R e k l a m a

Śmieciowisko w naszym powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Śmieciowisko w naszym powiecie

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 115)
 • Autor
  Wpisy
 • #127640 Reply
  Zbyszek z Niwisk Górnych
  Gość

  Drodzy mieszkańcy!
  Najwyższa pora aby w sejmiku województwa łódzkiego zasiadł człowiek, która mieszka z nami i leży mu dobro naszego powiatu i naszego zdrowia. Pani Koperskiej należy już podziękować ponieważ pełni funkcję wiceprezesa firmy zajmującej się odpadami i nic nie zrobiła w kierunku ograniczenia składowania odpadów na śmieciowisku. Dlatego też funkcję radnego województwa musi pełnić osoba, która nie jest powiązana jak Pani Koperska ze składowiskiem w naszym powiecie. JA GŁOSUJĘ NA PIOTRA WALUSIAKA! Jemu oddam swój głos. DLACZEGO?
  Dlatego, że mieszka wśród nas, pije tą samą wodę co my, która jest narażona na oddziaływania składowiska odpadów, a ponadto Lewica ma Wiceministrę do spraw ekologii i składowisk odpadów i właśnie ten człowiek może zatrzymać tą machinę bomby ekologicznej Decyzję zostawiam do analizy wam moi drodzy mieszkańcy. Ja na miejscu Pani Koperskiej bym się wstydził pokazywać się na Pajęcznie jak straciła moje zaufanie i myślę, że państwa tak postępując ze składowiskiem. To jest cios w nasze codziennie życie. Strach pić tą wodę z kranu bo nie wiadomo jakie pierwiastki i bakterie zawiera, muszę kupować wodę pitną i do zup w sklepie w baniakach 5 itrowych, ile to kosztuje miesięcznie, kto nam za to odda? Pani Koperska? Nie! Składowisko? Nie! My jesteśmy w kółko rolowani. Kiedyś woda była czysta. A co nam zafundowała? Czas to zmienić w wyborach samorządowych 7 kwietnia.

  #127647 Reply
  Marekkkkkkkkkkkkkkk
  Gość

  Masz rację, Panie Zbyszku. Przyznam Panu rację.

  #127662 Reply
  Jopka
  Gość

  Ja myślę, że wszyscy działkowcy też na niego zagłosują !

  #127671 Reply
  Śmieszna wasza logika
  Gość

  Zbyszek z niwisk prowadzisz kampanię posła lewicy ?? 🤣

  #127672 Reply
  Leszek
  Gość

  Kolejne wysypisko w centrum Pajęczna zrobił Piotr w MZK.
  Gdzie rozum?

  #127674 Reply
  Marusia
  Gość

  Co zrobiła Pani Koperska dla Pajęczna wszyscy wiedzą. Może nie wszyscy wiedzą, że Pani Koperska jest wiceprezesem Ekoregionu, firmy która przywozi odpady do powiatu pajęczańskiego. Poza tym Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska ma w Ekoregionie 9,9 % udziałów w firmie Ekoregion i powinien być kontrolowany przez władze wojewódzkie, gdzie Pani Koperska jest przewodniczącą sejmiku. Czy to nie jest konflikt interesów? Moim zdaniem to pisowska patologia, jak wszędzie, byle kasę doić.

  #127678 Reply
  Uwe
  Gość

  walusiaka ??? Tego sldowca????? Chyba kpina

  #127679 Reply
  Niwiscok
  Gość

  To jak z SLD to musi być zły zaraz czy co. A gdyby był z innej partii to na pewno dobry?

  #127687 Reply
  Pająk
  Gość

  Ile doi Koperska z Ekoregionu na miesiąc, bo to jest pośrednio dojenie mieszkańców.

  #127688 Reply
  Tomek
  Gość

  Ze 30 może mieć?

