R e k l a m a

Smród w Działoszynie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #114263 Reply
    Jaga
    Gość

    Nasza posłanka nie robi nic, dobrze że są posłowie z innych okręgów, którzy próbują coś zrobić. Nasza posłanka ma alternatywę bo w razie czego zawsze może wyjechać ze swoimi spadkowiczami na Bali.

    #114264 Reply
    obserwator
    Gość

    Władze Działoszyna to czują tylko kasę,reszta ich nie obchodzi.Niedługo będą nas
    znowu przekonywa przed wyborami jacy to są skuteczni a przez całą kadencję nie potrafią
    zlikwidować smrodu.Oni muszą być w zmowie z tymi trucicielami bo nie ma logicznego wy-
    tłumaczenia takiego zachowania.Ci truciciele to ubojnia,przetwórniarz i oczyszczalnia
    doborowe trio!Władza to popiera bo nic nie zrobiła w tym zakresie.

    #114265 Reply
    Mieszkanka gminy
    Gość

    Sedno sprawy. Przedsiębiorcy są sponsorami kampani wyborczych, to jak zadziałać?
    A my wąchamy, aż pozdychamy. Ale kogo to obchodzi.

    #114297 Reply
    Jajek
    Gość

    Tam gdzie pisuary smród był, jest i będzie

    #114301 Reply
    Yaro
    Gość

    Pisowski smród każdego dnia jest większy. Brawo Pielucha.

    #114332 Reply
    Smrod
    Gość

    Czujecie? Właśnie rozchodzi się po Działoszynie fetor z oczyszczalni.
    Jak w końcu dojdzie do katastrofy ekologicznej, to władze Dzialoszyna będą udawać, że nie wiadomo, kto zatruwa miasto.

    #114333 Reply
    Piotr
    Gość

    A posłanka stąd ma jakiś problem z węchem bo nic nie działa?. Parlamentarzyści mają w obowiązku dbać o dobro mieszkańców. To wyższy stopień władzy.

    #114334 Reply
    Gdzie jest drab?
    Gość

    Gdzie jest drab? Obstwia rodzina urzad ?

    #114356 Reply
    Tomek Szymala
    Gość

    Ile trzeba znosić te fetor żeby się tak wkurw.ć . A wiem że twoje ziomki ci to przekażą . Więc Rafau zrób z tym porządek

    #114357 Reply
    Jajek
    Gość

    Układy i układziki,układzikami poprzekładane. To państwo już dawno powinno nazywać się Ciemnogród

    #114358 Reply
    Tomek Szymala
    Gość

    Wiem że za chwilę będzie hejt ale jeśli ktoś ma ochotę powąchać fetoru z oczyszczalni zapraszam. Pana Burmistrza też chętnie ugoszczę do karkòweczki smròd.

    #114359 Reply
    Smrodek
    Gość

    Taka co wieczorna atrakcją w Działoszynie. Fetorek z oczyszczalni. Ciepły wieczór, siedzimy z sąsiadami na podwórku, wesoła atmosfera, humor dopisuje, bo początek urlopu. A tu nagle taka atrakcja. Dziękujemy burmistrzu. Super jest, śmierdzi na mieście jak należy. Normalnie SMRODZISZYN.
    Zapamiętamy przy kolejnych wyborach.

    #114360 Reply
    Tomek Szymala
    Gość

    Nie mam zamiaru kryć się i udawać kogoś kim nie jestem jebi.e jak uj

    #114361 Reply
    Smrodek
    Gość

    Tomek Szymala – szacun.

    #114362 Reply
    Kuposzyn
    Gość

    Oczyszczalnia i ubojnia robią z naszej gminy chlew, ,,wstyd i hańba” jakby to powiedziała banda matoła

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 130)
Odpowiedz do: Reply #114362 in Smród w Działoszynie
Twoje informacje