R e k l a m a

Spółka śmieciowa…kto doradza burmistrzowi?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Spółka śmieciowa…kto doradza burmistrzowi?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 57)
  • Autor
    Wpisy
  • #115796 Reply
    Andrzej
    Gość

    Ja też tam szczurów nie widziałem ale widziałem inne PSZOKi ten Pajęczański to wygląda daleko za cywilizacją..

    #115797 Reply
    Niwiscok
    Gość

    Dzień dobry. Pomóżcie Janowi Czarneckiemu z Pajęczna. Wpłaćcie kilka dych. Reszta jest mało ważna.

    #115799 Reply
    Aleksandra
    Gość

    Magda Ty widziałaś PSZOK, poczytaj sobie w gogle i dopiero się wypowiadaj?

    #115800 Reply
    Robert
    Gość

    W Pajęcznie kupka śmieci, odpadów leżąca na gołej ziemi i pod chmurką to PSZOK 🙈🙈🙈
    KONCEPCJA…

    #115818 Reply
    wlodek
    Gość

    Robert jedź i sprawdź a nie pisz bzdur

    #115819 Reply
    Xyz
    Gość

    Mimo utworzenia Spółki smiecowej. To nadal musi być ogłoszony przetarg na tą usługę.Wtedy może się wszystko zdarzyć i spółka padnie nim zacznie działać. Zastanówcie się.

    #115824 Reply
    wlodek
    Gość

    Trzeba zapytać Burmistrza ko ją będzie utrzymywał jak nie wygra przetargu na wywóz sieci ,jaki będzie miesięczny koszt jej utrzymania ,oraz gdzie te śmiecie będą wywożone Biznes to jest na recyklingu śmieci a nie na ich odbiorze

    #115829 Reply
    Ivan
    Gość

    Wiceprezes Ekoregionu, mieszkanka Pajęczna pomoże. Jest w końcu przewodniczącą sejmiku województwa a gospodarka odpadami na terenie województwa jest w zakresie działań sejmiku. Pajęczno ma fory.

    #115845 Reply
    stachu
    Gość

    PSZOK w centrum Pajęczna to poroniony pomysł, sanepid z Łodzi powinien systematycznie sprawdzać działalność tej koncepcji. PSZOK miał powstać koło składowiska tak ,aby nie wpływać bardziej na środowisko.
    Ponadto poczekajcie jeszcze trochę jak będzie śmierdzieć, bo posunięcia świadczą tylko o przeniesieniu śmieciowiska do Pajęczna i to w dodatku do samego centrum. Żałosne

    #115913 Reply
    Fakt
    Gość

    Ceny za śmieci już nam koncepcja załatwił, teraz spółka ma być?
    To dopiero będzie masakra?

    #115914 Reply
    Xyz
    Gość

    Tak masakra i to na całego.
    Śmieci we workach.Tzn popiół szkło? To ile ja tych worków wystawie 20?
    Gdzie będę trzymał śmieci w piwnicy i będą śmierdzieć i się rozkładać.
    Jest jak jest ale z usług Eko Region to ja jestem zadowolony od wielu lat.

    #115915 Reply
    Sonia
    Gość

    Też jestem zadowolona z firmy Eko region, tylko burmistrz ma koncepcję i dobrych doradców, a to powoduje taką cenę?
    Zero dyplomacji…?

    #115924 Reply
    Hmm
    Gość

    Sonia może w przyszłych wyborach ty się wykaż dyplomacją i kandyduj

    #115943 Reply
    Prezes
    Gość

    Ten człowiek nie ma nic pojęcia o dyplomacji, to istny zadufany bufon jak jego kolega. Ma problem z własną nisko oceną , doświadczona osoba nie ma szans w doradzeniu bo on jest uparty i najlepiej wie ,bo jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz. To istny 🐑 w wałsne pomysły i oczywiście wlasne interesy. Rowerowa wypożyczalnia w domu sportu jest ostatnim z wielu niewypałów.
    Ten burmistrz nie jest dla ludzi ….nie

    #115950 Reply
    Klops
    Gość

    Może Iwonka mu kiepsko doradza.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 57)
Odpowiedz do: Reply #115819 in Spółka śmieciowa…kto doradza burmistrzowi?
Twoje informacje