R e k l a m a

Smród w Działoszynie

  • This topic has 129 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 11 months temu by Felek.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #113313 Reply
    qwerty
    Gość

    A co da jazgotanie na proteście, tu urząd powinien się do roboty w końcu wziąć, a nie ugłaskany siedzieć cicho.

    #113315 Reply
    Piotr
    Gość

    A co na to wielmożna posłanka stąd?

    #113355 Reply
    Edek z krainy kredek
    Gość

    Podbijam temat, żeby władza w końcu się zainteresowała problemem

    #113369 Reply
    Wyborca
    Gość

    Ten problem to dawno powinna rozwiązać posłanka co mieszka obok. Ale dlaczego tego nie robi?

    #113394 Reply
    Aniela
    Gość

    A to my mamy posłankę? chyba już jej kadencja minęła?, a być może zmienił się tylko obszar jej działania? Rodzą się same pytania.

    #113402 Reply
    Urew
    Gość

    My mamy władze lokalne, one od tego są. Nawet już na proteście były. He he

    #113455 Reply
    Henryk
    Gość

    Czy w końcu ktoś weźmie się za te smrody z przetwórni, ubojni i oczyszczalni? Czy zwykli ludzie też mają zacząć wywozić odchody na pola?

    #113459 Reply
    Hajek
    Gość

    Smród to jest z postepowania karnego tej stąd. 9 rok.

    #113465 Reply
    obserwator
    Gość

    Smród był ,jest i będzie!Za taki stan odpowiedzialni są radni i burmistrz a nie posłanka jak tu -wielu pisze głupoty.To nie jest kompetencja posła a gospodarzy tego terenu,lecz
    ich interesuje wyłącznie kasa a nie problemy wyborców.Co innego obiecywali w kampanii i to samo niedługo będą obiecywać w następnej a potem cisza.Wstyd za takie towarzystwo
    wzajemnej adoracji.Jedni drugich chwalą i nic nie zrobili dosłownie nic,żeby ten smród
    zlikwidować! Brawo pseudogospodarze jak wy możecie spojrzeć ludziom w oczy

    #113467 Reply
    łolaboga
    Gość

    śledzę ten wątek od dawna i bardzo cieszy mnie spore zainteresowanie, czas na kilka słów ode mnie

    pisanie i narzekanie tutaj nic nie zmieni, może jedynie to, że informacja trafi do większej liczby odbiorców

    w sierpniu 2020 roku nagrałem zrzut ścieków na pola, zdjęcia oraz filmy wysłałem na komendę z opisem co, gdzie i kiedy.
    pierwsza odpowiedź była taka, że nie widać tablic rejestracyjnych.
    wystarczyło przybliżyć zdjęcie, żeby je znaleźć. odpisałem, że owszem, numery rejestracyjne są na zdjęciach.
    w odpowiedzi dostałem telefon, że owszem, blachy są widoczne ale oni nic z tą sprawą nie zrobią. jeśli chcę coś z tym zrobić to muszę iść do sądu i to zgłosić.
    rozumiecie? ktoś wylewa ścieki na pola a policja odmawia interwencji. mam iść do sądu i wytoczyć sprawę jako osoba prywatna?
    ochrona środowiska również działa tylko w teorii, w praktyce nie istnieją.
    to wszystko mafia, kto ma hajs ten robi co chce – a najlepszym przykładem jest to, co się tutaj odpier****a

    warto też dodać, że przetwórnie z Zalesiaków yebią syf do rzeki, mają zakamuflowane rury którymi walą do Warty co tylko chcą i nikt tego nie kontroluje – również zgłoszone i również olane przez odpowiednie organy

    nie ma to jak dobra zmiana, przed nią było tak samo i po niej też będzie tak samo

    jeśli sami nic z tym nie zrobicie nikt z tym nic nie zrobi

    #113484 Reply
    obserwator
    Gość

    do poprzednika masz rację! Burmistrz,radni ,przetwórniarze,policja,sanepid błędne koło
    zamyka się.Radni chwalą jakiego to dobrego mamy gospodarza a my wszyscy trujemy się tym smrodem. Nazwałeś to trafnie lokalna mafia.

    #113527 Reply
    Smrodliszyn
    Gość

    W piątek jadąc rowerem w stronę Ozegowa, już w zabudowaniach smród, ale dla mogących coś zrobić nie ma problemu

    #113529 Reply
    Kawka
    Gość

    A dlaczego posłanki ma to nie obchodzić? Szczególnie jak jest stąd. Obowiązkiem posła są wszystkie sprawy obywateli. Nie wypisujcie głupot i nie brońcie dziadowstwa.

    #113531 Reply
    Klimek
    Gość

    Oczywiście, jak władza lokalna nie robi tego co trzeba i są zagrożenia to rola posła jest interweniować. Ale trzeba być posłem dla ludzi a nie dla kasy.

    #113536 Reply
    Smrod
    Gość

    Tak samo jak władza lokalna jest dla ludzi. To ich za…y obowiązek zająć się smrodem lokalnym. Za to biorą pieniądze.
    Nie gadaj głupot Kawka. Próbujesz odwrócić uwagę od tego, czym powinien zająć się urząd w Smrodzioszynie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 130)
Odpowiedz do: Reply #113459 in Smród w Działoszynie
Twoje informacje