    #87189
    Abc
    Gość

    Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze!

    #87316
    ewa
    Gość

    Dla nas to rozwiązanie super. Często zdarza nam się wozić więcej dzieci w samochodzie i wtedy przewiezieni wszystkich w fotelikach jest nie możliwe. Pas jest w pełni bezpieczny, co potwierdzają wszystkie testy.

    #89060
    Kasia Mak
    Gość

    Ja jestem bardzo zadowolona, mam starszego syna, który już nie wchodzi do fotelików a pasy dalej jeździły mu po szyji – dzieki temu że mamy smart kid belt możemy to odpowiednio wyregulować

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 31)
  • Temat smart kid belt jest zamknięty na nowe odpowiedzi.