R e k l a m a

Sprzedam ziemię koło drogi na Niwiska

Pajęczno Forum Ogłoszenia Sprzedam ziemię koło drogi na Niwiska

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #46404 Reply
    Radek
    Gość

    jak w temacie, ziemia łapie się pod obszary wydobycia cementowni, 27 arów

    #46405 Reply
    ciekawa
    Gość

    Jesli ziemia lapie sie pod obszar wydobycia to czemu nie zaczekasz jak wykupi cementownia? Ludzie trzymaja albo nabywaja pola jako inwrstycje

    #46421 Reply
    Radek
    Gość

    potrzebuję gotówki a nie mam czasu czekać, pani z gminy dała mi numer do cementowni (bo jej zdaniem z ziemia nic nie można zrobić tylko sprzedać im) która daje 6pln za metr i jest to śmiech na sali

    #46422 Reply
    Wielmozny
    Gość

    Dam 6,5zl za metr

    #46425 Reply
    ciekawa
    Gość

    Z tego co wiem to jakis gosciu ich przytrzymal i musieli dac 85tys-ha.tyle ze jak potrzebujesz juz gotowki to sie raczej nie potargujesz.powodzenia

    #46433 Reply
    michał
    Gość

    ciekawa rozwiń temat z tym przetrzymaniem

    #46434 Reply
    geolog
    Gość

    nieprawda panowie jak by tak było dalej w Polsce było b jak za czasów sasa, jest cena nie ma opcji ze nie sprzedaż i nie ma targowania chyba ze w dół opcja wielokrotnie wykorzystana w KWB to nie plany na osiedle

    #46438 Reply
    ciekawa
    Gość

    Zgodze sie z geologiem ze obecnie sa przepisy ktore forsuja opory ludzi ktorzy nie chca sprzedac gruntow pod drogi,kopalnie itp
    Jednak w przypadku cementowni ktora w pospiechu chciala uruchomic odkrywke p-no a nie wykupila gruntow pod strefe ochronna,wyszlo troche inaczej.nie dopinajac formalnosci mozna miec problem i wtedy ceny ziemi sa ustalane z wlascicielami.pewien gosc nie popuscil,postraszyl sadem i zamiast sie szarpac dali mu 85tys-ha.reszcie dawali po 60tys-ha.takze wszystko zalezy od lokalizacji i jak bardzo potrzebuje czegos cementownia.

    #48968 Reply
    Paulina
    Gość

    Witam,

    Radek jeżeli jesteś dalej zainteresowany sprzedażą odezwij się na maila – paulinapieprzek@gmail.com

    Pozdrawiam
    Paulina

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Reply #46438 in Sprzedam ziemię koło drogi na Niwiska
Twoje informacje