R e k l a m a

Sprzedam dom piętrowy do remontu

Pajęczno Forum Ogłoszenia Sprzedam dom piętrowy do remontu

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #66110 Reply
  Kinga
  Gość

  Oferuję na sprzedaż dom na dużej działce z ogrodem i budynkiem gospodarczym, położony w miejscowości Parzymiechy przy ul. Częstochowskiej (gmina Lipie, powiat kłobucki, województwo śląskie.) Dojazd do domu drogą asfaltową.

  DOM PRZEZNACZONY JEST DO REMONTU.

  Dom o powierzchni użytkowej około 150m2 został wybudowany na działce o powierzchni 2254m2. Wymiary działki: szerokość od drogi 28,5m; długość 89,6m.
  Budynek z cegły wybudowano metodą tradycyjną w 1967 roku.
  Dach pokryty papą – do remontu.
  Dom jest podpiwniczony i składa się z dwóch kondygnacji: parter + piętro.

  Na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczy do dowolnego zagospodarowania np. jako garaż lub pomieszczenia na sprzęt ogrodniczy. Pozostałą część posesji stanowi ogród z drzewami owocowymi.
  Możliwość wyremontowania domu wg własnej aranżacji nowego właściciela, rozkład pomieszczeń i duży ogród gwarantuje komfort mieszkania w tym miejscu. Zaletą tej nieruchomości jest duża działka, która jest doskonałym miejscem np. na prowadzenie własnego ogródka czy wypoczynek w ciszy i spokoju lub może plac zabaw dla dzieci. A osoby prowadzące działalność gospodarczą również swobodnie wygospodarują przestrzeń pod swoje potrzeby wykorzystując pomieszczenie gospodarcze lub część ogrodu.

  Ofertą zajmuje się Kinga Szostek, tel. 725-175-461, e-mail: kinga.szostek@remax-polska.pl, RE/MAX Grand, Częstochowa, ul. Jasnogórska 102 lok.2
  Poniżej link do oferty ze zdjęciami:
  remax-polska.pl/800181001-23

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
Odpowiedz do: Sprzedam dom piętrowy do remontu
Twoje informacje