  #127692 Reply
  Paweł
  Gość

  Według oświadczenia majątkowego z 2023 roku, Pani Koperska z firmy Eko-Region uzyskała dochód w wysokości 272 tysięcy złotych. Czytam to wszystko i Koperska w sumie nie wiem co zrobiła dla Pajęczna… chyba nic. Adam Nowak jako wiceminister też się za dużo nie interesuje składowiskiem odpadów w Dylowie oraz miastem Pajęczno. Nawet nie przyjechał do Miasta Pajęczna podziękować mieszkańcom Pajęczna za tak liczną liczbę głosów. Pani Kandydatka z Hołowni Pani Ryś to nic nie działa dla miasta Pajęczno, o nic nie walczy, nie pokazuje się, wyskakuje tylko przed wyborami jak gwiazda hollywood.
  Zostaje tylko Piotr Walusiak, ten chłop od lat udziela się, chodzi za ludzkimi sprawami po urzędach, Można powiedzieć, że interesuje się jak pomóc lokalnej społeczności Pajęczna, Tylko Walusiak obronił ogródki działkowe w Pajęcznie przed likwidacją i tak logicznie to jest jedyny kandydat dla Pajęczna, który zapracował na kandydata do sejmiku przez swoją wieloletnią pracę dla nas mieszkańców Pajęczna. Piotrze Walusiak masz mój głos! Będę na ciebie głosował z rodziną 7 kwietnia.

  #127696 Reply
  Piotr Walusiak
  Gość

  Dziękuję wszystkim bez wyjątku, piszącym tak negatywnie jak i pozytywnie. W szczególny sposób dziękuję Panu Zbyszkowi z Niwisk Górnych, który zapoczątkował na forum wpisy. Będę zo jakiś czas komentował . Zamieszczę obszerny komentarz dotyczący wysypiska w Dylowie A. Radni z Panem burmistrzem znają moje stanowisko, które przedstawiłem podczas Sesji Miejskiej.
  Do „Wpis śmieszna Wasza logika” Uprzejmie przypominam, są to wybory do Samorządu a nie Parlamentarne.
  Do Leszka. Panie Leszku pomylił Pan Piotrów. Nigdy niemiałem i nie mam wpływów na decyzję Rady Miejskiej. Pozdrawiam
  Zapraszam na wybory 7 kwietnia

  #127698 Reply
  wyborca
  Gość

  Czerwone wcale nie musi być złe, a poza tym jedyne ugrupowanie, które przedstawia realny i konkretny program wyborczy. Zajrzyjcie na profil pana Piotra na facebooku jest tam jeszcze więcej szczegółów i propozycji zmian nie tylko dla powiatu ale i dla całego regionu. Myślę że to odpowiedni człowiek i dobry kandydat w tych wyborach. Życzę powodzenia i będę głosował.

  #127699 Reply
  Pająk
  Gość

  A jaka jest różnica między pis a sld? Nie biorę pod uwagę co mówią jedni i drudzy. To socjalizm w pełnej krasie, tylko Kperskiej płynie na konto kasa za śmieci w powiecie. Jak tak można mamić mieszkańców.

  #127701 Reply
  Paweł
  Gość

  Szanowny Panie o nazwie „Pająk” różnica jest olbrzymia między PiS-em a SLD. Zamiast wprowadzać mieszkańców w błąd, bardzo proszę pana o przeczytanie programów wyborczych obu partii oraz ich działań na przestrzeni ostatnich lat. Jak rządziło SLD to były bardzo dobre lata dla Polski rozpoczynając od funkcjonowania państwa a kończąc na gospodarce oraz dzięki SLD jesteśmy bezpieczni w NATO i możemy spać spokojnie bo siły NATO strzegą naszych domostw. W odróżnieniu do ostatnich 8 lat, gdzie była afera na aferze. Dobrej nocy i zdrowia życzę Pan Paweł
  Zapraszam na stronę internetową http://100aferpis.pl/
  100aferpis.pl

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 115)
Odpowiedz do: Śmieciowisko w naszym powiecie
Twoje informacje